МаксХмара• 07 октября в 23:07

В яку країну найкраще виїхати з дитиною з інв ?

Нога на ногу• 07 октября в 23:24
Ответ дляЯзвочка
Вы там были что такое пишите? Мы были и вернулись назад в прифронтовой город. Никто никому не нужен. Поселяют черти-куда на север. Пособие около 300 евро на взрослого и 200 на ребенка. В одной комнате одна семья, в другой другая. Цены космос. Медицины нет: раз в неделю приём медсестры. Поселяют в такой глуши, что до магазина и школы несколько км. И никого не интересует что твой ребенок не может ходить.
Так, разів мабуть 40, я і зараз тут. В понеділок їду в Запоріжжя забирати лежачих на евакуацію
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:24
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ніхто не гарантує захист до 2027, його можуть скасувати у любий момент. Це максимальний термін до 2027, далі продовжувати точно не будуть. Але можуть скасувати раніше.
Так - так
Йшов 4й рік Скоро скасують захист і виженуть додому
А як 2 роки дитина з мамою в спокої поживе - то теж непогано , правда ?
Нога на ногу• 07 октября в 23:24
Ответ дляПроня_Прокоповна
Франція і Бельгія.
Ніколи там не була. Мені жаль, що у вас так печально
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:26
Ответ дляНога на ногу
У мене не все печально, бо житло соціальне на моє ім´я. А в кого тимчасове - тим не позаздриш.
Ласунка• 07 октября в 23:26
Автор, о каком будущем вы говорите, социальщиков вряд ли после марта 27 года оставят. ЕС уже заявил, что временная защита заканчивается и те кто не работают едут назад в Украину.
автор МаксХмара • 07 октября в 23:27
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А що ви маєте на увазі, коли говорите про майбутнє?
Дитина -підліток . Потребує постійного догляду . Стосовно майбутнього - це я про 18+ років ( ще нема 18-ти) . Про можливості для таких діток , яких нема в укр . Про якісь центри , де можна таким дітям отримати навчання /роботу під керівництвом кураторів ( як от в Нім.і так далі)
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:28
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так - так
А де вона буде жити ? Префектура прислала листа в організації, що працюють з українцями, про згортання програм підтримки українцям. Насамперед мова про житло. То де буде жити умовна мама ? Якби вона їхала на початку - у неї давно було б соціальне житло. А зараз все.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:29
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ага , все
Нехай сидять у війні
Ласунка• 07 октября в 23:29
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так - так
Какой спокій? Лагерь на неопределенный срок будет. Вы думаете там спокойно с массой людей вокруг?
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:30
Ответ дляЛасунка
З ракетами і газетами звісно спокійніше
Ще неясно чи буде світло та тепло взимку
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:30
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ага , все
Нехай сидять у війні
Слухайте, кого не влаштовувало жити у війні, ті давно переїхали, хто в межах України в більш спокійний регіон, хто за кордон. Дивно через 4 роки повномасштабної їхати туди, де може спалахнути війна.
Язвочка• 07 октября в 23:31
Ответ дляМаксХмара
Автор, не обижайтесь, спускайтесь на землю. Никому мы не нужны. Ещё в 2022 году была другая помощь и другое отношение к беженцам, сейчас уже этого нет. Хорошая финансовая поддержка в Германии и Норвегии. Выдержите ли Вы и Ваш ребенок лагеря? Поверьте, даже морально сильным взрослым это очень тяжело.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:34
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ще раз запитаю ? Війна з ким ?
Друга армія світу яка 11 рік « бере « 2 області ?
Перекус беру завжди• 07 октября в 23:36
Ответ дляЛасунка
Вы серьезно думают они выпрут обратно пенсионеров и детей с инвалидностью? Я не верю, что и остальных выпрут. Как вы себе это представляете? Будут дубинками выгонять, или просто выплаты отменят здоровым работоспособным коням?
Ласунка• 07 октября в 23:36
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
З ракетами і газетами звісно спокійніше
До этого как-то автор жила с ракетами? Автор про будущее ребенка пишет, какое будущее для ребенка с инвалидностью , если там, прошу прощения, и здоровые не нужны. Автор и ее сын на социал приедут, все страны любыми способами будут от социальщиков избавляться, как это не печально
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:37
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дивно що комусь здається дивним що у людини закінчилося терпіння і минуло « максимум 2-3 тижні « і хотять виїхати в мир та спокій без різниці що думають порадниці які сидять в мирних країнах і відговорюють їхати
Ласунка• 07 октября в 23:38
Ответ дляЯзвочка
++++++++
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:38
Ответ дляЛасунка
А не могло людині набриднути жити у війні ? Чи якщо до того жила , то не може нічого змінити ?
Ласунка• 07 октября в 23:41
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Могло конечно. Но про какое будущее можно говорить, если уже четко ЕС обрисовал перспективы для НЕработающих? Вы реально думаете, что автора с сыном в условной Германии прям ждут с распростертыми объятиями и будущее готовят?
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:42
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ще раз запитаю ? Війна з ким ?
Вам видніше. Нагадайте, будь ласка, чиї дрони в Європі шастають і кошмарять Україну? Здається, всі вже розуміють, що воюють не лише танками, а і дронами, ракетами, ядерною зброєю. Європейці нещасні дрони збивали ракетами та Ф16. Чи багато вони так навоюють ?
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:42
Ответ дляЛасунка
Домисли і домисли
Не відомо як буде в Німеччині , але відомо як є в Україні
Язвочка• 07 октября в 23:43
Ответ дляНога на ногу
Нас такие волонтеры привезли ’бесплатно’, а чтоб оттуда назад вернуться родственники всем скопом помогали. Потому что не было денег на дорогу.
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:43
Ответ дляПерекус беру завжди
Все значно простіше: анулюється або не продовжується вид на проживання і ви нелегал. Автоматично ви залишаєтеся без права на житло, медицину, роботу. І як і де ви збираєтеся жити ?
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:44
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ах , да
Жахлива європейська війна - порушення в графіку роботи аеропортів - незручності страшенні не те що в Україні міста рівняються з землею і цілі родини гинуть
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:45
Ответ дляПроня_Прокоповна
Стільки питань від людини з мирної країни
А в Україні зі всіма цими правами все ок ?
Ласунка• 07 октября в 23:48
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так не про права речь. За какие деньги в Европе жить, если ты не работаешь?
Нога на ногу• 07 октября в 23:49
Ответ дляЯзвочка
Я не волонтер. Я працюю за зарплату
І вона в мене не мала
Про біженский туризм наслухалась
Не вірю нічому і нікому
Тільки тому, що бачу на власні очі
автор МаксХмара • 07 октября в 23:49
Дівчатка , я планую виїхати не аби сидіти на виплати . Я не буду жити в лагері . Я маю кошти на прожиття як мінімум пів року в гарних умовах і можливо знайду роботу , якщо прилаштую дитину в школу . У мене є деякий маленький бізнес в укр -який буде покривати мої витрати або частково або на всі сто і більше
Проня_Прокоповна• 07 октября в 23:49
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ах , да
Ви хочете мірятися кому гірше? Згадайте як в Україні все починалося. З ’нас там нет’. Нічого не нагадує?
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября в 23:50
Ответ дляЛасунка
А в Україні ?