Брюльтик• 08 октября в 16:50
Сейчас какие то магнитные бури или что
Что так дурно, ноги не идут, в голове насрано
Лялькодзьоб• 08 октября в 17:12
Так, підтверджую, якась буря точно є, бо я метеозалежна - голова болить, спати хочеться, імунітет дає збої, короче типовий перехід до осінньо-зимовки
Бутерброд з ікрою• 08 октября в 17:16
⚡️Готуйтеся до головного болю і стрибків тиску: Україну накриє циклон із Криму — очікуються сильні дощі, грози та штормовий вітер, — синоптикиня Наталка Діденко.
Підписатися на Times of Ukraine
Масяня Я• 09 октября в 02:13
Вологість 96 відсотків, я весь вечір позіхала і кисню не вистачає, боліла голова