МаксХмара• 07 октября в 23:07

В яку країну найкраще виїхати з дитиною з інв ?

Seehund• 08 октября в 08:14
Ответ дляПроня_Прокоповна
А де вона буде жити ? Префектура прислала листа в організації, що працюють з українцями, про згортання програм підтримки українцям. Насамперед мова про житло. То де буде жити умовна мама ? Якби вона їхала на початку - у неї давно було б соціальне житло. А зараз все.
В Германии хорошо берут частники за кого платит Джобцентр. У нас наверху освобождается квартира, хозяин просит найти хороших украинцев.
Як_наготую...• 08 октября в 08:59
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А зараз 2025
Знов мантра Всім попросять скоро додому
До чого тут мантри? Офіційно заявлено, що тимчасовий захист продовжили востаннє. Хто хоче залишитися, має виконати ряд умов, які висуває кожна країна. Просто сидіти на соціалі, як раніше, не вийде.
Дама_с_коготками• 08 октября в 09:17
Ответ дляПроня_Прокоповна
В країні мого перебування українці отримали листи попередження з вимогою звільнити тимчасове житло до 31 грудня, з цих вихідних скасовано безкоштовний проїзд у транспорті, мовні курси ще раніше згорнули. Принаймі в нашому департаменті.
Підіть прибивайте префектуру, раз така грамотна.
Вы во Франции?
Тирамісу на терасі• 08 октября в 09:44
Ответ дляПерекус беру завжди
Мне кажется Германия для вас.
Не факт- Германия даёт пособия, терапию нет
Тирамісу на терасі• 08 октября в 09:46
Ответ дляМаксХмара
Неврологія + психіатрія . Підгрупа А
Аутист или с умственной отсталостью.

С умственной отсталостью Германия
Тирамісу на терасі• 08 октября в 09:48
Ответ дляЯзвочка
Если так, советую Польшу или Чехию. У нас, к сожалению, нет финансовой возможности.
.
В Польше нетолеопнтное отношение. И ребёнка надо будет записать в польский ИРЦ, а там очереди
Тирамісу на терасі• 08 октября в 09:49
Ответ длядамаБезСобачки
Вам зараз нарадять різні країни але в усіх є свої плюси і мінуси і дуже -дуже добре знати про них заздалегідь і приймати рішення усвідомлюючи їх
Ось до прикладу Норвегія. Якщо іти на колективний захист, то їхати жити доведеться в комуну, яку дадуть, в це може бути і село на 1000 людей. Школа, садок, лікарня, аптека і магазин в доступі будуть, навіть розваги(тут завжди є дім культури і багато цікавого в них) проте з точки зору киян тут дуже мало чого можна подивитися навіть у великих містах
Так автору не развлекаться, а терапия и социализация ребёнка интересует
Тирамісу на терасі• 08 октября в 09:53
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы серьезно думают они выпрут обратно пенсионеров и детей с инвалидностью? Я не верю, что и остальных выпрут. Как вы себе это представляете? Будут дубинками выгонять, или просто выплаты отменят здоровым работоспособным коням?
Рассказываю, какой треш творит Польша. В хостеле, где живут мамы детей с инвалидностью ввели правила платить.
Задерживает выплаты инвалилские, на которые жила семья. Хозяин закрывает хостел и не пускает семью с инвалидами.

И такого треша много.
Поумничка• 08 октября в 10:00
Ответ дляПерекус беру завжди
не продлят защиту, полностью уберут выплаты. У них своих пенсов и детей с инвалидностью достаточно, им надо помогать. А Украина должна помогать своим.
Поумничка• 08 октября в 10:04
Ответ дляSeehund
это редкость. Обычно пишут ’kein Jobcenter’ потому что так можно больше арендной платы взять и проще выселить.
No problems• 08 октября в 10:26
Ответ дляЯзвочка
Нас такие волонтеры привезли ’бесплатно’, а чтоб оттуда назад вернуться родственники всем скопом помогали. Потому что не было денег на дорогу.
А вы хотели чтоб вас бесплатно туда/назад катали?
Шлях до зірок• 08 октября в 10:42
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви запізнилися, захист згортають. Європа готується до війни. Якщо вам 4 роки було ок, то що кардинально зараз змінилося ? Нічого, навпаки, в Європі стає неспокійно. Не віриться, що ваша ситуація реальна.
До війни з ким?
Шлях до зірок• 08 октября в 10:45
Ответ дляПроня_Прокоповна
Щось у вас в регіоні це пізно) у нас давно вже безкоштовний проїзд українцям відмінили, всіх порозсіляли в соціальне житло (квартири), які люди самі сплачують, а мовні курси для укрвїнців згорнули ще восени 2023 і навіть курси при укніверситеті місцевому перестали набирати українців бо сказали, що забагато вчитися хочуть. Але захист дають і не відміняють.
Шлях до зірок• 08 октября в 10:48
Ответ дляПроня_Прокоповна
Смійтеся на здоров´я, сміх продовжує життя.
Автор цієї теми нікуди не збирається, можете за неї не перейматися.
Я розказую не про страхи Європи, в про об´єктивну реальність. Занадто пізно виїжджати зараз. Європа на порозі війни. Якщо хтось протирає руки ’нарешті’, хай задумається де Україна братиме зброю. В без неї вона має всі шанси бути окупованою з усіма витікаючими.
У вас якійсь бред. Залишайтеся в Україні люди добрі, яка існує у стані війни вже 4й рік і не їдьте у Європу бо тут буде війна
Дама_с_коготками• 08 октября в 10:49
Ответ дляЛасунка
Автор, о каком будущем вы говорите, социальщиков вряд ли после марта 27 года оставят. ЕС уже заявил, что временная защита заканчивается и те кто не работают едут назад в Украину.
Все страны сами решают.
Во Франции кто н ерабоатет, тоже могут остаться. Получают субсидиарную защиту ещё с 22 года и сразу карту на 4 года. Только от Украины нужно отказаться, сдать паспорт и не ездить. Многие идут по этой схеме, ТК возвращаться не хотят, в так денег на группу платят.
Шлях до зірок• 08 октября в 10:49
Ответ дляЛасунка
Так мы же говорим о том, что социалку в Европе отменят и что тогда, за что жить? Не нужны Европе социальщики, в 27 году прекращается временная защита и никаких пособий. На время съездить, на год, по лагерям поскитаться разве что
Ну как это не нужны? Они каждый год десятками тысяч прутся на социал и сидят годами и они не украинцы
Khmelnichanka• 08 октября в 10:50
Норвегія, Данія, Фігляндія, Німеччина.
Я з двома дітьми з інвалідністю - в Німеччині.

Часто спілкуюсь онлайн з такими ж мамами .
Є ті, що задоволені, є й такі, хто праернувся назад або планує зробити це найближчим часом.
Бо багато що залежить від конкретного діагнозу, необхідності лікування чи реабілітації, потреби в засобах технічного оснащення.
Ну і конкретного місця проживання і місцевих чиновників, лікарів та інших фахівців.
Людський фактор ніхто не відміняв.
Дама_с_коготками• 08 октября в 10:51
Ответ дляПроня_Прокоповна
А где живут все просители убежище, коих во Франции дофига?
Где-то пиоселям их расселяют.
У меня знакомый из Руанды, в 23 году приехал, так ему дали жилье в селе, дали статус беженца и карту на 10 лет ему и всей его семье.
На улице они не живут.
автор МаксХмара • 08 октября в 10:52
Ответ дляТирамісу на терасі
Аутист или с умственной отсталостью.

С умственной отсталостью Германия
Розумова відсталість
Пацака-задирака• 08 октября в 10:52
Ответ дляШлях до зірок
И десятки тысяч получают отказы.
Дама_с_коготками• 08 октября в 10:56
Ответ дляПерекус беру завжди
Обычно все просто. Статус отзывают, а с ним и выплаты. Можете судиться или жить нелегалом или вернуться.
Граждане ЕС и до войны могли забрать своих родителей, если способны был их содержать. И вот представьте, забирает ребенок взрослый на свое содержание маму и ...умирает.
Вы думаете эту маму государство себе на шею повесит?
Карту не обновят и бабуля поедет в свою страну.
Khmelnichanka• 08 октября в 10:58
Ответ дляМаксХмара
Розумова відсталість
Я не читала коментів і не знаю віку дитини. В Німеччині - гарантована спецшкола, возитимуть транспортом туди і назад щодня. Навіть якщо школа в 30-40 км. ( це з власного досвіду). Після закінчення школи допомагають інтегруватись: або майстерня для людей з інвалідністю, де вчать найпростішій роботі , або Центр Денного догляду ( щось по типу дитспдка для дорослих). В окремих випадках - відмовляють і в тому і в тому (уе теж з власного досвіду - та це рідкість).
З реабілітацією - все туго а ось із соцпослугами і толерантністю - все більше, ніж ок.
Як_наготую...• 08 октября в 11:02
Ответ дляПерекус беру завжди
Вибачте, але ваші міркування, м´яко кажучи, дуже дивні.
Просто не продовжать право на перебування в країні, і всі стануть нелегалами, хто не перейшов на іншу візу. А нелегалам не світить ані робота, ані житло, ані медицина. До чого тут дубинки?
Пацака-задирака• 08 октября в 11:05
Ответ дляДама_с_коготками
Граждане ес своих родителей забрать как раз не могут, даже если и могут их содержать. А если и смогли забрать, то родителей уже никто назад не отправить, они живут в стране легально, и имеют все соц гарантии
Пацака-задирака• 08 октября в 11:06
Ответ дляЯк_наготую...
Все верно написали
БезВзяток• 08 октября в 12:01
В общем ,надо ехать во Францию , кто все потерял, и получать субсидиарную защиту. Особенно пенсионерам.
Тирамісу на терасі• 08 октября в 12:47
Ответ дляМаксХмара
Розумова відсталість
Тогда Германия или скандинавские страны.
Борисфенка• 08 октября в 13:29
Ответ дляПоумничка
Навпаки, про без Джоб-центра рідко пишуть і беруть охоче біженців, бо Джоб-центр платить чітко.
Khmelnichanka• 08 октября в 13:31
Ответ дляБорисфенка
Це як де.
Багато хто принципово не хоче здавати житло соціальщикам.
Борисфенка• 08 октября в 13:35
Ответ дляKhmelnichanka
Це як де.
Залежить від попиту на житло, принципові не залишать житло на простой.
Всі, хто хотів, рано чи пізно житло знайшов, це нешвидко і нелегко, але в гуртожитках не залишилися.
До речі, гуртожитки соціальні це окрема пісня, там кімната коштує 1000 євро, і соціаламт чи Джоб-центр сумирно платять. А коли біженці знаходять окрему трикімнатну квартиру, то виявляється, що вона коштує 800 євро, таким чином ще й гроші німецькі економлять.