ничевока• 08 октября 2025

Вставайте,девочки!Началось!! Цены на недвигу взлетели на на 107%.

Цены на недвигу взлетели на на 107%.То ли еще будет.Капец просто.....((((((У столиці за останні чотири роки ціни на приватні будинки зросли на 107%.На Одещині +106% за чотири роки і +15% за рік.

АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Справжнім рекордсменом стала Вінницька область, зростання становить 27% за останній рік і 354% за чотири роки.

Не менш активна динаміка у Волинській області. Лише за останній рік ціни зросли майже на 43%, а за 4 роки на 275%. На Львівщині будинок, який у 2021 році коштував близько 976 тис. грн (23 355 дол.), у 2024 році продавався за 3,1 млн грн (74 135 дол.), а зараз уже 3,6 млн грн (86 145 дол.). Це на 14% більше, ніж торік, і на 267% більше, ніж чотири роки тому.Де в Україні найдешевші будинки
У Запорізькій області будинок у 2021 році коштував 418 тис. грн (10 002 дол.), у 2024 - 915 тис. грн (21 899 дол.), а у 2025 році - 951 тис. грн (22 764 дол.). Загальний приріст становить 127% за чотири роки, а з 2024 до 2025 року лише 4%.

У Полтавській області вартість піднялася з 395 тис. грн (9 452 дол.) у 2021 році до 742 тис. грн (17 757 дол.) у 2024 році і 840 тис. грн (20 097 дол.) у 2025-му. Це +113% за чотири роки і +13% за рік.

Житло в Україні - останні новини
У серпні спостерігався високий попит на купівлю нерухомості у різних регіонах. Тоді найбільше відгуків на одне оголошення з пропозицією купівлі будинків спостерігали у Черкаській, Кіровоградській та Полтавській області.

Станом на вересень вартість вторинного житла в Києві за останнє півріччя зросла на 4,4% і становила 1,6 тис. дол. Найдорожче житло столиці традиційно можна було придбати в Печерському районі.
Сорока-ворона• 08 октября 2025
Ответ дляasjaua
Я коли виїзджала то лишила пляшку горілки з підмішаними туди ліками свекрухи від високого тиску. Думаю окупанти оцінили) чи ті хто їх виносив
Та ну, я бы такой грех на душу не взяла бы. Но я не представляю, сидят в моих квартирах нелюди, там мои вещи, фотографии, посуда, белье. Я уезжала, постель не убрала, так и оставила расстеленную, просто убегала. А они спокойно спят в моей постеле, едят из моей посуды, наверно носят мои вещи. Наверно в мире такой мерзоты не найти.
asjaua• 08 октября 2025
Ответ дляСорока-ворона
Коли тарганів та мишей травила у баби в селі мені їх жальче було ніж оцих. Хай в себе на куйхнях горілку п´ють, я їх не запрошувала до себе.
Апрель Ивановна• 08 октября 2025
Ответ дляasjaua
В Житомирі, працюємо, живі, здорові, котиця наша- породження пекла теж з нами. Свекруха теж добре почувається, скоро з вікна її викину)
Який поверх, переживаю за жінку, щоб не мучилась) Я зі своєю 4 роки жила
Видящие_помогите• 08 октября 2025
Ответ дляничевока
Вот всегда умные люди говорили вкладываться в недвигу и что ничто и никогда дешеветь не будет,уже кирпич стоит как слиток золота.Повезло тем,кто купил жилье раньше и сделал ремонт
Умные люди больше не говорят , тем более в Украине
asjaua• 08 октября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Та вона в безпеці бо вже під центнер важить)
Апрель Ивановна• 08 октября 2025
Ответ дляasjaua
То розумна жінка, вагою вирішила брати)
asjaua• 08 октября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
То розумна жінка, вагою вирішила брати)
Прохавана по життю)
Незламна• 08 октября 2025
Ответ дляPrervana
И что предлагаете делать?
Оля, Вам анонімний бан зняли адміни, як обіцяли?
Лупаю цю скелю• 08 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
И что же мы отстояли? 🤔
2 революции, отпор рашке почти голыми руками, ну и вот недавно ситуация с набу
Так что нам какие-то там мигранты?

Я в нас верю
Гарачий Чокалад• 08 октября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Так что нам какие-то там мигранты?

Я в нас верю
Хороший у Вас ник)))
Ваши слова да Богу в уши 🙏
Видящие_помогите• 08 октября 2025
Ответ дляничевока
Ремонты не завершила.(Цены
Балаболка )))
Ремонты , значит бабушатников несколько ?

На них цены упали , не волнуйтесь так
Лупаю цю скелю• 08 октября 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Хороший у Вас ник)))
Ваши слова да Богу в уши 🙏
Аминь!)
палка-копалка• 08 октября 2025
Абсолютно заказная статья. И неправдивая. Почему цены 21 года приведены к текущему курсу?
Ну що ви, мамо!• 08 октября 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вставать.
В очередь за недвигой?
Налетай, пока не подорожало!
Давно без алко• 08 октября 2025
Ответ дляasjaua
Моя мама не пьет, но было много настоек и наливок дома. Выехала из оккупации, ключи от дома соседям оставила, у них норм отношения.
Ну и есть нечего было, пошел сосед. к моей маме подгребать что осталось и наткнулся на эти бутылки. Выпил всё без разрешения) - связи не было. Потом уже маме рассказывал как эти бутылки его выручили)
Я к чему - к маме в дом русня не попала, местные заходили
asjaua• 08 октября 2025
Ответ дляДавно без алко
Не наш випадок, до нас русня 4 раза з обшуками приходила, навіть фотки наші старі що на лоджії під стелажами в коробках лежали перев´язані знайшли та розкидали. А сусід наш неп´ющій.
Инфотуфелька• 08 октября 2025
Подозреваю что автор хочет дорого продать квартиру )) И так решила поднять цены))
Брюльтик• 08 октября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Хотя об этом везде сейчас говорят, не думаю, что наш народ согласится на мигрантов.
Особенно военные воевали-воевали, а тут приедут ’гости’ на все готовое.
Да и в европе уже признали, как они лоханулись с беженцами из совершенно других культур.
Наш народ никто не спросит.верхушке пофиг,они здесь жить не собираются.
автор ничевока • 09 октября 2025
Ответ дляБрюльтик
Меньше народа-больше кислорода.
автор ничевока • 09 октября 2025
Ответ дляИнфотуфелька
На олх и риа дом зайдите-прозреете от цен
Пожмаковна• 09 октября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Дуже важко знайти працівників, ось завтра з ранку буду сваритися мабуть, бо каже що все норм) може я багато хочу, хтось помітить що мене не влаштовує, чи все норм?)
Наче інший колір згори
автор ничевока • 09 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
В 2022 дол был 37.Стал сейчас 41.А недвига выросла намного больше
автор ничевока • 09 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
Люди слепы?
автор ничевока • 09 октября 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Балаболка )))

На них цены упали , не волнуйтесь так
Где цены упали?Фантазерка
Yu Yu• 09 октября 2025
Ответ дляничевока
Автор, речь о ДОМАХ идёт) Не о квартирах.
А теперь такую же статью о квартирах. Там подорожание менее значительно, не так ли)?
Эт вернячОк• 09 октября 2025
Ми дуже раді. Дуже. Я, мабуть, ніколи не назбираю на нове житло. Приготую, певно, коробку собі на старість.
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляничевока
маня, маня)))
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Ви забули прийняти таблетку, випийте і лягайте спати
мані нарізку нову дали, яке спати)))
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляАлтыншаш
Я зараз знов бан схлопочу, але відповім
! Щоб ти всралась і води не було з такими назвами тем!
Тю, а могли коротко, як президент
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляДобротная
Она пока не купит Рошен, не успокоится
манька і купить - не перетинаються))))