Мюллерная• 08 октября 2025

Дівчата,в когось є батарея чорного кольору?

Як вам?
Як часто миєте?
Чи не набридла вона вам чорна?
So_so• 08 октября 2025
Я видела в гостях, красота, ремонт новенький, современный, высокие черные батареи.
Тримбулька• 08 октября 2025
Ото хтось до хеловіну готується не по-дитячому...
Чучело-Мяучело• 08 октября 2025
Ответ дляSo_so
в мене така ’красота современная’ була зроблена 8 років тому... танунах, вже поміняла і перехрестилась. Ще така ’красота’ у ванній кімнаті залишилась, разом з чорною сантехнікою..... повелась на ’ современный’
Повітруля• 08 октября 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
що було не так? що саме не подобалось?
Тримбулька• 08 октября 2025
Ответ дляПовітруля
що було не так? що саме не подобалось?
Там видно кожну пилинку
Може ще третю?• 08 октября 2025
А мене електро, в ванній, все ок
Allein74999• 08 октября 2025
Электро-батарея. Норм
Чучело-Мяучело• 08 октября 2025
Ответ дляПовітруля
що було не так? що саме не подобалось?
та все не так, непрактично. Але це починаєш розуміти вже тоді, коли починаєш експлуатувати...На тій батареї постійно пилюку було видно, особливо, коли включалась підсвітка зверху. Сантехніка і плитка на підлозі - аналогічно, тільки до пилюки ще й сліди від води. І це притому, що своя вода з системою пом’якшення і очистки.
А так да, в пінтересті на картинках і візуалізації дизайнера виглядає шикарно