ДолькиКабана• 08 октября 2025
Чи підтримайте, чи добіть...
На днях має бути у мене ДН, 45
І чим ближче, тим сильніше мене накриває... В цьому віці майже нічого не маю. Замолоду була дуже довірлива, багато допомагала подружкам, тільки згодом зрозуміла що потрібна була їм тільки щоб пожити у мене, чи покористуватись допомогою батьків моїх (тоді вони могли допомагати в лікуванні, коли ні до лікаря доброго не потрапиш, ні на обстеження, а комерційної медицини ще не існувало). Звісно, безкоштовно...
Якось після усвідомлення, яка була довірлива і сліпа, вже не хотіла і досі не хочу мати подруг. Так, є приятельки хороші... Зі мною завжди всі любили поговорити чи порадитись, але коли почала потихеньку обмежувати "вічних плакальниць" та "жертв" - частина приятельок теж кудись поділась. Ну, то таке, думаю у багатьох так.
Заміж виходила невдало, через 9 років ледве втекла, якось поступово так вийшло що мала мільйон обов´язків до чоловіка та його батьків, і все їм було не так і не то, а я по їх словам сама гірша. Але при цьому чомусь розводу мені чоловік не давав, труївся, вішатися бігав... Така я була погана напевно. Пішла до нього без нічого, напередодні ковіду. Нормально заробляла, та за роки шлюбу всі гроші йшли на ремонт його квартири (( От дурне було... Розійшлась, вернулась додому, і тут ковід, і я втрачаю роботу ((( І півтора роки, поки все лежало, перебивалась заробітками онлайн. Перекваліфікувалась, зараз змінила вже 3 роботу по новому профілю, щоразу трішки кращі умови. Але, але...
Що зараз маю? Нічого (( ЗП що дозволяє хоч більш-менш триматися сьогодні, давати раду собі та донатити. Але зібрати на житло - не зможу. Живу вдома з батьками. Дітей немає. Стосунків немає, не хочу ні за що більше, з мене вистачило чоловіка. Стан такий наче я дуже-дуже стомилась, і ніколи не відпочину. У однокласників діти студенти, нові квартири, відпочинки шикарні, ювілеї в заміських комплексах по 50 тис за добу... А я без нічого цього (( Сумно.
Весь час старалась, ніколи не відпочивала толком, завжди працювала, а до такого віку не маю чим і похвалитись ((( І чи зможу чогось досягти - сумніваюсь ((
Ответ дляДолькиКабана
нє, чому всі погані.
у мене реально образа на чоловіка лише - бо, сука, свідомо брехав, і тривалий час. ну то таке, і згадувати не хочу. і батьки його такі собі персонажі, але знову ж таки - хай живуть.
інші - я не кажу що погані. люди такі, які вони є. ну попадались подружки оборотисті, шустрі, та такі що дехто сам себе навіть надурив... ну таке. попадались і нормальні люди. різні ))
а от про те що я чекала подяки - не те щоб подяки, але все таки будь-які стосунки мають бути взаємними. якщо вони одосторонні - то тепер це не моя тема.
Так вам нужна дружба или бартер?
Ответ дляМедсестричка
Тоже резануло глаза эти «связи» которыми воспользовались подлые подруги. Я то думала в дружбе это норма делиться полезными контактами ради блага друга, а тут оказывается люди ждут монетизированной благодарности. Надо было курами и салом брать и прайс сразу озвучивать.
Вот вот. Помог и забудь. А люди ждут ответочки, а если ее нет, то переходят в неблагодарные
Смажена полуничка• 08 октября 2025
Ответ дляМerida
Козерожек, но тоже с заначкой. Недавно сын нашел 400 евро под ножками телика
я не помню при каких обстоятельствах я их туда положила.
Я так поклала 70 англ фунтів колись випуску 2001-02 і забула. А їх вивели вже з обігу. Тепер маю колекційні 2 купюри))) з королевою Єлизаветою 2
Шикаю і викаю• 08 октября 2025
Сколько текста...
45 - жизнь продолжает. Вы получили опыт и фиг с ними.
Живите дальше
Ответ дляДолькиКабана
то може так по тексту, бо я зараз приунивша така...
було таке, якось я усвідомила що багато до мене липне тих, хто на мені потім виїжджає, і почала над цим працювати. звісно, не можу сказати що прям так навчилась відсікати, але відмовляю зараз без проблем, і плакальниць вмію зупиняти. ну, мабуть, десь в душі якась ’обіженка’ ще в мені живе )))
Це ті плакальщиці вас доїли, а ви тільки через 20 років усвідомили? Коли вже нічого доїти?
А батьки мовчали?
Кукарачка• 08 октября 2025
Їдьте за кордон! Побачите світ, себе покажете. Все ж краще ніж нидіти вдома
...аяприкольная• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
згодна, жити для себе то непогана штука...
та чи до перед ДН, чи що, часто стала думати - були мрії, була віра в себе, але щось не змогла, щось не справдилось, а десь мої великі зусилля пішли не туди... і далі йдуть думки що може могло бути все інакше, ну і т.д.
я себе з цієї теми збиваю, а воно знову в голову лізе ((
Автор, те саме. На носі 45. Купа мрій, які не збултся ні в житті ні в реалізації. Але це все я, мій вибір, мої дії/бездіяльність. Ніби не дурна, одна з кращих в школі, в університет пішла не туди, от тут вчасно не зрозуміла, що не моє, що треба кидати. Довчилася. Все одно не працювала за спеціальністю і це мене застопорило в розвитку. Вийшла заміж, дитина, розлучилася швидко. Вийшла заміж вдруге, ніби все добре, але нерішуча, не змогла чоловіка підтримувати. А зараз мрія бути здоровою ... чоловік служить, нічого спільного, здоров´я хитається. Величезний мій скарб і радість-донька, але відповідальність, постійна тривога за неї-це стрес і як ніяк відсутність свободи вибору. Спробуйте отримувати задоволення від тієї ситуації, яка склалася. От зараз як раз мені не вистачає подруг, щоб кудись піти, поговорити. З донькою ходжу, але ми в різних ’вагових’ категоріях)))
...аяприкольная• 08 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Розпишіть собі план дій. Зраночку йога ( м´яка зарядка і піднімає настрій) робота, після роботи або зал або вдома силові ( починайте з хвилин 40)
Передивіться харчування. Максимум користі, рахуйте норму калорій.
Потроху додавайте догляд. Косметолог, зачіска.
Купіть собі інтимну іграшку, сплануйте подорож на 1 день.
Пошукайте якусь більш менш подружку і підіть в кафе з живою музикою і напийтесь там вина
Я теж хочу в кафе і вина)) і чесно кажучи поїхати в іншу країну навіть у біженство. Але що буде далі. Не можу доньку покинути і маму стареньку.
ДолькиКабана
• 08 октября 2025
Ответ дляКукарачка
та як вам сказати, я не те щоб нидію тут,
а за кордон просто не хочу, я домівку свою люблю
ДолькиКабана
• 08 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
дякую Вам за підтримку,
і Ви також тримайтесь. щастя, що маєте донечку - дай Боже їй гарної долі
...аяприкольная• 09 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
дякую Вам за підтримку,
Щиро дякую. Але діти , то не наше життя, у них свій шлях. Треба намагатися бути щасливою самою з собою. Життя прекрасне. Головне навчитися отримувати задоволення від нього самостійно, без когось. Мені важко зараз без чоловіка. Мені з ним цікаво, без нього нікуди не хочеться ні країни дивитися ні каву пити.
Потужна махіна• 09 октября 2025
Ответ дляVeronika-8b5f
Нужно было держаться за мужчину 😅
за Вашего?
Потужна махіна• 09 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
так і роблю ))
сама собі порадниця, сама себе вигулюю, сама собі подарунки роблю...
зараз живу як сама собі хочу, є таке. але хз як воно далі, одинокою з роками напевно буде сумно
никому не нужно унылое говно, простите
легкие, задорные хохотушки нравятся большинству
Потужна махіна• 09 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Я принял решение, буду собирать гарем из таких несчастных
Ты там евнухом будешь?
cTpawHoegeJIo• 09 октября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ты там евнухом будешь?
Ляяя так меня еще не ловили)))
Потужна махіна• 09 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ляяя так меня еще не ловили)))
Так на бабском форуме, где кашки-какашки обсуждаются, сидят только те, кому никто не дает
cTpawHoegeJIo• 09 октября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ну меня это не касается) Огорчу)
Потужна махіна• 09 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Ну меня это не касается) Огорчу)
именно поэтому Вы здесь сейчас торчите. и предлагаете себя всем подряд во всех темах, да
cTpawHoegeJIo• 09 октября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Предлагать, не женится :) К тому же в интернете) Даже если это и так) Мне стыдится нечего в отличии...
Потужна махіна• 09 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
так я ж и говорю... предложение не находит спрос. совсем.
куда уж тут жениться, если вообще никто не клюёт даже просто поахаться
Вся в кредитах• 09 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А чью она жила, тети зины?)
Да, тети зины. Потому что ’так надо’, потому что ’все так живут’. А когда внутри протест против жизни тёти зины, то жизнь и не складывается, не устраивает. Тетюзину всё устраивало, потому что ее интеллекта на большее и не хватало, кроме как жить ’как все, как мать и бабка жили, без мечт’.
Вся в кредитах• 09 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Это не совсем так. Если бы все сложилось семейной жизнью, то все бы и было ок с этой точки зрения автор бы не предавалась сомнениям. Все эти мысли о желаниях и стремлениях начинаются именно тогда, когда не складывается. Особенно сейчас популярно, мейнстрим прям клише инстаграмные написали в своем посте) И если кто-то думает, что он может это просчитать или гарантировать, то нет. Так это не работает. Поэтому, все эти истории из серии вам говорили вы жили не своей жизнью и т.д. не имеют под собой почвы. Автор жила своей жизнью, такой, как умела и как могла. Делала выбор как умела и как понимала на тот момент. Не вышло, значит, так вышло. Бывает. Но вот рассказывать, что это потому и потому это неправильно. На всех нас в той или иной степени влияет социум, семья и друзья.
Не ’в той или иной степени’, а 100% и повсеместно влияет социум, потому что ни один человек ещё не вылупился из яйца в берлоге вдали от людей.
И если бы автору нужна была семья в классическом понимании, то дети бы у неё точно были, а ей сейчас даже мужик не нужен.
Про мейнстрим смешно. Дело не в моде, а в том, что женщины наконец заговорили о себе как об отдельной личности, а не как о гибриде стельной коровы с обслуживающим персоналом в виде придатка к членоносителю.
Смажена полуничка• 09 октября 2025
Ответ дляМerida
Через сто лет продадите и приумножите
Їх вивели із обігу років 10 назад - так я прошляпала))), а з урахуванням, що Єлизавети вже нема, ці купюри вже виросли в ціні
Я Головна• 09 октября 2025
Ответ дляПопельшка
Все достижения относительны. Всегда будет кто-то успешней, богаче, красивее. Пока не научишься мерять свои успех только своим прогрессом, сравнивать себя с собой же предыдущей.
Ну круче звёзд типа Агилеры или Питта нет уже