Ворую вкусняшки• 09 октября 2025

Швачка змінила ціну, бо я замовляю "не собі, а на продаж"

Буду шукати іншу людину для співпраці, але хочу поговорити.

Замовляла у швачки пошиття та ремонт домашнього текстилю - дещо собі (постільна білизна, декоративні подушки, рушники), дещо на продаж та використання в робочих цілях (декор приміщень). При останньому замовленні (треба 3 набори постільної білизни однакові) вона запитала - це що, всі вам однакові в дім? Я відповіла, що це для роботи, для клієнтів.
"Тоді наступного разу мої послуги будуть дорожчі".
Я аж не зрозуміла, що вона має на увазі. Перепитала. Каже - так, я вам зміню прайс, бо я ж думала, що ви собі шиєте. А ви на моїй роботі заробляєте гроші.
Питаю - а яка різниця, як я використовую СВОЇ речі потім? Каже - велика різниця. Я для людей шию, а не на продаж. На продаж - буде дорожче.

Дівчата, поясніть. Яка муха вкусила швачку, яка щомісяця мала від мене замовлень як мінімум на 4-5 тисяч, а іноді більше? Я ніколи не дізнавалась, скільки там в неї метр пошиття коштує чи шось таке. Просто віддавала тканину в роботу і сплачувала суму, яку вона назве
Угги_в_горошек• 09 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Не завжди так. Підшити штани 450-500грн. Це 20-30 хвилин. Іноді легше підшити 10 штанів, або підігнати піджак, ніж настрочити 20 простирадл за той самою ціною.
У нас підшити штани - 100 грн
Дивне створіння• 09 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Підробляла в декреті на ремонтах, та індпошиві. Мені не вигідно було строчити підковдри, та подушечки, бо за прямі лінії менше хочуть платити.
ну так не берешь такой заказ и все. Зачем устраивать демонстрации?
Позаземний розум• 09 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Ого, де такий цінник, я в Києві за 250 підшиваю, і легше таки простирадла настрочити чим підганяти річ або переживати, це слова моїх знайомих швачок.
графиняВишенка• 09 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Та то така швачка, судячи з усього.
Фенте Фря• 09 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
В Україні. Прайс моєї знайомой підшити штани 450+, підігнати чоловічий піджак від 600 до 2500, пошити плаття від 2500 до 12000, щоб не переживати. Допомогала поки в неї були завали, а в мене вільний час.
Позаземний розум• 09 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Та то така швачка, судячи з усього.
Судячи із всього то у деяких бурна фантазія))) ви мені героя анекдота про за рогом дорожче нагадали
графиняВишенка• 09 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Я? Ви не помилилися?
Позаземний розум• 09 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Ну то таке, в Ательє Андре Тана і 1000 може бути, підшити брюки це не посадити жакет по фігурі і тим більше сукню пошити. Це як із будь якою роботою, можна кінці підрівняти за 200 і 2000 і на виході мати однаковий рівну стрічку чи зріз, тут маркетинг йде в діло
Позаземний розум• 09 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Я? Ви не помилилися?
Помилилася в чому?
графиняВишенка• 09 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Помилилася в чому?
В тому, що ви приписали фантазії і дорогий цінник мені
Фенте Фря• 09 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Мені легше ремонт, підгонка по фігурі, щось складне. Мені нудно строчити.
Позаземний розум• 09 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
))у кожного свої тараканы, але простидло строить сам по собі процес легше нікуди, це як порівняти фарбування стіни і написати картину, механічно вгору вниз також нужно, але це не робить процес складнішим
Позаземний розум• 09 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
))) ой, точно, вибачаюсь, забираю свої слова назад
Фенте Фря• 09 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Саме так. Кожен ставить цінник свій. Залежить від кліентів. І якщо автору це не подобається, вона може знайти іншу швачку.
Анчо Ус• 09 октября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
У нас підшити штани - 100 грн
то ви давно не підшивали