40ка• Изменено 07 октября в 19:30

агітуватиму усіх фарбуватися.

Я з 22 років не малююся, жодних помад і тональних кремів.
І до того макіяж був зрідка, під настрій.
Можливо, ви подумали, що я зараз всіх агітуватиму в свою партію ))
навпаки.
Я агітуватиму усіх фарбуватися.
Бо з чистим обличчям не для всіх.
То треба бути трохи відбитою, як я ))
щоб без макіяжу виживати у світі підвищених вимог до жінок. Наколотих губ, нарощених вій...
В очі не скажуть, але вважатимуть якоюсь лохушкою, дешевою, не доглянутою.
Ви теж ходите з чистим? І як воно? Ніхто не просив хоч трошки нафарбуватися?
oboeva• 07 октября в 19:31
Кто это такой хам в вашем окружении?
Almamater• 07 октября в 19:31
Не фарбуюсь вже років 10. Мені пофіг на думку оточуючих, мені так зручно.
Freedom_nm• 07 октября в 19:31
Не фарбуюсь, і мене менш за все хвилює думка інших з цього приводу.
Veronika_100k• 07 октября в 19:32
Стрелки и ресницы крашу. Больше ничего. Мне грех не подчеркивать глаза, они большие и ресницы длинные
nutty• 07 октября в 19:34
Меня всегда просили чуток краситься, бо ’дуже бліда’ )) Хотя у меня татуаж губ долго был, и бровей, и ресницы наращивала, краситься вообще не люблю
Plushaa• 07 октября в 19:35
Ежедневно не крашусь, типа в магазин, ребенка забрать отвезти. Если куда то иду на выход - крашусь. В обоих состояниях чувствую себя комфортно
Totka• 07 октября в 19:37
Даже представить не могу, чтоб мне кто-то сказал, что неплохо было бы нанести макияж)
Басина• 07 октября в 20:23
ОМГ... Ще б я переживала, хто там що думає про мене)))