ничевока• 08 октября в 22:25
Вставайте,девочки!Началось!! Цены на недвигу взлетели на на 107%.
Цены на недвигу взлетели на на 107%.То ли еще будет.Капец просто.....((((((У столиці за останні чотири роки ціни на приватні будинки зросли на 107%.На Одещині +106% за чотири роки і +15% за рік.
АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Справжнім рекордсменом стала Вінницька область, зростання становить 27% за останній рік і 354% за чотири роки.
Не менш активна динаміка у Волинській області. Лише за останній рік ціни зросли майже на 43%, а за 4 роки на 275%. На Львівщині будинок, який у 2021 році коштував близько 976 тис. грн (23 355 дол.), у 2024 році продавався за 3,1 млн грн (74 135 дол.), а зараз уже 3,6 млн грн (86 145 дол.). Це на 14% більше, ніж торік, і на 267% більше, ніж чотири роки тому.Де в Україні найдешевші будинки
У Запорізькій області будинок у 2021 році коштував 418 тис. грн (10 002 дол.), у 2024 - 915 тис. грн (21 899 дол.), а у 2025 році - 951 тис. грн (22 764 дол.). Загальний приріст становить 127% за чотири роки, а з 2024 до 2025 року лише 4%.
У Полтавській області вартість піднялася з 395 тис. грн (9 452 дол.) у 2021 році до 742 тис. грн (17 757 дол.) у 2024 році і 840 тис. грн (20 097 дол.) у 2025-му. Це +113% за чотири роки і +13% за рік.
Житло в Україні - останні новини
У серпні спостерігався високий попит на купівлю нерухомості у різних регіонах. Тоді найбільше відгуків на одне оголошення з пропозицією купівлі будинків спостерігали у Черкаській, Кіровоградській та Полтавській області.
Станом на вересень вартість вторинного житла в Києві за останнє півріччя зросла на 4,4% і становила 1,6 тис. дол. Найдорожче житло столиці традиційно можна було придбати в Печерському районі.
АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Житло в Україні - останні новини
ничевока
• 08 октября в 22:26
Вот всегда умные люди говорили вкладываться в недвигу и что ничто и никогда дешеветь не будет,уже кирпич стоит как слиток золота.Повезло тем,кто купил жилье раньше и сделал ремонт
Не заздріть тьоті• 08 октября в 22:28
Ответ дляЧорнобаївка
Так мы только легли
Ничего не знаю, уже началось.
Бесконечность-не предел• 08 октября в 22:29
Ви забули прийняти таблетку, випийте і лягайте спати
ничевока
• 08 октября в 22:29
Я так поняла,это речь о первичке,но и вторичка вслед за первичкой растет
САМ_ТАКОЙ• 08 октября в 22:30
Ответ дляничевока
Тут топ тем було в 22 , що квартири здешевшають
Хтост писав що в Києві будуть по 15 т дол
І Оля прервана писала що точно ціни впадуть
Позаземний розум• 08 октября в 22:30
Ответ дляничевока
Я представляю по чем сейчас ЖК будут..
Мань, главное рошен рядом
Nathalie27• 08 октября в 22:31
Ответ дляничевока
Я представляю по чем сейчас ЖК будут..
Мрієте своє житло продати? Чи будете плакати, що вчасно не купили?
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну кто ж знал, что у нас ТЦКшники и всякие МСЕКи так зажируют. Война она обычно к обнищанию, а не к миллионным доходам
Коренная киевлянка• 08 октября в 22:32
Навіть курс долара не відкореговано станом 2021 рік. Таке собі)
САМ_ТАКОЙ• 08 октября в 22:33
Ответ дляPrervana
Мій ріелтор каже , що нажаль, нажаль купляють квартири родичі загиблих воїнів (
А ви так переконували тоді, що чекати падіння цін варто
Маска-0b9f• 08 октября в 22:33
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Оля Прервана только в 2023 году на этом форуме зарегистрировалась
Сорока-ворона• 08 октября в 22:34
Ответ дляничевока
Уже вложилась, там теперь кацапы живут.
САМ_ТАКОЙ• 08 октября в 22:34
Ответ дляМаска-0b9f
Вона зрозуміла про що я
Позаземний розум• 08 октября в 22:34
Ответ дляМаска-0b9f
Добрый вечер😁
Маска-0b9f• 08 октября в 22:34
Ответ дляPrervana
Это если война.А если бизнес,то всё по другому.
ничевока
• 08 октября в 22:34
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я не верила в прогнозы таких Оль