Я з 22 років не малююся, жодних помад і тональних кремів.
І до того макіяж був зрідка, під настрій.
Можливо, ви подумали, що я зараз всіх агітуватиму в свою партію ))
навпаки.
Я агітуватиму усіх фарбуватися.
Бо з чистим обличчям не для всіх.
То треба бути трохи відбитою, як я ))
щоб без макіяжу виживати у світі підвищених вимог до жінок. Наколотих губ, нарощених вій...
В очі не скажуть, але вважатимуть якоюсь лохушкою, дешевою, не доглянутою.
Ви теж ходите з чистим? І як воно? Ніхто не просив хоч трошки нафарбуватися?
навпаки.
Я агітуватиму усіх фарбуватися.
Бо з чистим обличчям не для всіх.
То треба бути трохи відбитою, як я ))
Freedom_nm• 07 октября в 19:31
Не фарбуюсь, і мене менш за все хвилює думка інших з цього приводу.
Veronika_100k• 07 октября в 19:32
Стрелки и ресницы крашу. Больше ничего. Мне грех не подчеркивать глаза, они большие и ресницы длинные