ничевока• 08 октября 2025

Вставайте,девочки!Началось!! Цены на недвигу взлетели на на 107%.

Цены на недвигу взлетели на на 107%.То ли еще будет.Капец просто.....((((((У столиці за останні чотири роки ціни на приватні будинки зросли на 107%.На Одещині +106% за чотири роки і +15% за рік.

АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Справжнім рекордсменом стала Вінницька область, зростання становить 27% за останній рік і 354% за чотири роки.

Не менш активна динаміка у Волинській області. Лише за останній рік ціни зросли майже на 43%, а за 4 роки на 275%. На Львівщині будинок, який у 2021 році коштував близько 976 тис. грн (23 355 дол.), у 2024 році продавався за 3,1 млн грн (74 135 дол.), а зараз уже 3,6 млн грн (86 145 дол.). Це на 14% більше, ніж торік, і на 267% більше, ніж чотири роки тому.Де в Україні найдешевші будинки
У Запорізькій області будинок у 2021 році коштував 418 тис. грн (10 002 дол.), у 2024 - 915 тис. грн (21 899 дол.), а у 2025 році - 951 тис. грн (22 764 дол.). Загальний приріст становить 127% за чотири роки, а з 2024 до 2025 року лише 4%.

У Полтавській області вартість піднялася з 395 тис. грн (9 452 дол.) у 2021 році до 742 тис. грн (17 757 дол.) у 2024 році і 840 тис. грн (20 097 дол.) у 2025-му. Це +113% за чотири роки і +13% за рік.

Житло в Україні - останні новини
У серпні спостерігався високий попит на купівлю нерухомості у різних регіонах. Тоді найбільше відгуків на одне оголошення з пропозицією купівлі будинків спостерігали у Черкаській, Кіровоградській та Полтавській області.

Станом на вересень вартість вторинного житла в Києві за останнє півріччя зросла на 4,4% і становила 1,6 тис. дол. Найдорожче житло столиці традиційно можна було придбати в Печерському районі.
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
С кацапами в придачу?
Не спасибо, пожалуй откажусь
це ще гірше, ніж з блощицями і тарганами
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляasjaua
Ви просто не розумієтесь на ізвращєніях, а тут дехто понімає і може хоче)
точно, автор мріє про бурятів
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
То розумна жінка, вагою вирішила брати)
фігня, головне - збити з ніг, решта - справа техніки
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Подозреваю что автор хочет дорого продать квартиру )) И так решила поднять цены))
звідки вона в маньки)))) то Ви не читали шедевр, де вона без аноніма кляла свою свекруху, що не хоче їм віддати свою трьошку
sky-labs• 09 октября 2025
Ответ дляPrervana
Тех, кто покупает на выплаты - гораздо меньше, чем тех, кто скидывает ситуативные деньги.
’ситуативные деньги’...
Это так теперь бабло на крови называется?
Prervana• 09 октября 2025
Ответ дляНезламна
Оля, Вам анонімний бан зняли адміни, як обіцяли?
А вам зачем?)
Незламна• 09 октября 2025
Ответ дляPrervana
А вам зачем?)
Щоб за Вас порадіти