МаксХмара• 07 октября в 23:07

В яку країну найкраще виїхати з дитиною з інв ?

Язвочка• 07 октября в 23:50
Ответ дляМаксХмара
Дівчатка , я планую виїхати не аби сидіти на виплати . Я не буду жити в лагері . Я маю кошти на прожиття як мінімум пів року в гарних умовах і можливо знайду роботу , якщо прилаштую дитину в школу . У мене є деякий маленький бізнес в укр -який буде покривати мої витрати або частково або на всі сто і більше
Если так, советую Польшу или Чехию. У нас, к сожалению, нет финансовой возможности.
.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:51
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви хочете мірятися кому гірше? Згадайте як в Україні все починалося. З ’нас там нет’. Нічого не нагадує?
Не міряюся
Смішно читати коли людина з мирної країни розказує українці що сидить у війні про страхи Європи
Ласунка• 07 октября в 23:51
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А в Україні ?
Так в Украине жизнь в разы дешевле.
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:51
Ответ дляМаксХмара
Ви тріль на мінімалках, причому погано підготовлений.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:52
Ответ дляЛасунка
Так в Украине жизнь в разы дешевле.
Що ж тут впо пишуть інше ?
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:53
Ответ дляПроня_Прокоповна
А ви не тріль ?
Всіх виженуть , війна в Європі і тд
Ласунка• 07 октября в 23:53
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що ж тут впо пишуть інше ?
Вы хотите сказать , что на свои деньги в Европе дешевле или так же выйдет?
автор МаксХмара • 07 октября в 23:53
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це Ваше право так вважати . Якщо не виїхала на початку війни -тріль? Чи як ? Ну от мене вже дістало все і хочу виїхати , чи так не буває?
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:54
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Не міряюся
Смійтеся на здоров´я, сміх продовжує життя.
Автор цієї теми нікуди не збирається, можете за неї не перейматися.
Я розказую не про страхи Європи, в про об´єктивну реальність. Занадто пізно виїжджати зараз. Європа на порозі війни. Якщо хтось протирає руки ’нарешті’, хай задумається де Україна братиме зброю. В без неї вона має всі шанси бути окупованою з усіма витікаючими.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:55
Ответ дляЛасунка
Хочу сказати що переселенцям що втратили житло на укр виплати взагалі не вижити і жодного соціального житла
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:56
Ответ дляПроня_Прокоповна
То нехай автор сидить в реальній війні вже бо раптом колись буде війна в Європі
Ласунка• 07 октября в 23:56
Ответ дляМаксХмара
Автор, если на свои жить, то рассмотрите Испанию, там хоть продукты дешевые. Я смотрю блогера ’Гражданка мира’ она уже по нескольким странам помоталась и сейчас в Испании, говорит, что если есть свой доход, то там норм.
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:56
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А ви не тріль ?
Всіх виженуть , війна в Європі і тд
Не виженуть, а просто скасують тимчасовий захист. І люди самі поїдуть.
Війна в Європі має шанси бути, про це говорять з кожної праски. Напевно, європейці ’,дурні’ і забули на Порадниці проконсультуватися.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:57
Ответ дляПроня_Прокоповна
А ви все там сидите і наражаєтеся на небезпеку війни ?
Чи все ж та можлива війна краща ніж реальна в Україні ?
Сама вумна тутички• 07 октября в 23:58
Ответ дляПерекус беру завжди
Это зависть, чтоб не выехали и сидели в разрухе как и они. Как такое можно желать ребенку с инвалидностью, ппц.
Скорее, чтоб не приперлись ейный тафель объедать, им самим мало.
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:58
Ответ дляМаксХмара
Ви 💯 тріль )
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:58
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви 💯 тріль )
Та ні
Ваше перше місце
Шалена невинність• 07 октября в 23:59
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви 💯 тріль )
Хто б говорив про тріля. Всі штампи про війну, про погонять, все погано
Ласунка• 08 октября в 00:00
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так мы же говорим о том, что социалку в Европе отменят и что тогда, за что жить? Не нужны Европе социальщики, в 27 году прекращается временная защита и никаких пособий. На время съездить, на год, по лагерям поскитаться разве что
Проня_Прокоповна• 08 октября в 00:00
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я вже тут. Якби зараз була в Україні, то про виїзд у Європу не думала б. Якби виїжджала, то на інший континент.
КАПСЛОЧНИЦА• 08 октября в 00:00
Автор , як видно - підтримки від « своїх « не чекайте
Самі сидять під мирним небом , а іншим страху наганяють
ПолБатона• 08 октября в 00:00
Именно по медицине две мои знакомые вернулись домой, так как в Германии не могут вылечить укус клеща, болезнь Лаймаа в Ирландии не видят варикоз тогда как в Киеве сказали оперировать вену. По инвалидности ребенка хуже чем у нас наверное нигде не будет. Только плюс что в аптеках можно по одному рецепту хоть год покупать. А если мы состарится и ребенка нужно определять в учреждение, то здесь печаль. Есть надежда, чо Европа в этом плане хотя бы условиями лучше.
КАПСЛОЧНИЦА• 08 октября в 00:01
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не думали би звісно
Ви не знаєте про що би ви думали щоночі під звуки тривог і вибухів - пані теоретик
КАПСЛОЧНИЦА• 08 октября в 00:02
Ответ дляЛасунка
Автор же написала , що планує працювати
А підтримка в країнах ЄС точно краща ніж автор придумає переміщатися Україною
автор МаксХмара • 08 октября в 00:03
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви 💯 тріль )
Якщо фото покажу з посвідченням інв то всерівно буду тріль. Якщо покажу наші паспорти закордонні -всерівно буду тріль . Вас нічого ж не переконає . А сенс мені переконувати когось ….
ЯяяКакаджамбо• 08 октября в 00:04
Ответ дляМаксХмара
А скільки зараз дитині років? Розмовляє?
КАПСЛОЧНИЦА• 08 октября в 00:04
Ответ дляМаксХмара
Ситий голодному не товариш
Проня_Прокоповна• 08 октября в 00:06
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор же написала , що планує працювати
Автор написала, що її дитина підліток потребує стороннього догляду. В цей же час вона може працювати. І сама знімати ’гарне житло’ з доходу в Україні.
Я ось думаю, яке прізвище автора? Андерсон? Жюль Верн? Герберт Веллс? Їй би казки писати чи фантастику, всі задатки є.
Ласунка• 08 октября в 00:06
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор же написала , що планує працювати
С ребенком инвалидом сомневаюсь, что сможет работать? Интересно как у автора с языками еще. А то без языка и с работой тяжело
Сама вумна тутички• 08 октября в 00:07
Ответ дляЯзвочка
.
Нащо їй Польща?
Щоб мати проблеми з пересуванням, з онлайн-навчанням?
Щоб слухати спердоляй і чекати, що ще навроцьке придумає?