Цирк на дроті• 07 октября 2025
Ремонт, потрібна порада
Як вберегти себе від того, що майстер підняв ціну в процесі ремонту.
От зробив частину,я дала аванс, вже майже кінець,а він каже що от ціна вже вища, бо він щось не врахував.
Зрозуміло що з фврмою заключаєш договір,а що в такому випадку робити з майстром?
Море_море_я_скучаю• 07 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Ні,він один день тільки сьогодні пропрацював
Так ви писали про 4 дні вище
Безпорадна Кроко• 07 октября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
ну да, бывает и так, которые обнаружились в ходе ремонта
Кто обнаружились? Вены?
Цирк на дроті
• 07 октября 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так ви писали про 4 дні вище
Це йому ще треба дні.
До початку роботи сказав 2 дні,сьогодні почав,каже 3,а потім написав,що напевно 4
Море_море_я_скучаю• 07 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Це йому ще треба дні.
Тобто 5000 в день заробити то йому мало?
Хай відає аванс і розбирає своє будівництво як такий хотрожопий, невміє куби рахувати
Море_море_я_скучаю• 07 октября 2025
Решту суми йому дасте після завершення робіт і провірки якості
І ніяких більше авансів
Жирафовое варьенье• 07 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Дивіться ситуація.
Потрібно збудувати стіну.
Майстер прийшов,подивився,сказав 15 тис,впорається за 2 дні.
Потім сказав за 3, потім за 4.
А потім каже,я не розрахував навантаження, оплата 20 тис.
Як так?
Потрібно збудувати стіну.
Потім сказав за 3, потім за 4.
Як так?
В лес, 15 дали и допобачення дохлик
Карапулька• 07 октября 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Если вылезла в ходе ремонта дополнительные работы, не по его вене, считаю, что необходима оплатить
Ну это как-то неправильно пускать что-то по венам другого человека... Оно даже и себе вроде как нехорошо инъекционными наркотиками увлекаться, а уж к чужим венам лезть...
:)
ЗавЛабСнаб• 07 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Матеріали то зрозуміло,я їх вже купила.
А от на роботу,питання.
Зрозуміло,що поетапно.
Але ці етапи не дешево коштують
А от на роботу,питання.
Зрозуміло,що поетапно.
Але ці етапи не дешево коштують
Брати з майстра прайс до того, як почне робити. І потім звірятись з прайсом. Платити тільки після виконаної роботи, ніяких авансів.
Тирамісу на терасі• 07 октября 2025
Ответ дляКарапулька
:)
вы о чем вообще? о моей грамматической ошибке в слове ’вина’ я видела, спасибо
Lor111etta• 07 октября 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Свій час і важкість роботи
Срач розвів.
Затримує ремонт,не вкладається в терміни,рахує поденно.це такий в них розвод на бабки
Lor111etta• 07 октября 2025
Срач розвів.Затримує ремонт,не вкладається в терміни,рахує поденно.це такий в них розвод на бабки