Бесконечность-не предел• 08 октября 2025

Душова система чи душовий набір

Треба в душову кабіну встановити душ, зараз у мене звічайнісінька ванна з таким набором як на фото 1. В новобудові зробили душову кабіну і майстер радить купляти саме душову систему з краном (фото 2)
Я взагалі не фанат, щоб вода стікала з макушки по вухам і по обличчю (як ото в чуттєвих фільмах показують))) І де була в орендованих помешканнях не користувалася ним. Але квартира буде йти під оренду і така душова система як на фото 2 виглядає сучасніше напевно
Які ще є переваги у фото 2?
Папина дочка• 08 октября 2025
если один шланг сломается, будет запасной)
vinika• 08 октября 2025
2 конечно
100%• 08 октября 2025
Ми зараз орендуємо з системою. Чоловік використовує тільки гнучкий душ, нам з сином зручно під великим душем голову мити :) я б вдома собі теж 2 фото поставила )
Летчица• 08 октября 2025
Первое конечно.
Налитое яблочко• 08 октября 2025
Для меня однозначно первый вариант. Я люблю снимать душ
Меряю от 0• 08 октября 2025
бывает, задолблюсь сильно. встану под такую лейку сверху и стою втыкаю. очень расслабляет
Щас ухожу• 08 октября 2025
Мы устанавливаем везде с верхним душем. Во всех квартирах\домах своих и которые арендовали, пользовалась только лейкой. Муж - верхним душем
Булькаю• 08 октября 2025
Конечно, второй.
Там и снять лейку можно, и под верхним душем стоять
автор Бесконечность-не предел • 08 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
в другому теж знімається, там дві лєйкі
Брюльтик• 08 октября 2025
И мне, и дочкам удобнее промывать голову под верхним душем. А я еще и под кипятком стоять люблю, когда голова болит, лучше накрывает плечи и спину, чем обычный
Кишмишная Мая• 08 октября 2025
Второе уже тоже морально устаревшее, но лучше чем 1 однозначно
Ответ дляБрюльтик
А мені навпаки зона покриття у того верхнього завелика. Якщо хочу тільки на плечі треба дуже відхиляти голову, або нехай вже на голову ллється
Бутерброд з ікрою• 08 октября 2025
великою лійкою за 5 років користувалися раза 2. Зараз би не ставила.
Ответ дляЩас ухожу
так і вважаю, що це справа звички і вподобання, а не зручності чи практичності. Просто на наборі фото 1 можна зекономити
МадамОхмури• 08 октября 2025
ми не користуємся верхньою лійкою. як елемент декору. якщо 2й раз робитиму ремонт, то не буду ставити. я ванну набираю частіше, ніж душ. а взагалі нам зручніше гнучкою лійкою.
Anasta25• 08 октября 2025
Я понятия не имею какие у меня это системы , но смесители только с термостатом .
Ответ дляКишмишная Мая
зараз вже напевно той верхній душ роблять прихованого монтажу, так?
Чебураха з перцем• 08 октября 2025
Чесно, я даже не знала, что еще ставят без верхней лейки)
Давно уже не встречала в новых квартирах просто душ со шлангом без верхнего
Кишмишная Мая• 08 октября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Нет, но без этих вентилей кранов, без штанг и труб
Ответ дляAnasta25
у вас є мої і фото 1 , і фото 2, термостат мені не принципово, але він напевно теж збільшує вартість
Ответ дляКишмишная Мая
а вода чим вмикається, якщо без кранів?
Кишмишная Мая• 08 октября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
а вода чим вмикається, якщо без кранів?
Например, кнопкой
Чумачечая_• 08 октября 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
так мені і майстер сказав, але питання саме в доцільності і необхідності тієї верхньої лєйки, як часто її використовують
Ответ дляКишмишная Мая
Например, кнопкой
зручно, напевно вже є вмикання і голосом)))
Значит надо• 08 октября 2025
мені зручно фото 2. Люблю стояти під водою довго) я б таку купила
Звожу з розуму• 08 октября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
я теж не люблю коли зверху ллється, декілька разів в досить дорогих готелях потрапляли навіть не на систему, а не те, що тільки отой душ зверху, блін так незручно( теж люблю знімати ще й регулюю, щоб вода лилался суцільним струмом
Инстагра_мерша• 08 октября 2025
У нас по типу як на фото 2. Я миюсь звичайним душом, а чоловік літнім (той що вгорі висить). Нам норм)
Налитое яблочко• 08 октября 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
И мне неудобно, я люблю сама направлять лейку на волосы, по моим наблюдением так они качественнее и намного быстрее вымываются, чем стоять и ждать пока душ сам смоет
Anasta25• 08 октября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Прямоугольный термостат ( с верхним душем ) - это душевая , муж любит.
А круглый без верхнего душа , но с лейкой - это моя ванна 🛁 с гидромассажем. Я им пользуюсь только если в ванне под душ встаю, там на самой ванне свои краны и лейка есть.

Термостат - это супер удобно. Вода всегда течет заданной температуры , даже если в квартире открыть все остальные смесители , и стиралка с посудомойкой начнут воду набирать , у вас максимум уменьшиться напор , но температура воды меняется не будет.