Болтушка Му• 07 октября 2025
Зачарованные. Прю или Пейдж?
Кто вам нравится больше?
Результат:
вже голосів:
26 (76.47%)
Прю
6 (17.65%)
Пейдж
2 (5.88%)
Свой вариант
Ответ дляМира всем
Як давно не сприймаєте? 3 роки? 10 років?
Я хоч і з Кривого Рогу і все життя розмовляла рос, але всі ці серіали ми дивились українською і всі знають що український переклад найкращий. І друзі і беверлі хілз і секс і місто. Фільми тільки українською
Болтушка Му
• 07 октября 2025
Ответ дляМира всем
Ну я ж про это и пишу. Откуда они взяли.. художественный перевод какой-то
Так и есть. У нас часто названия фильмов переводят не так, как в оригинале
Мира всем• 07 октября 2025
Ответ дляKittaa
Ну тет, але з теж українською і назва була всі жінки відьми
Я всі ці серіали рос не сприймаю, не то пальто
І ТЕТ був переважно російськомовним. І ’Всі жінки відьми’ показували російською.
А знаєте чому? Через нестачу україномовного контенту, а не тому що люди погані
Мира всем• 07 октября 2025
Ответ дляKittaa
Не смішить
У 2000х роках не було цих серіалів українською.
Це вже було згодом, в більшість взагалі після 2014
Давно без алко• 07 октября 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Коул! Які к бісу Прю, пейдж чи фібі
Ото чоловік🙏❤️
Мира всем• 07 октября 2025
Ответ дляKittaa
Це ви не смішіть. Наприклад друзі ніколи рос не показували
І цей серіал теж українською
Оновіть знання.
У 90х-00х не було української озвучки. Наші канали купляли у рос каналів їх. Після 2010-2014 вже почали самі озвучувати
Барабасиха• 07 октября 2025
Ответ дляМира всем
Оновіть знання.
Тут нема чого оновлювати, канали самі робили озвучку.
Якраз звідти в зʼявилася згодом українська озвучка та дубляж.
Багато фільмів та серіалів показували українською наприкінці 90х-початку 20х
Всі жінки відьми також)
І друзі, і Альф, і мультики
Всі жінки відьми також)
І друзі, і Альф, і мультики