Бибер-анонимер• 08 октября в 11:34
Цены на розетке
Это звиздец
В апреле делала заказ, за полгода цены выросли на 50%!
Люди, нас наклоняют уже до уровня плинтуса, война все спишет
Розбещена цяточка• 08 октября в 11:36
я там хотела кое-что купить из уходовой косметики для волос...
пока я неделю думала, цена выросла на 180 грн, я передумала окончательно
Я погнала• 08 октября в 11:37
Так розетка в апріорі космос ціни
Там комісія 20% а ще + податки
Що ви всі до тої розетки пристали....пром куди цікавіше
Там комісія 20% а ще + податки
Файна цьоця• 08 октября в 11:40
На розетке всегда было дороже. Но цены везде сейчас непредсказуемые.
Маргарита и Мастер• 08 октября в 11:43
Нова тема про ціни. Попередня заглохла, цю склепали ((((
Коренная киевлянка• 08 октября в 11:43
Зараз набіжать і розкажуть, що війна, ага і курс з квітня піднявся саме вдвічі і все інше так, а тут всі нагнітають голодранки.
Непереможна• 08 октября в 11:44
Розетка впринципі зажралась
1. Була до початку повномасштабної ПРЕМІУМ підписка - поки я не нагавкалась з менеджером, мені її не трансформували в нововедення СМАРТ (типу на дурачка списали)
2. За кожен пук - плати. За оплату готівкою, за доставку товару менше 700грн
та ну їх
Бибер-анонимер
• 08 октября в 11:44
Ответ дляЯ погнала
Так розетка в апріорі космос ціни
Там комісія 20% а ще + податки
Не дуже той пром и цикавишый, даже на мэйкапе дешевле этот лак
Непереможна• 08 октября в 11:45
Ответ дляМаргарита и Мастер
бюо ціни лізуть в геометричній прогресії
народ зубожіє((
Непереможна• 08 октября в 11:45
Ответ дляБибер-анонимер
не купуйте на розетці - да і все
Бибер-анонимер
• 08 октября в 11:45
Ответ дляНепереможна
Розетка впринципі зажралась
та ну їх
Я тоже пришла к этому выводу. Скурвились полностью, скоро позакрывают точки с таким подходом
Непереможна• 08 октября в 11:46
Ответ дляБибер-анонимер
яке цікаве слово - скурвились)
Коренная киевлянка• 08 октября в 11:48
Ответ дляФайна цьоця
Справа не в Розетці, у нас поряд є маркет ’Космос’, він найдорожчий з усіх завжи був, просто зручно, що біля дому, так там скоро , як в музеї буде, таке враження, що цінники щоночі оновлюють і ціни *2. До прикладу молоко Яготинське дитяче 3,2% тетрапак 82,10 грн (вчора в Форі купила за 59), таке враження, що хто вище загне ціну- той молодець. Хотіла купити коврики в ванну, цінник 1050,00 , вдома погуглила вони ж на Розетці 670,00.
Я погнала• 08 октября в 11:48
Ответ дляБибер-анонимер
То нафіг лазите по неспеціалізованих сайтах?
І на тих сайтах спочатку сує що дороще бо там реклама, для халяви треба трохи поритися а не на першій сторінці шукати
ElenaEsmeralda• 08 октября в 11:52
Потому что розетка постоянно меняет условия для продавцов. И комисси от 5% и до 30%. Вы последнее время имели возможность бесплатной доставки на НП и думаете оплачивала полностью розетка? Нет. С продавца за эту доставку берут тоже оплату и она вносится в цену.
И не скажу, что загнутся. Имею там магазин - темпы у розетки огромные по количеству заказов.
мадамГрицацуева• 08 октября в 11:56
Ціни ростуть, продажі падають, щоб залишатись рентабельним бізнес піднімає ціни і так по колу
Непереможна• 08 октября в 11:57
Ответ дляElenaEsmeralda
вони хитрожопі
ввели цю доставку безкоштовну, але наприклад користувачів, які ще до 2022 оплатили безкоштовну доставку Преміа, на нові умови не перевели автоматом
Типу тоді гроші заплатиив - і забудь про них, хоч і не використав
я з ними гавкалась
Не їм після шостої• 08 октября в 12:00
Ціни скрізь такі , не тільки на розетці. Я от овсянку АХА замовила яблуко з корицею 20 пакетиків 219 грн. В магазинах такої ціни нема.
Брюльтик• 08 октября в 12:00
Ответ дляSvitlo_
Донька на Тему вибрала туфлі. Поки вона думала- ціна виросла теж на 50%. Все і китайці нас нагинають.
там цена может и упасть)),я добавила в корзину-цена была маленькая,потом авыросла,а потом упала и + тему дал мне купон,обошлось практически даром))
Блакитне небо• 08 октября в 12:01
Ответ дляЯ погнала
Так розетка в апріорі космос ціни
Там комісія 20% а ще + податки
Так на пароме везде доставка платная, не хочется ещё и почты кормить, особенно новую зажравшуюся
ElenaEsmeralda• 08 октября в 12:01
Ответ дляНепереможна
вони хитрожопі
я з ними гавкалась
Хитрожопые) деньги они гребут, а на остальных пофиг)
Но быть честной - заказы приносят и довольно неплохо.
Инфотуфелька• 08 октября в 12:01
Ответ дляБибер-анонимер
В Еве полно этого лака. Я брала, когда была акция 1+1
Брюльтик• 08 октября в 12:02
недавно брала на розетке по акции некоторые вещи,сравнила цену- такая же как до войны. А так..да- цены они подняли,я беру сейчас больше на маудау тот же товар
Ламборджини• 08 октября в 12:05
Теж вчора відкрила минулорічні замовлення і трохи, м´яко кажучи, здивувалася. Ціни виросли майже в 2 рази і на маски для волосся, і на продукти харчування, на все-все. За рік. Як варіант, свою безкоштовну доставку Новою поштою , яка зовсім недешева, заклали в товар. І сенс з тієї безкоштовної доставки тоді, якщо кожний продукт на 50-100% став дорожче. Купую в інших тепер місцях
60 метрів сметани• 08 октября в 12:07
Ответ дляSvitlo_
Ну не сравнивайте. Там каждый день на товар цена может меняться как в низшую сторону, так и в высшую.
Гигиенишвили• 08 октября в 12:27
а ви гадаєте безкоштовні доставки не входять в ціну? за це все платить продавеці+ за усі сервіси оналйн оплати які ми любимо біля 3% платить продавець. Тому платіть на рахунок продавця- будуть продавці хоч трох ціни знижати. А то за доставку за вас заплати- за ваші незабори заплати, а у кармані дірка
Я погнала• 08 октября в 18:42
Ответ дляБлакитне небо
30грн в місяць підпоска для своїх і доставка безплатна
І на розетці не всі доставки безкоштовні...тут тоже від продавця залежить