Нетутешня• Изменено 08 октября 2025
А ви будете дивитись Холостяка?
Вже зовсім скоро, чекаю з нетерпінням)
Якось так змінилось все...Раніше багато хто тут дивився, окремі теми були для цього.
А тепер всі пишуть гнівні коментарі, що тільки маргінали можуть таке дивитись.
Я себе маргіналкою не вважаю.
Я взагалі не дивлюсь телевізор дуже багато років, це єдине шоу тільки.
Мені саме подобається атмосфера.
Дівчат везуть в красиві готелі, роблять мейкап, одягають, всюди красиві види. Я естет, люблю подивитись на красу. Раніше вони їх возили за кордон, було цікаво подивитись на особняки великі, де вони жили. Да і минуле шоу в Карпати, дуже красиво♥️
І взагалі люблю Цимбалюка і всю його компашу Денисенко, Хижняк, Саліванчук, Сумську,Горянського...
Слідкую за всіма цими акторами.
Я себе маргіналкою не вважаю.
Мені саме подобається атмосфера.
Слідкую за всіма цими акторами.
Я така бойова• 08 октября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
А эта сумасшедшая? Она как больная на голову себя ведёт, неадекватная
Та шльондра просто
Не пью, не курю• 08 октября 2025
Ответ дляЯ така бойова
Та шльондра просто
Так они расстались уже с федюнчиком?
Слобожаночка• 08 октября 2025
Я буду дивитись. Автор створюйте єдину тему. Я і минулого намагалась дивитись, але, нажаль, не було в темі довоєнного вайбу(. Спробуємо ще раз). Ваша Домінанта😘❤️
Все питаю зарання• 08 октября 2025
Не дивлюсь від тоді, як стали набирати однакових тюнінгованих учасниць з роздутими свистками. Норм був тільки перший сезон.
Бабульція• 08 октября 2025
Я буду дивитись. Пам´ятаю як до війни дивилась і паралельно тут з дівчатами обговорювали, придумували ’клички’ учасницям, було весело.
Я б такое не носила, но продаю• 08 октября 2025
Я не люблю подібні передачі, де купа кур сражаються за одного півня общіпленого.
Попельшка• 08 октября 2025
Ні. Ви от захоплюєтесь ’везуть-мейкапи-шмотки’, а я це читаю як ’жінку готують як коняку перед продажем’. Тому так, для мене це маргінальне азійсько кацапське шоу.
Дюймовочка• 08 октября 2025
Не то чтоб прям с нетерпением жду, скорее если планов не будет на вечер пятницы то гляну. Этот холостяк не в моём вкусе, да и фильмы с ним не смотрела и не планирую, но хоть не такой занудный как терен прошлый холостяк
Инфотуфелька• 08 октября 2025
Не смотрела ни одного сезона холостяка. Не смотрю телек много лет. Дома даже телека давно нет)
Tanjushkin• 08 октября 2025
Ответ дляНебоброїдка
Дивлюсь американський. Там 50+. Дійсно красиво все
де дивитеся американського ?
Цвірінь• 08 октября 2025
Цимбалюк для мене
Але дивитися буду, як і всі випуски. Для мене ще як комедія, ржачно за цим споглядати. Але вибрати в холостяка актора - це вже з самого початку була хірова ідея.
Ну що ви, мамо!• 08 октября 2025
Про смаки, звичайно, не сперечаються, але...
Денисенко? Цікава? Вона ж фальшива наскрізь. Все награно, ще й настільки бездарно.
В
Телевізор не дивлюсь взагалі
В
Телевізор не дивлюсь взагалі
Милота• 08 октября 2025
Любов до цієї передачі - це жага до гаремів?
Напевно скоро так в буде. Мені не подобається взагалі.
ГЛЮкоза• 08 октября 2025
Ответ дляЯ така бойова
За що ви любите денисенко?))
тот же вопрос... скользкая, мерзкая и противная с вечно наигранной улыбкой и маслянистым голоском.
Холостяка буду смотреть, надеюсь этот будет интересным, прошый год впервые вообще не пошло, где они откопали такого героя... Я понимаю, что война. но людям же как то надо от нее отвлекаться а не кукухой ехать все время. Уже прямо вижу, как толпа женщин гоняется за инвалидом без ног. Ну и как герой он очень так себе.
Забрызжу ядом• 08 октября 2025
уже много лет не смотрю, смотрела только тех самых первых холостяков. Но этого хочу посмотреть)) Мне кажется, будет интересно
Забрызжу ядом• 08 октября 2025
Ответ дляИнфотуфелька
вы знаете, что в ютюбе есть все то же самое, что и на телеке?
Мао_Мяо• 08 октября 2025
Одно из самых тупых шоу, было дело, смотрела один сезон много лет назад. Сбор кривляющихся губеней с тупыми диалогами. Не знаю, как на этот шлак время можно тратить. Уж лучше сериал найти.
Все і одразу• 08 октября 2025
дивитимусь) треба щось таке для заземлення і відчуття ’нормальності’ життя.
Я така бойова• 08 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
В
Телевізор не дивлюсь взагалі
В
Телевізор не дивлюсь взагалі
Вірно ви написали, фальшива і навіть не маскується
Княгиня пітьми• 08 октября 2025
Ответ дляЯ така бойова
Самозакохане хвалько Денисенко
Раніше подобалася, а зараз дійсно дуже неприємна стала. І я починаю вірити в те, що хороші ролі вона через постіль отримувала
Я така бойова• 08 октября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Прикольно, а с кем она теперь?
Шукає бабло)
Це мильна шоу давно загубило свої сенси, бо ще жодна пара не склалась - піар ескортниць більш там немає на що дивитись. Головний герой живе своїм повним життям, а тут пил в очі - ніби обирає пару, ну так вже навграно та нецікаво. Там давно вже немає відвертості та спонтанності, все розписане режисерами та сухе.
Небоброїдка• 08 октября 2025
Ответ дляЯ така бойова
Так, але тут Денисенко точно не приклад
Вона чи хтось інший не повиен відповідати вашим очікуванням
НеГолосую• 08 октября 2025
Я дивилась з задоволенням, в компанії порадниць, розуміючи, як і всі - що все постановка. Але Цимбалюк? Ну навіть не знаю..може й буду по звичці дивитись, щоб посміятись
НеГолосую• 08 октября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Они утки будут
Як про Іраклі - всі бровасті як Брєжнєв.
НеГолосую• 08 октября 2025
Ответ дляСлобожаночка
Привіт індичці)))