РокерША• 08 октября в 20:38

АтБ доставка

Ніколи не користувалася. Хочу попробувати. Питання.
Чи нормальний товар кладуть, не прострочення? Овочі фрукти якої якості?
куркулиха• 08 октября в 20:45
Нормально все. В АТБ жодного разу не бачила просрочки. Я користуюсь постійно. І АТБ,і Сільпо і Метро. Київ
Околовита• 08 октября в 20:45
лише людський фактор, який залежить від магазину
Инфотуфелька• 08 октября в 20:52
В Одессе все ок, все товары хорошие
Единорог помог• 08 октября в 20:55
Там можна обирати з якого саме магазину ви хочете доставку. З досвіду - АТБ є різні, є чистіші, є брудніші. От замовляйте з того, де ви знаєте що завжди товар в нормальному стані і буде вам щастя.
Ms. Доброта• 08 октября в 20:58
Все залежить від того хто пакує. Якщо погано, то на чай не даю, або відмовляюсь.
Було таке,але не в АТБ.