ДолькиКабана• 08 октября 2025

Чи підтримайте, чи добіть...

На днях має бути у мене ДН, 45
І чим ближче, тим сильніше мене накриває... В цьому віці майже нічого не маю. Замолоду була дуже довірлива, багато допомагала подружкам, тільки згодом зрозуміла що потрібна була їм тільки щоб пожити у мене, чи покористуватись допомогою батьків моїх (тоді вони могли допомагати в лікуванні, коли ні до лікаря доброго не потрапиш, ні на обстеження, а комерційної медицини ще не існувало). Звісно, безкоштовно...
Якось після усвідомлення, яка була довірлива і сліпа, вже не хотіла і досі не хочу мати подруг. Так, є приятельки хороші... Зі мною завжди всі любили поговорити чи порадитись, але коли почала потихеньку обмежувати "вічних плакальниць" та "жертв" - частина приятельок теж кудись поділась. Ну, то таке, думаю у багатьох так.
Заміж виходила невдало, через 9 років ледве втекла, якось поступово так вийшло що мала мільйон обов´язків до чоловіка та його батьків, і все їм було не так і не то, а я по їх словам сама гірша. Але при цьому чомусь розводу мені чоловік не давав, труївся, вішатися бігав... Така я була погана напевно. Пішла до нього без нічого, напередодні ковіду. Нормально заробляла, та за роки шлюбу всі гроші йшли на ремонт його квартири (( От дурне було... Розійшлась, вернулась додому, і тут ковід, і я втрачаю роботу ((( І півтора роки, поки все лежало, перебивалась заробітками онлайн. Перекваліфікувалась, зараз змінила вже 3 роботу по новому профілю, щоразу трішки кращі умови. Але, але...
Що зараз маю? Нічого (( ЗП що дозволяє хоч більш-менш триматися сьогодні, давати раду собі та донатити. Але зібрати на житло - не зможу. Живу вдома з батьками. Дітей немає. Стосунків немає, не хочу ні за що більше, з мене вистачило чоловіка. Стан такий наче я дуже-дуже стомилась, і ніколи не відпочину. У однокласників діти студенти, нові квартири, відпочинки шикарні, ювілеї в заміських комплексах по 50 тис за добу... А я без нічого цього (( Сумно.
Весь час старалась, ніколи не відпочивала толком, завжди працювала, а до такого віку не маю чим і похвалитись ((( І чи зможу чогось досягти - сумніваюсь ((
Топтунша• 08 октября 2025
Автор, я з Вами, вік такий же, на житло так і не заробила, навіть закордоном не була ні разу, у вас хоч батьківська хата залишиться, а в мене і цього нема, страх залишитися на дворі в старості
задумчивая мордочка• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
лохотронщикам не донатю
менеджер продажів, зп коли як - 25-35
напевно, так, якщо не прилетить щось
І яка у вас заначка при такій зп? Враховуючи, що Ви живете з батьками
Сирожено_пирожено• 08 октября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А что успела?

Пишет же : ни детей, ни семьи, ни жилья.
В чем успех?
А если для нее успех не этим меряется!
Тогда поздравляю автора - жизнь удалась!
Жилье после родаков ей будет. А дети то такой себе ресурс, радости 5%, 95% забот и хлопот, и это если не родиться еще больной ребенок
Сирожено_пирожено• 08 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Автор, все просто: ВИ НІКОЛИ НЕ ЖИЛИ СВОЄ ЖИТТЯ. Ви робили те, що вам казали: казали батьки, казав соціум, казали у кіно - май подруг, май чоловіка, май відносини, май роботу, май гроші. Але ніхто ніколи не питав, чого саме ВИ хочете? Які у вас якості, щоб ВАМ підходили подруги/чоловіки/робота? Впше життя - це як турецький базар, де вас схопили за руки, затягли у магазин, напхали у руки і випхали нафіг, і ви стоїте з купою непотрібу, і грошей нема.
А чью она жила, тети зины?)
Я на хвилинку• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
не бажаю нікому ’пропєть’ так, як я - весь час в роботі, навчанні, в клопотах по дому та родині
і не бажаю нікому дізнатись, що людина, який 100% довіряла - за спиною на тебе скаржиться та бреше на тебе
до речі, наперед так вже не хваліться - життя така штука непевна ;)
Ну ви самі написали «або добийте»
Якщо для вас важливі були сімʼя і діти - навіщо ви витрачали час на непідходящого для вас чоловіка?

Шукайте тепер щастя в інших речах.
ТаЕщеОптимистка• 08 октября 2025
Это у вас хандра перед ДР и кризис ко всему же. А так как жизнь сложилась немного иначе чем вы ее себе представляли, то посыпаете голову пеплом сравнивая, возможно, с более успешными в вашем понимании.
Но не стоит унывать и предаваться грусти, если подумать, не все же у вас так плохо.. Если бы, к примеру, вы и сейчас были в браке и были дети, были бы другие проблемы и причины для недовольства, грусти.
Это, наверное, своего рода тоже такой замкнутый круг, кажется, что вот если бы так да вот эдак было, то вот тогда бы зажили))
Смажена полуничка• 08 октября 2025
Ответ дляМerida
Можешь не работать, но своя ж голова на плечах есть? Вы без личных денег жили вообще? Вам было комфортно? У мегя когда заначки нет - я нервничаю.всю жизнь так.
Телец с заначкой?))
ПлакалаВАвто• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
я не хочу до чоловіків, мені скучно буде, бо відчуття що наскрізь бачу. простих.
а зі складними - складно, в мене наснаги не буде на таке.
Так чего плачете, что нет отношений?
ТаЕщеОптимистка• 08 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Это не совсем так. Если бы все сложилось семейной жизнью, то все бы и было ок с этой точки зрения автор бы не предавалась сомнениям. Все эти мысли о желаниях и стремлениях начинаются именно тогда, когда не складывается. Особенно сейчас популярно, мейнстрим прям клише инстаграмные написали в своем посте) И если кто-то думает, что он может это просчитать или гарантировать, то нет. Так это не работает. Поэтому, все эти истории из серии вам говорили вы жили не своей жизнью и т.д. не имеют под собой почвы. Автор жила своей жизнью, такой, как умела и как могла. Делала выбор как умела и как понимала на тот момент. Не вышло, значит, так вышло. Бывает. Но вот рассказывать, что это потому и потому это неправильно. На всех нас в той или иной степени влияет социум, семья и друзья.
Миззери• 08 октября 2025
Родители хорошие ?
маска Ілона• 08 октября 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Миззери• 08 октября 2025
Во всем есть плюсы
Жить с родителями не так уж плохо если они вас любят и адекватны
Вы независимая и свободная тоесть можете поехать куда хотите , делать что хотите не завися от недовольного мужа и сонливых детей
С работой так же проще менять , учится новому -никто не отвлекает
Поверьте есть много хорошего когда вас не отвлекают воплями от интересах для вас занятий -а че пожрать на ужин ? Мама завтра школу нужен лось из желудей и шишек !
И прочее
Не зацикливайтесь на том чего нет , получаете удовольствие от того что есть
Свобода действий и личное пространство это круто
Поставьте себе цель и мечту и попробуйте ощутить азарт в ее достижении
сказочное_Бали• 08 октября 2025
Касаемо работы, кто Вы по специальности? Насчёт детей, многие сейчас рожают и в 45 первого, Вы можете родить для себя, или природным способом (отношения без обязательств, скажите что бесплодна и не предохраняйтесь, забеременеет и выйдете из этих отношений) либо накопите на эко. Безвыходных ситуаций не бывает, есть дома в сёлах, можно свободно купить за 2-3 тыс.дол., а то и меньше, найти человека для беременности или сделать ЭКО. То что Вы видите на картинке у знакомых, Вы не можете знать что скрывается за этим фасадом. Обнимаю🫂
ЗдохниПуйло• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
так і роблю ))
сама собі порадниця, сама себе вигулюю, сама собі подарунки роблю...
зараз живу як сама собі хочу, є таке. але хз як воно далі, одинокою з роками напевно буде сумно
Вам потрібно поїхати-полетіти на відпочинок
tereska• 08 октября 2025
Ответ дляВсе буде
прям кожен день знайомляться з вами? ага вірю
Ви щось вигадуєте, я такого не писала ніде.
В моїй країні перебування взагалі чоловіки не знайомляться ніде з жінками (інша культура, знайомляться підлітки через чати та локацію). Я казала за Україну.
Все буде• 08 октября 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
В смысле побежали? Общаетесь, праздники, и сами знакомитесь🙄
Які празники? Немає у мене такого на роботах
Все буде• 08 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Які ’ такі’ нормальні чоловіки, з хатами, з грошима.
Хто вам про це сказав? Старі пердуни ліниві з купою колишній, дітей і внуків? Жлоби, ніщеброди і пополамщики. Автор вже жила в чужій хаті і?
Все буде• 08 октября 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
«лето красное пропела оглянуться не успела»

Мне 48 позавчера исполнилось. Тоже подвожу итоги. Сын почти студент, квартира новая.
Да, автор, всему свое время: надо было думать на годы вперед, а не жить одним днем.
Вона була заміжня, карʼєру яку змогла побудувала, а з дітьми питання не розкрите чого не було, а може і на краще
Все буде• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
поки що думаю що зможуть, пенсіонери але працюють
Тоді взагалі норм, це головне, що усі здорові
Карамбулкул• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
то може так по тексту, бо я зараз приунивша така...
було таке, якось я усвідомила що багато до мене липне тих, хто на мені потім виїжджає, і почала над цим працювати. звісно, не можу сказати що прям так навчилась відсікати, але відмовляю зараз без проблем, і плакальниць вмію зупиняти. ну, мабуть, десь в душі якась ’обіженка’ ще в мені живе )))
автор, я б порадила в таких питаннях звертатись до психолога.
Ви скажете, що це занадто дорого, можливо. Але у мене геть недорогий психолог, судячи з оплати і віку з невеликим досвідом. У нас було всього три зустрічі, і я прям так чітко усвідомила одну свою проблему.
Ніби Америку мені не відкрили, ніби би я і раніше це про себе знала, але так наочно стало видно, як ця проблема пронизує прям всі сфери мого життя.

Що з цим робити поки не знаю, ну може десь на 5 чи 10 сесії зрозумію)))
І скажу одразу - психолога не замінять подруги, що б мені тут не казали. Бо ці теми я проговорювала з подругами, але це було просто ’спустити пар’.
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляТоптунша
:(
роботу маєте? здоров´я у Вас як наразі?
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Так чего плачете, что нет отношений?
так при чому тут - немає стосунків... я не хочу їх зараз
я про інше взагалі
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ дляМиззери
Родители хорошие ?
так
автор ДолькиКабана • 08 октября 2025
Ответ длясказочное_Бали
дякую ❤️
зараз у фарма перейшла
Топтунша• 08 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
:(
роботу маєте? здоров´я у Вас як наразі?
Роботу маю, здоров´я в минулому році поправила, бо геть погано з цим було
Я Головна• 08 октября 2025
Ответ дляПопельшка
Общее ощущение что у вас вечный фокус на других, а не на себе. И в конце концов вас это истощило. Что сейчас вы делаете для себя?
А что ей делать,если своего ничего нет и как бы не билась ничего не выходит? Я тоже вечно смотрю на других потому что тоже не получается добиться успеха и даже выйти замуж хотя мне уже около 40.
Попельшка• 08 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
Не поняла вас. Зачем инвестировать свои силы в кого-то вместо себя? Как это вам помогает?
Я Головна• 08 октября 2025
Ответ дляПопельшка
Я к тому,что зависть обычно у тех,кто ничего не достиг
Попельшка• 08 октября 2025
Ответ дляЯ Головна
Все достижения относительны. Всегда будет кто-то успешней, богаче, красивее. Пока не научишься мерять свои успех только своим прогрессом, сравнивать себя с собой же предыдущей.
Мerida• 08 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
О! Трививожні люди
Сама така. Є багато недоліків, але і є охріненні плюси.
Поки житя рутина - тривожник з´їдає себе.
А коли якась срака в житті типу війни.
В нього хоп! І тривожний чемодан, і заначка, і ліки і маленький автомат
ржу. Да, это я. Всегда найдётся все под любую ситуацию.