ничевока• 08 октября 2025
Вставайте,девочки!Началось!! Цены на недвигу взлетели на на 107%.
Цены на недвигу взлетели на на 107%.То ли еще будет.Капец просто.....((((((У столиці за останні чотири роки ціни на приватні будинки зросли на 107%.На Одещині +106% за чотири роки і +15% за рік.
АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Справжнім рекордсменом стала Вінницька область, зростання становить 27% за останній рік і 354% за чотири роки.
Не менш активна динаміка у Волинській області. Лише за останній рік ціни зросли майже на 43%, а за 4 роки на 275%. На Львівщині будинок, який у 2021 році коштував близько 976 тис. грн (23 355 дол.), у 2024 році продавався за 3,1 млн грн (74 135 дол.), а зараз уже 3,6 млн грн (86 145 дол.). Це на 14% більше, ніж торік, і на 267% більше, ніж чотири роки тому.Де в Україні найдешевші будинки
У Запорізькій області будинок у 2021 році коштував 418 тис. грн (10 002 дол.), у 2024 - 915 тис. грн (21 899 дол.), а у 2025 році - 951 тис. грн (22 764 дол.). Загальний приріст становить 127% за чотири роки, а з 2024 до 2025 року лише 4%.
У Полтавській області вартість піднялася з 395 тис. грн (9 452 дол.) у 2021 році до 742 тис. грн (17 757 дол.) у 2024 році і 840 тис. грн (20 097 дол.) у 2025-му. Це +113% за чотири роки і +13% за рік.
Житло в Україні - останні новини
У серпні спостерігався високий попит на купівлю нерухомості у різних регіонах. Тоді найбільше відгуків на одне оголошення з пропозицією купівлі будинків спостерігали у Черкаській, Кіровоградській та Полтавській області.
Станом на вересень вартість вторинного житла в Києві за останнє півріччя зросла на 4,4% і становила 1,6 тис. дол. Найдорожче житло столиці традиційно можна було придбати в Печерському районі.
АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Житло в Україні - останні новини
Гарачий Чокалад• 08 октября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
На пособіях вся німеччина сидить
І тут на сайті умнічає.
Так що як поженуть, то всі скопом і приїдуть
З синіми мордами)
І тут на сайті умнічає.
З синіми мордами)
И насколько богатой они сделают Украину? Эти прибежавшие назад синемордые)))
Останутся лучшие! Вернутся те, кто не смог интегрироваться, а такие «безрукие» в ЕС не нужны.
Давно без алко• 08 октября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Дуже важко знайти працівників, ось завтра з ранку буду сваритися мабуть, бо каже що все норм) може я багато хочу, хтось помітить що мене не влаштовує, чи все норм?)
Нам закончили санузлы, искали долго мастеров - одни заняты, вторые дома сидят, третьи цену ломят нереальную
Нашлись папа с сыном, хвалили их очень, мы ждали, когда освободятся. В итоге неплохо сделали, но мужу пришлось их учить швы правильно затирать)))
Апрель Ивановна• 08 октября 2025
Ответ дляничевока
Сочувствую.Вам мешок долларов нужно на такой ремонт сейчас
Тільки плитку покладуть, стіни роблю сама, стеля пластикова
Лупаю цю скелю• 08 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
На простой работе тоже кому-то надо работать
Здесь же пособий по 500евро не будет
Лупаю цю скелю• 08 октября 2025
Ответ дляasjaua
Кому треба 2 2к-квартири в центрі Лисичанська?)) Я доплачу
С кацапами в придачу?
Не спасибо, пожалуй откажусь
Гарачий Чокалад• 08 октября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Здесь же пособий по 500евро не будет
Конечно! Только насколько это всё чудесно и замечательно для Украины?
Разведут оставшихся и вернувшихся Бангладешцами) и будет всем счастье, я так понимаю))
Апрель Ивановна• 08 октября 2025
Ответ дляДавно без алко
Просто цікаво, яка ціна. В мене дешево виходить, по 650 грн м2
Дева Мария• 08 октября 2025
Ответ дляДобротная
Мы помним, что у вас район плохой
А под Киевом все ок ?) ниче . Я скидку сделаю 🤣
Добротная• 08 октября 2025
Ответ дляДева Мария
Смотря где. Конечно, есть где ок
Пока что.
МаксХмара• 08 октября 2025
Ответ дляPrervana
Ну допустим встала. Шо дальше?
Хату к продаже готовить
Давно без алко• 08 октября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Та у нас очень дорого. Крупноформатная плитка, тяжелая по весу и в работе, два этажа, 4 человека одну штуку носят, режут на первом этаже, кладут на втором, 3 санузла , в тысячах евро
Гарачий Чокалад• 08 октября 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Правда. Стратегічного бачення мало у кого є. Тільки в гасла вміємо та в прості рішення.
Так даже по этой теме видно среднестатистический настрой. Мы сами своими руками творим своё будущее и свою страну. Что дальше будет уже всем ясно и понятно.
Лупаю цю скелю• 08 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Хотя об этом везде сейчас говорят, не думаю, что наш народ согласится на мигрантов.
Особенно военные воевали-воевали, а тут приедут ’гости’ на все готовое.
Да и в европе уже признали, как они лоханулись с беженцами из совершенно других культур.
Соня-сонятко• 08 октября 2025
А в Херсоне упали.Прифронтовые даром недвижимость !Куда вставать ???Кому орать !?Людей убивают каждый день !!!
Соня-сонятко• 08 октября 2025
Ответ дляничевока
Вот всегда умные люди говорили вкладываться в недвигу и что ничто и никогда дешеветь не будет,уже кирпич стоит как слиток золота.Повезло тем,кто купил жилье раньше и сделал ремонт
Серьезно???Умные люди ?!Уничтожены города и села .
Апрель Ивановна• 08 октября 2025
Ответ дляДавно без алко
Клас. В мене бюджетний ремонт, ніяких тисяч доларів в мене нема)
Гарачий Чокалад• 08 октября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Приятно встретить оптимиста 😍
Наш народ никогда, никто, ни о чём не спрашивал и спрашивать не собирается. Пока мы очухаемся, всё уже свершилось)
Цирк на дроті• 08 октября 2025
Ответ дляСорока-ворона
Уже вложилась, там теперь кацапы живут.
100%
Знал бы, где упадешь..
Лупаю цю скелю• 08 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Приятно встретить оптимиста 😍
Не, мы не рашка
И я сама каждый раз удивляюсь, как народ умеет за себя постоять
Гарачий Чокалад• 08 октября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не, мы не рашка
И что же мы отстояли? 🤔
PORKA• 08 октября 2025
Ответ дляничевока
Ну почему, я свой дом и за пол цены не продам, от той цены, по которой могла бы продать до войны. Смотря где жилье.
Апрель Ивановна• 08 октября 2025
Ответ дляasjaua
Я коли виїзджала то лишила пляшку горілки з підмішаними туди ліками свекрухи від високого тиску. Думаю окупанти оцінили) чи ті хто їх виносив
Дуже шкода( як ви зараз?
Незламна• 08 октября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ничего не знаю, уже началось.
Я так 7 років будучи на сносях чоловіку в 3 годині ночі кажу: вставай, почалося
Він з переляку з дому вибіг....без мене і речей.