Триндичіха Байрактар• 09 октября в 08:59

У Медсилах заявили, що підрозділам із соцсупроводу військових бракує фахівців

У Медичних Силах ЗСУ заявили про нестачу фахівців у підрозділах соціального супроводу військових: рівень укомплектованості становить близько 50%.

Про це на брифінгу в "Укрінформі" розповіла начальниця відділу цивільно-військового співробітництва командування Медичних сил ЗСУ, підполковник Наталія Чорна.

Важливо: у першій версії цієї новини ми, посилаючись на "Укрінформ", вказали, що не служби соцсупроводу, а медичні служби ЗСУ укомплектовані лише на 50%. Ця інформація не відповідає дійсності. Редакція "УП. Життя" перепрошує за помилку!
Чорна також розповіла, що проблемою є надмірне перевантаження госпіталів через постійне надходження поранених. Через це Медсили змушені залучати цивільні заклади охорони здоров’я, з якими співпрацюють.

Також є складнощі з відновленням документів поранених військовослужбовців, адже це потрібно зробити у стислі строки, що не завжди можливо.

РЕКЛАМА:
Play Video
"Окрім того, велике значення має психологічна вразливість наших військових, особливо тих, хто звільнений із полону", – додала начальниця відділу ЦВС Медичних Сил.

За словами Чорної, у шпиталях ЗСУ нині лікується понад 5 тисяч військовослужбовців, але особливу увагу приділяють тим, хто повернувся з полону.

"На цей час на лікуванні та реабілітації у закладах охорони здоров´я Міністерства оборони України перебуває понад 5 тисяч осіб: це поранені, травмовані та хворі, а також понад 300 військовослужбовців, які наразі проходять реінтеграційні заходи", – розповіла жінка.
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 09:00
Уже давно пора провести мобилизация женщин медиков в ВСУ, чего ждать?!
Черный Ловелас• 09 октября в 09:03
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Неначаси, трусы еще на олх не все проданы.
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 09:05
Ответ дляЧерный Ловелас
Трусы будем после войны продавать! А пока можно и в бу похезать!
Черный Ловелас• 09 октября в 09:08
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Это потом когда Ветеранки-Советчицы дембельнутся потом такое будет? Мне уже страшно.
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 09:11
Ответ дляЧерный Ловелас
https://youtu.be/AZF3e2IAGHo?si=v_Ghhp1gdwhMyaDH
Страшно когда кроме б/у трусов начнут продавать еще и б/у насисьники.