МаксХмара• 07 октября в 23:07

В яку країну найкраще виїхати з дитиною з інв ?

Нога на ногу• 07 октября в 23:08
Німеччина, Норвегія, Данія, Фінляндія
Перекус беру завжди• 07 октября в 23:09
Жить или лечиться? Ребенка не знаю, а вот знакомые пенсионеры очень активно используют бесплатную немецкую медицину.
автор МаксХмара • 07 октября в 23:11
Ответ дляПерекус беру завжди
І те і інше . В цілому більше цікавить аби дитина з інв мала майбутнє
Нога на ногу• 07 октября в 23:13
Ответ дляМаксХмара
Яка саме інвалідність?
Перекус беру завжди• 07 октября в 23:13
Ответ дляМаксХмара
Мне кажется Германия для вас.
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:14
Ответ дляМаксХмара
Ви запізнилися, захист згортають. Європа готується до війни. Якщо вам 4 роки було ок, то що кардинально зараз змінилося ? Нічого, навпаки, в Європі стає неспокійно. Не віриться, що ваша ситуація реальна.
ХаДиДиШь• 07 октября в 23:15
Ответ дляПерекус беру завжди
Мне кажется Германия для вас.
Тоже думаю именно Германия.
Наодинцi• 07 октября в 23:15
Германия или Норвегия. Там максимальная соцзащита
Но в Норвегии (насколько я понимаю) в разы будет сложнее с работой. И цены выше. Так что Германия скорее всего
Байрактара• 07 октября в 23:16
Великобританія , особистий досвід , але зараз дуже важко знайти спонсора
Нога на ногу• 07 октября в 23:16
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не пишіть брехню
Нічого не згортають. Я працюю в мед евакуації. Допомагають всім, тим більше інвалідам
Прибила би за такі коментарі
Язвочка• 07 октября в 23:16
Ответ дляНога на ногу
Німеччина, Норвегія, Данія, Фінляндія
В Финляндии вообще делать нечего.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:16
Ответ дляПроня_Прокоповна
Війни з ким ?
Перекус беру завжди• 07 октября в 23:17
Ответ дляНаодинцi
В Норвегии и климат жестче.
ХаДиДиШь• 07 октября в 23:17
Ответ дляНаодинцi
Плюс климат. Север Норвегии не такой гостеприимный в плане климата, как Германия. А куда автора отправят с мутака в Норвегии, никому не известно.
Перекус беру завжди• 07 октября в 23:18
Ответ дляНога на ногу
Не пишіть брехню
Прибила би за такі коментарі
Это зависть, чтоб не выехали и сидели в разрухе как и они. Как такое можно желать ребенку с инвалидностью, ппц.
Нога на ногу• 07 октября в 23:18
Ответ дляЯзвочка
В Финляндии вообще делать нечего.
Не треба нічого робити
Якщо дитинка з інвалідністю на матір або батька можна оформити догляд
За це платять тій же матері або батьку
Додаткові кошти, як зарплата
Якщо мама хоче працювати - то буде займатися дитиною соц працівник чи школа
То залежить від хвороби. Який саме діагноз
Доктор Хаос• 07 октября в 23:19
Ответ дляНога на ногу
Не пишіть брехню
Прибила би за такі коментарі
Да ви що, а розмови про те, щоб до 2027 припинити захист, то не чули, не знаєте? Не говорять же що зараз вже припиняють, говорять про найближчу перспективу
Варена цибуля• 07 октября в 23:19
Автор какая инвалидность и сколько ребенку?
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:20
Ответ дляНога на ногу
Не пишіть брехню
Прибила би за такі коментарі
В країні мого перебування українці отримали листи попередження з вимогою звільнити тимчасове житло до 31 грудня, з цих вихідних скасовано безкоштовний проїзд у транспорті, мовні курси ще раніше згорнули. Принаймі в нашому департаменті.
Підіть прибивайте префектуру, раз така грамотна.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:20
Ответ дляДоктор Хаос
А зараз 2025
Знов мантра Всім попросять скоро додому
автор МаксХмара • 07 октября в 23:20
Ответ дляНога на ногу
Яка саме інвалідність?
Неврологія + психіатрія . Підгрупа А
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:20
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Війни з ким ?
А хто у нас воює ?
Душка-свекрушка)))• 07 октября в 23:20
Ответ дляМаксХмара
Неврологія + психіатрія . Підгрупа А
А що ви маєте на увазі, коли говорите про майбутнє?
Нога на ногу• 07 октября в 23:21
Ответ дляДоктор Хаос
Може у вас ваші новини інші
Захист до 27 наразі є. Все допоможуть. Далі буде статус постійного проживання, а не тимчасового
Якщо війна не закінчиться
У війну ніхто нікого не вижене.
Тим більше дітей. Заспокойтесь вже з тим. Якщо війна закінчиться- повернуться додому
Нога на ногу• 07 октября в 23:22
Ответ дляПроня_Прокоповна
То пишіть країну. Бо я написала ті, з якими працюю
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:22
Ответ дляПроня_Прокоповна
А хто у нас воює ?
Ви єврейка ? Відповіді питанням на питання
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:22
Ответ дляДоктор Хаос
Ну як не говорять? А навіщо тоді вже передбачили дати можливість дітям завершити навчальний рік у разі, якщо захист закінчиться раніше, ніж навчальний рік?
Язвочка• 07 октября в 23:22
Ответ дляНога на ногу
Не треба нічого робити
За це платять тій же матері або батьку
Додаткові кошти, як зарплата
Вы там были что такое пишите? Мы были и вернулись назад в прифронтовой город. Никто никому не нужен. Поселяют черти-куда на север. Пособие около 300 евро на взрослого и 200 на ребенка. В одной комнате одна семья, в другой другая. Цены космос. Медицины нет: раз в неделю приём медсестры. Поселяют в такой глуши, что до магазина и школы несколько км. И никого не интересует что твой ребенок не может ходить.
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:23
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А зараз 2025
Знов мантра Всім попросять скоро додому
Ніхто не гарантує захист до 2027, його можуть скасувати у любий момент. Це максимальний термін до 2027, далі продовжувати точно не будуть. Але можуть скасувати раніше.
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:24
Ответ дляНога на ногу
Франція і Бельгія.