ничевока• 08 октября в 22:25
Вставайте,девочки!Началось!! Цены на недвигу взлетели на на 107%.
Цены на недвигу взлетели на на 107%.То ли еще будет.Капец просто.....((((((У столиці за останні чотири роки ціни на приватні будинки зросли на 107%.На Одещині +106% за чотири роки і +15% за рік.
АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Справжнім рекордсменом стала Вінницька область, зростання становить 27% за останній рік і 354% за чотири роки.
Не менш активна динаміка у Волинській області. Лише за останній рік ціни зросли майже на 43%, а за 4 роки на 275%. На Львівщині будинок, який у 2021 році коштував близько 976 тис. грн (23 355 дол.), у 2024 році продавався за 3,1 млн грн (74 135 дол.), а зараз уже 3,6 млн грн (86 145 дол.). Це на 14% більше, ніж торік, і на 267% більше, ніж чотири роки тому.Де в Україні найдешевші будинки
У Запорізькій області будинок у 2021 році коштував 418 тис. грн (10 002 дол.), у 2024 - 915 тис. грн (21 899 дол.), а у 2025 році - 951 тис. грн (22 764 дол.). Загальний приріст становить 127% за чотири роки, а з 2024 до 2025 року лише 4%.
У Полтавській області вартість піднялася з 395 тис. грн (9 452 дол.) у 2021 році до 742 тис. грн (17 757 дол.) у 2024 році і 840 тис. грн (20 097 дол.) у 2025-му. Це +113% за чотири роки і +13% за рік.
Житло в Україні - останні новини
У серпні спостерігався високий попит на купівлю нерухомості у різних регіонах. Тоді найбільше відгуків на одне оголошення з пропозицією купівлі будинків спостерігали у Черкаській, Кіровоградській та Полтавській області.
Станом на вересень вартість вторинного житла в Києві за останнє півріччя зросла на 4,4% і становила 1,6 тис. дол. Найдорожче житло столиці традиційно можна було придбати в Печерському районі.
АЛЕ найдорожчі будинки в Україні
Житло в Україні - останні новини
В моїй хаті моя правда• 09 октября в 02:02
Ответ дляЛупаю цю скелю
С кацапами в придачу?
Не спасибо, пожалуй откажусь
це ще гірше, ніж з блощицями і тарганами
В моїй хаті моя правда• 09 октября в 02:04
Ответ дляasjaua
Ви просто не розумієтесь на ізвращєніях, а тут дехто понімає і може хоче)
точно, автор мріє про бурятів
В моїй хаті моя правда• 09 октября в 02:07
Ответ дляАпрель Ивановна
То розумна жінка, вагою вирішила брати)
фігня, головне - збити з ніг, решта - справа техніки
В моїй хаті моя правда• 09 октября в 02:09
Ответ дляИнфотуфелька
Подозреваю что автор хочет дорого продать квартиру )) И так решила поднять цены))
звідки вона в маньки)))) то Ви не читали шедевр, де вона без аноніма кляла свою свекруху, що не хоче їм віддати свою трьошку