Мусик Пусик• 07 октября 2025
В чому прикол віддавати на гурток дитині великі гроші?
Маю знайомого. Живуть впроголодь. Зарплата низька що в нього, що в неї.
Двоє дітей. Однокімнатна квартира.
Машина.
Віддають третину доходу на хоббі меншої доньки - стрибання у воду.
Дівчинка робить посередні успіхи. Майстром спорту не стане. Жінка пішла на віддалену роботу заради того, щоб доньку возити по гуртках та конкурсах.
Живуть в кредит.
Купа боргів.
Не розумію в чому сенс витрачати кошти маючи кредити?
Двоє дітей. Однокімнатна квартира.
Машина.
Живуть в кредит.
Купа боргів.
Бяки-козяки• 07 октября 2025
Не розумію, чому вас це бентежить.
Стільки інформації знаєте про сторонню родину.
Кнопкотиць• 07 октября 2025
Якщо вони не ціпком дитину тягнуть на заняття, а дитина ’живе’ ними, то я розумію таких батьків. І справа не в тому стане та дитина майстром спорту, популярною і чи взагалі буде то її професією.
Не розумію, це коли останні, да і не останні теж, гроші викладають на туєву хучу гуртків, від яких у дитини око сіпається, щоб закрити якийсь свій батьківський гештальд. Ото дно, як на мене
Ангелок з ріжками• 07 октября 2025
У нас с мужем разные понятия. Я говорю водить платить, а он говорит нафиг. Вожу мне ж надо
Шикаю і викаю• 07 октября 2025
Они это делают для ребенка. Чтоб их дочь была счастлива и занималась тем, чем горит. Даже, если у нее нет таланта и ничего из этого не выйдет. Но я бы тоже не тратила на такое деньги 🤷🏻♀️
Начальник Анонимов• 07 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Лучше отдать кредиты и не тратить деньги на дребедень
Кому лучше
СпайдерВумен• 07 октября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Никогда не понимала, в чем прикол, заходить в темы которые тебе не интересны чтобы пукнуть в лужу
Ніколи не розуміла, навіщо створювати теми а потім ображатися, що хтось має відмінну думку. Ображатися і обзивати.
Мавка• 07 октября 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Стрибки у воду? Це один з найбюджетніших видів спорту, син 4 роки ходив.
Мой тоже)) плавки, полотенце и 1200грн на мес))) автор тролиха
Ангелок з ріжками• 08 октября 2025
Ну смотря ещё какие кружки. Есть же толковые которые и далее применить можно.