Здивувала поведінка цієї талановитої жіночки - запросила в тему всіх висловитися без аноніма, і одразу ж заблокувала.
Чому, як ви думаєте?
Каркуша Клара• 07 октября в 20:16
Ответ дляНе худа ні разу
Ну ви то теж не бубочка. Не раз були в атирейтингах згадані. А все чому? Бачте! Є мені що про вас згадати. А забацали б новий профіль і вуаля ви вже біла та пухнаста. Так і булери лав лав. Ви лиш почитайте скільки гидоти вони їй сьогодні написали. І писали завжди)
вы б открылись. как то поливать дерьмом оппонента под анонимом не комильфо
ЖующаЯКонфету• 07 октября в 20:16
Ответ дляСанька-4b93
Многовато, не спорю. Но мне, правда, интересно, зачем она так сделала? Думала без анонимов будут все молчать?
а о какой ее теме речь?
Your Sweetheart• 07 октября в 20:17
Ответ дляЗубачистка
А вам не байдуже ?
Ну а вам?
Чому ви причепились до мене, я її булю хіба?
Your Sweetheart• 07 октября в 20:17
Ответ дляПокорительная
Вот это я б ещё парилась, что обо мне пишут анонимы на мамском форуме
Це не сумський форум
Your Sweetheart• 07 октября в 20:17
Ответ дляПокорительная
Мамський*
Ответ дляПокорительная
Это сборная картинка среднестатической советчица. А лав лав козел отпущения?
Я за всех отвечать не могу. У меня был конкретный вопрос к ней - зачем она позвала всех на разборки в свою тему, а потом пришедших поблокировала? Но она и на него честно ответить не смогла, и как видите, в ответ притащила какие-то скрины о мусорках. Не хотите у нее спросить - зачем?
Укол Разума• 07 октября в 20:18
Ответ дляНЛОша
Вас явно обкололи уколами безумия
Ну постебитесь, где же еще вы сможете ощутить свое мнимое превосходство
Your Sweetheart• 07 октября в 20:18
Ответ дляАноним НаВсеГда
Может она это Тамми и у нее на самом деле раздвоение личности? Та такая же противная была, но слог чуть иной
А до речі, та десь в Австрії була чи шо
І давненько не бувала тут
Зубачистка• 07 октября в 20:18
Ответ дляУкр_жіночка
Так і ви усім хамите і обсираєте. Ще й переслідуєте людей бігаючи за ними з дивними досьє.
Так -так .
Але ж бачать тільки одну лав
Love_Love_Love_• 07 октября в 20:18
Ответ дляСанька-4b93
Ви брешете для чого, я вас третій раз питаю?
Покорительная• 07 октября в 20:18
Ответ дляСанька-4b93
Она вас вашим же оружием. Или вы хотели поливать ее грязью, а она такая ой простите, извините, я не такая и прочее?
Каркуша Клара• 07 октября в 20:19
Ответ дляМальовнича даль
Розумієте, у кожної професії є назва.
І, знаючи назву, будь хто може поцікавитись функціональними обов´язками людини з конкретною професією.
Так от, забивши в гугл ’координатор міжнародних авіаліній’, ми отримуємо опис професії і посадові і функціональні обов´язки, і там НІ СЛОВА немає про те, що люди цієї професії прибирають літаки і фасують ланчі.
Те, що робить Лав, називається брехнею і підтасовкою фактів)
Це те саме, що прибиральниця в школі називала б себе керівником управління освіти, бо в чому проблема, вона так хоче.
это у меня так знакомая. моя мама младшая мед сестра. говорю, давай называть вещи своими именами - твоя мама санитарка. нет! мед сестра!!! младшая, но мед сестра. ага
Полонянка SexShop-а!• 07 октября в 20:19
Ответ дляМальовнича даль
Розумієте, у кожної професії є назва.
Конечно есть название. Не поверите, ее должность называется что-то типа food and equipment coordinator, Если на международных авиалиниях то соотвественно координатор food and equipment международных авиалиний. Не знаю, почему отдельную категорию советчиц это так торкнуло. Для меня это загадка.
Your Sweetheart• 07 октября в 20:19
Ответ дляПокорительная
Так навіщо створювати тему і чекати там гнівні коментарі? Щоб що? Логіка де?
В неї брак уваги?
Зубачистка• 07 октября в 20:19
Ответ дляYour Sweetheart
Ну а вам?
А хіба ні ?
Ви підтримуєте цей шабаш.
ПС я в особисту не пишу .так що терпіть.
Ви підтримуєте цей шабаш.
Ответ дляНе худа ні разу
Так я в очередь на святые и не записывалась. И прекрасно знаю, что у меня есть свои Хейтеры, как и у всех кто пишет без анонима. И что с того?
Укр_жіночка• 07 октября в 20:20
Ответ дляУкол Разума
Не думала, что это скажу, но справедливости ради ... Согласна с вами с каждой написанной в той теме буквой.
Но, она пыжится, строит из себя типа непоколебимую. Но там уйма комплексов и неуверенности в себе, скрываемого за маской агрессии. Видимо загорелыш не сделал ее первой женщиной в своем гареме других таких же смугленьких. Она как-то показывала табор его сестер. Буллят видимо ее и там
Походу і вас ваш альфонс щасливою не робить, як і роги на голові від нього. То ви добираєте собі радості тут, висираючись на Україну і українців. І пхаючи настирно носа у чужі труси
Не худа ні разу• 07 октября в 20:20
Ответ дляКаркуша Клара
А я нікого не поливаю. Ті ж, хто насипався на лав, писали про автора. Я лиш озвучила написане на цьому форумі іншими. І суть в тому, що чим відкритіше ти тут пишеш, тим більше лайна на тебе виллють. Тому новореги тут зараз на коні зі своїми сторічними сторіс. Опонент просто не може їм відповісти тим же
Your Sweetheart• 07 октября в 20:20
Ответ дляЗубачистка
А хіба ні ?
Ви підтримуєте цей шабаш.
Що особисто?
Що терпіть?
Ви ж до мене звертались весь цей час
Я підтримую цей шабаш рівно стільки як і ви, бо пишу тут коментарі
А ви що тут робите?
Хочете обілити брехливу тітку?
Що терпіть?
Ви ж до мене звертались весь цей час
А ви що тут робите?
Хочете обілити брехливу тітку?
Майская киска• 07 октября в 20:20
Ответ дляСанька-4b93
Свои хейтеры)
Прям популярность на советчице)
Покорительная• 07 октября в 20:21
Ответ дляYour Sweetheart
В неї брак уваги?
Не она ж первая
Укол Разума• 07 октября в 20:21
Ответ дляУкр_жіночка
Удалено администрацией...
Зубачистка• 07 октября в 20:22
Ответ дляYour Sweetheart
Що особисто?
Що терпіть?
Ви ж до мене звертались весь цей час
А ви що тут робите?
Хочете обілити брехливу тітку?
Що терпіть?
Ви ж до мене звертались весь цей час
А ви що тут робите?
Хочете обілити брехливу тітку?
Тобто тут за замовчуванням потрібно бути як усі і від стаї не відставати ?
Так ?