Луноликая Вика• 08 октября в 16:15

Ціни на аналізи в лабораторіях Діла та Сінево. Переплачувати?

Хотіла здати аналізи для себе та дитини, але не могла визначитися з лабораторією. Під моїм будинком є і сінево, і діла. Раніше користувалися ділою, але зараз помітила, що багато популярних та навіть менш відомих аналізів там коштують значно дорожче, ніж у сінево і чому так, незрозуміло. До того ж у сінево можна здати аналізи безкоштовно за програмою НСЗУ, а в ділі такої можливості немає. Економити не здоров´ї не хочу, але чула багато гарних відгуків про сінево. Які у вас враження від цих двох лабораторій для порівняння? Треба переплачувати, або ні?
Результат:
вже голосів: 31
23 (74.19%) Сінево
8 (25.81%) Діла
АБВГДэшница• 08 октября в 16:16
николаб нет у вас? там бюджетнее
КарамбОлька• 08 октября в 16:17
Ответ дляАБВГДэшница
николаб нет у вас? там бюджетнее
Або дніпролаб.

Нещодавно здавали пакет на госпіталізацію. Однаково було в Ділі і в Сінево. В Дніпролаб на 1500 дешевше.
Попадалочка• 08 октября в 16:19
Был у меня в свое время негативный опыт с Синево (3 анализа). Но вот мама сдает регулярно бесплатно в Синево, то не было проколов.
автор Луноликая Вика • 08 октября в 16:20
Ответ дляАБВГДэшница
николаб нет у вас? там бюджетнее
Ні, погуглила, то далекувато знаходиться та не чула про цю лабораторію ніколи(
автор Луноликая Вика • 08 октября в 16:21
Ответ дляПопадалочка
А що сталося? В мене в ділі був випадок гематоми, але то один випадок - таке..
Попадалочка• 08 октября в 16:22
Ответ дляЛуноликая Вика
Были недостоверные результаты. Спермограмма, коагулограмма и не помню уж, что третье.
Вапщета• 08 октября в 16:31
Йдіть до сімейного і отримайте направлення на чек ап, тільки скарги розкажіть.
Безкоштовно - лабораторії Сінево, CSD Lab, Ескулаб та Смартлаб
Не всі аналізи, але на сахар, холестерин, ттг, , біохімію можна
автор Луноликая Вика • 08 октября в 16:38
Ответ дляВапщета
Лікарі всі як разом направляють в ділу, але не хочу бути тією людиною яка дає заробляти лікарям на відкатах, хочу просто свою думку щодо вибору куди самій піти(
Вапщета• 08 октября в 16:39
Ответ дляЛуноликая Вика
Навіщо в ділу? Там не має договору з Нсзу. І безкоштовних аналізів
Читайте тему в топ , там багато відгуків про безкоштовне
автор Луноликая Вика • 08 октября в 16:48
Ответ дляВапщета
Є деякі аналізи, котрі неможливо безкоштовно здати, тому питаю якщо треба буде платити, де краще здавати аналізи та чи варто переплачувати
Секс-Бомба• 08 октября в 16:52
Я работаю в лаборатории и делаю анализы (микробиология). Человеческий фактор присутствует везде.
Секс-Бомба• 08 октября в 16:54
А вообще сдайте анализ бесплатно в Синево, и если будут какие-то проблемы с анализами, то пересдадите платно в Диле.
Ворожу на каві• 08 октября в 17:07
Раджу сінево, в них обслуговування краще та якість. В ділі неодноразово були випадки з невірними результатами!!
Електрохарчування• 08 октября в 17:10
Лабораторія сінево в багатьох випадках краще за ділу, раніше діла була на першому місці, але втратила своє лідерство. Тому сама звертаюсь в сінево і вам також раджу.
миссАрфография• 08 октября в 17:14
здавайте в сінево і не морочте собі голову. якщо держава та такий орган як НСЗУ співпрацює з сінево то їм можна довіряти.
Happiness13-Ukraine• 08 октября в 17:16
Всі пишуть про Сінево і безкоштовно. Але ж враховуйте, що це тільки в деяких містах країни. Цікаво, чим ми гірші, що немаємо змоги здати безкоштовно...
Нога на ногу• 08 октября в 17:16
Так, я теж помітила різницю. У Сінево реально дешевше, а якість аналізів на рівні як і обслуговування.
Заикальница• 08 октября в 17:23
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Оскільки я знаю, то контракти на Програму медичних гарантій укладає саме НСЗУ, це скоріш за все самій державі не вигідно, щоб усі регіони могли здавати безкоштовно. Бо бачила що сінево реалізовувала на Дніпро, Харків та інше, це в минулому, але НСЗУ не захотіли продовжувати цю схему. На сайті у сінево в них це написано десь...
Заикальница• 08 октября в 17:23
Сінево девше, якісніше та краще. Власна думка та власний досвід.
Мама Чели• 08 октября в 17:52
У Ділі дорожче, бо у них часто є промокоди -15% та навіть -20% іноді. Хоча вони поширюються не на всі аналізи. З промокодами буде як і Сінево.
Жертва интернета• 08 октября в 17:56
Ответ дляМама Чели
В Синево -10% при оформлении онлайн
Мама Чели• 08 октября в 20:20
Ответ дляЖертва интернета
В Синево -10% при оформлении онлайн
І в Ділі теж -10. А з промокодом більше.
БлинчикБезСметанки• 09 октября в 12:39
Тільки сінево! Дешевше та краще по якості! Діла не буде, здавай в Сінево!
Кучерявочка• 09 октября в 12:40
Сінево на голову вище ніж діла вже давно, лікарі говорять тільки не діла, краще сінево
Чеширская кошечка• 09 октября в 12:47
Ми завжди здаємо в Сінево швидко, точно і без сюрпризів. Діла дорожче і не завжди чесно.
Пес Патрон• 09 октября в 12:48
Теж спочатку ходили в Ділу, але потім перейшли на Сінево. Різниці в якості не помітили, а по гаманцю вигідніше.
Не пью, не курю• 09 октября в 12:49
У синево подобається прозорість і безкоштовні аналізи по НСЗУ. Діла не вражає
неДоЖиру• 09 октября в 12:51
Сінево зараз реально кращий варіант. Ціни адекватні, відгуки позитивні, а НСЗУ ще й бонус!)))
Користувач_а• 15 октября в 13:22
Кілька разів мала можливість здавати в сінево і в ділі та дніпролаб, після того як результати в сінево 3 рази були недостовірними (в діла і дніпролаб однакові), обираю лише ділу, бо ближче до дому

+ маю підписку на канал, де оформлюють замовлення на 20% на будь-які обстеження і ділі, по ціні виходить навіть дешевше