Банан-барабан• 25 сентября в 10:16
Пральна машина з wi fi керуванням
Допоможіть будь ласка. Купила нову пралку, не можу дати собі раду з додатком.
Ввечері включила машинку, під´єднали до wi fi, зайшла в додаток, вибрала програму і поставила відкладений старт. Прання мало тривати 1,5 години і завершитися о 7-00 ранку. Ну все виглядало наче норм.
Зранку машинка не включилася. Проте коли я підійшла, о 6.00, то таймер вже відраховував час до закінчення прання.
Я щось недоклацала? Є підозра, що звечора треба було ще натиснути на самій машинці кнопку Старт. Так?
Допоможіть, будь ласка. Дякую.
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:20
Ответ дляМовчу, але хочу
Інструкцію прочитайте. Це якийсь сюр.
Немає цієї інформації в інструкції.
Ромашкинная• 25 сентября в 10:24
У меня с вай фаем, на самой машине только программу вай фай выбрать, остальное с телефона. Насчёт времени- Вы где то просчитались с временем, у меня так и с посудомойкой и с мультиваркой было, т.е Вы считаете,что а 7 должна закончится программа, а она в 7 только начинается.
ГонУрова дівка• 25 сентября в 10:30
У меня стиралка обычная, а аэрогриль с вайфай. И да, чтобы управлять с телефона, кнопка старт должна быть нажата.
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:30
Ответ дляРомашкинная
І про це теж думала. Але в додатку було чітко вказано-Закінчиться о 7:00. Ну і щось вона почала відраховувати о 5:30. Хз, буду ще експериментувати. Дякую.
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:31
Ответ дляГонУрова дівка
Дякую, напевне в цьому була проблема.
В гости звали?• 25 сентября в 10:32
Ответ дляБанан-барабан
Немає цієї інформації в інструкції.
У мене з вайфай.
Не морочте голову з ним і машинка вам подякує
ГонУрова дівка• 25 сентября в 10:32
Ответ дляБанан-барабан
Дякую, напевне в цьому була проблема.
Может, вот иначе пишет - не в сети. Он выключен. А пылесос - в ожидании, он включен.
В гости звали?• 25 сентября в 10:33
Ответ дляГонУрова дівка
Що за неподобство?!
Пилосос назвали, а гриль, чому обділили?
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:34
Ответ дляВ гости звали?
У мене з вайфай.
В мене в додатку всі самі нормальні програми. З панелі дуже малий вибір, як не 4 години прання, то кілограми не ті. Мені з панелі б було найпростіше, я ще той динозавр, але...
ГонУрова дівка• 25 сентября в 10:34
Ответ дляВ гости звали?
Що за неподобство?!
😁 Он у меня третий день, еще не удостоен имени.))
В гости звали?• 25 сентября в 10:35
Ответ дляГонУрова дівка
Грилюша
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:36
Ответ дляВ гости звали?
Грилюша
В мене робот Жужик, в гриль-Шкварок
ГонУрова дівка• 25 сентября в 10:38
Ответ дляБанан-барабан
В мене робот Жужик, в гриль-Шкварок
А Жужик у вас мужским голосом разговаривает? У меня женским, поэтому Жужа.
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:39
Ответ дляГонУрова дівка
На пралці дві кнопки. Перша просто включає, і машинка з´являється в додатку. А друга-Старт-вже після вибору програми. От напевно її треба було теж натиснути. Хоч з додатку виглядало, наче все запущено. Блін.
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:40
Ответ дляГонУрова дівка
Жіночим. Ви поламали мій мір
.
ГонУрова дівка• 25 сентября в 10:41
Ответ дляБанан-барабан
Жіночим. Ви поламали мій мір
.
Прааститее.
ГонУрова дівка• 25 сентября в 10:42
Ответ дляБанан-барабан
Наверно первую кнопку надо включить, чтобы приложение могло управлять ей.
Банан-барабан
• 25 сентября в 10:43
Ответ дляГонУрова дівка
Так, без першої кнопки машинки не видно в додатк
Ромашкинная• 25 сентября в 11:21
Ответ дляГонУрова дівка
У меня Веня, лишён права голоса ещё с блекаутов, когда свет давали преимущественно ночью. И он радостно об этом сообщал женским голосом.