Кудряшка Сью• 08 октября 2025
Яка ж я зла. Що не так с людьми?
Домовилася вчора зробити терміновий апостиль документам. Треба було встигнути на 9 ранку в центр (Київ), щоб о 9.30 документ вже віддали в роботу та о 17.00 він був готовий (так мені сказали, що це дуже важливо - не запізнитися, щоб встигнути). Прилетіла з передмістя (довелося залишати машину біля метро та їхати підземкою, потім бігти ногами по дощу) о 9.03. Кабінет в офісній будівлі зачинено, в "конторі" нікого немає. Охорони на вході в офісну будівлю також немає, десь швендяє. Починаю дзвонити людині, з якою домовилась - телефон відключено. В вайбері теж немає зв´язку. Дзвоню ще на інший номер - там відповідають "чекайте, колись приїде". Чекаю до 9.50, взагалі глухо, ніякої можливості зв´язатися. Вже нагуглила інших виконавців, вирушила до них. І тут вилазить на зв´язок той спеціаліст. Ні здрастє ні ізвінітє. "Залиште документ охоронцю, я заберу".
Та пішов ти... Ще й образився судячи по тону.
Що з людьми не так?
Криниця щастя• 08 октября 2025
Ну буває. Не кіпішуйте так. Не ви перша не ви остання з ким щось подібне трапляється
Пи Пи Пилюля• 08 октября 2025
Дуже неприємно. Ненавиджу коли не цінують мій час. Хай їм по роботі зустрічаються такі самі відповідальні як і вони самі
Кудряшка Сью
• 08 октября 2025
Ответ дляКриниця щастя
Як так можна працювати? Чому просто не перетелефонувати й не сказати ’вибачте, не зможу допомогти’
Криниця щастя• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
У вас дуже ідеалістичні уявлення про людей у своїй масі.
Люди різні. Є відповідальні є ні. Для мене дивно що вас це так курвить. Наче перший раз з вами таке. Завжди треба страхувати себе якщо можна - хоча б тим що припускати що не буде як запланував з першого разу
Кудряшка Сью
• 08 октября 2025
Ответ дляКриниця щастя
Логіку намагаюсь зрозуміти. Як взагалі можна припустити, що людина залишить оригінали документів в якогось охоронця будівлі, ще й без можливості швидко зв´язатись з виконавцем?
Сусідка зверху• 08 октября 2025
тривога була, людина не змогла вчасно доїхати з іншого берега?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 08 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Кстати, аргумент. Но даже в этом случае можно было бы выйти на связь.
Домашня Зюзя• 08 октября 2025
Вчора була дійсно нестандартна ситуація з тривогою вранішньою, що не звільняє від зворотнього зв´язку з повідомленням про ситуацію.
Козяка-маляка• 08 октября 2025
А це ви десь офіційно робите типу сервісу «Документ»? Чи неофіційно, по дзвінку, за винагороду? Якщо другий варіант, то, мабуть, домовленості хиткі саме тому, шо ніяких гарантій.
Кудряшка Сью
• 08 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
А сказати про це?
любименькая• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Скажите спасибо, что не взял в работу. Вы бы этот документ не получили бы вовремя 100%.
Если что-то идёт не так, то это нужно отпустить. В данном случае эту контору.
Кудряшка Сью
• 08 октября 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Це сьогодні було все
Кудряшка Сью
• 08 октября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Это не в БЦ ’Ильинском’ случайно?
Ні, інші падлюки
Сусідка зверху• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
А сказати про це?
неприємно, розумію, але злитися і ’що не так з людьми’ це занадто, на мій погляд, це узагальнення і воно недоречне
Скорая помощь• 08 октября 2025
Ответ дляКриниця щастя
Напевно авторка сама відповідальна особа, тому чекає від інших таке саме відношення, тим паче до роботи
Баба Йога• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Вчера тревога была утром, как вы в метро доехали ?
КучМала• 08 октября 2025
Ответ дляКавуся
Оставьте отзыв в Гугл обязательно. Чтобы эту контору обходили стороной
+
Кудряшка Сью
• 08 октября 2025
Ответ дляБаба Йога
Сьогодні! Вчора домовилася. Сьогодні зранку повезла документи
Криниця щастя• 08 октября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Можливо.
Але треба ще бути і розумним. Щоб розуміти що у взаємодії з людьми тим паче неперевіреними щось може піти не так. Я після того зробила нещасний ремонт у квартирі - вже нічому не дивуюсь, така школа життя як ніде
Неробименінерви• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Роздовбаї, залишити відгук про роботу
Баба Йога• 08 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Вонючки они,не красиво поступили
IQ 80• 08 октября 2025
Да, автор, ему достаточно было сообщить, но было пох. Терпеть таких не могу, обсуждали же, что срочно.