Дай подивлюся• 09 октября 2025
Чому вживаєте множину і обʼєднуєте себе з дитиною?
- ми вступили..
- ми в гуртожитку
- маємо по три пари щодня
… діти уже дорослі
- ми в гуртожитку
- маємо по три пари щодня
… діти уже дорослі
Гарні диньки• 09 октября 2025
Може батьки вступили разом з дитиною на 1курс. Сімейний абонент зазвичай дешевше.
Я таке знаю• 09 октября 2025
Тоже считаю это странным. Сейчас я могу говорить ’мы гуляем’, ’мы собираемся’ и тд. Но я в декрете, и эти действия надо выполнять вместе с ребёнком.
Дай подивлюся
• 09 октября 2025
Ответ дляГарні диньки
Може.) якось дивно.
...аяприкольная• 09 октября 2025
Для мене це норм по відношенню до немовля, бо там реально все робиться спільними зусиллями! Хоча вже й не памʼятаю, чи я так говорила.. Далі звучить таки дивно, особливо з технікумом))
Стрекоза любви• 09 октября 2025
Можливо через те, що батьки були активно залучені до процесу вступу, підготовки у технікум. Тобто, емоційно, для них це такий же відповідальний етап, як і для дитини, тому декларують його через «ми»
Дай подивлюся
• 09 октября 2025
Ответ дляПростоваля
Нет сепарации
Это нормально с детьми до года
Так. Все робиться разом.
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
Прокачую сідниці• 09 октября 2025
Ответ дляДай подивлюся
Так. Все робиться разом.
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
но заметьте - никто не говорит мы начали курить в 15, мы разводим срач в доме, мы сидим в туалете по 30 минут, мы начали заниматься сексом
Сегодня я не я• 09 октября 2025
Пока совсем маленькие были и зависимые, да, употребляла. Потом само на нет сошло. ’Мы выиграли в конкурсе’ я не говорю. Да, я вкладывалась, но пахали-то для выигрыша дети.
СережкинаЯ• 09 октября 2025
Мало ли что вас раздражает
Каждый говорит так, как ему удобно, а не чтобы вас раздражать или умилять или вызывать любые другие чувства
Дай подивлюся
• 09 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
І то правда)))
Прокачую сідниці• 09 октября 2025
Ответ дляДай подивлюся
І то правда)))
и да, бывает что ребенок сам поступает, родители не знают и куда, а бывает его пару лет к этому готовят, все деньги и время идет на качественную подготовку. Маленькая, но разница есть
Дай подивлюся
• 09 октября 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Зустрічне питання, а чому вас цікавить хто там як говорить?
Таке життя) живемо в соціумі. Цікавить думка чому так говорять
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2025
Ответ дляДай подивлюся
Тобто багато вільного часу? )
Сосиска_Втесте• 09 октября 2025
Ответ дляДай подивлюся
Так. Все робиться разом.
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
Але ж починається:
- ми пішли в рік
- ми заговорили в 2
І тд
Вам какое дело?
Мы с моими корзиночками всегда будем одним целым
Свекруня• 09 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Та ладно.
Я так i кажу - ми палимо з 11 рокiв
Чаклунка-ведунка• 09 октября 2025
Тому у що батьки в усьому приймають участь,дитина ще не самостійна. І вступають у вуз часто разом,ходять з батьками подавати документи, готуються до іспиту,батьки платять за навчання,у школі те саме,батьки приймають участь у навчанні зараз дуже активно. Але я так не кажу,наприклад. Ну крім випадків де ми дійсно разом щось робили - ми малювали,ми поїли, ми вдяглися,ми гуляли,бо моїй дитині 3 і сама вона цього робити не може)
Чаклунка-ведунка• 09 октября 2025
Доречі,ви ж потім не чуєте від людей у віці- ми народили онука чи ми працюємо,бо дитина відділилася і живе окремо. Логіка,автор)
Прокачую сідниці• 09 октября 2025
Ответ дляСвекруня
Та ладно.
Я так i кажу - ми палимо з 11 рокiв
а мы начали во втором классе
а в пятом мы накурили пол школы