західний_діалект• 05 сентября в 10:16
Як часто провідуєте батьків, живучи в одному місті
В мене 8місячна дитина, прикорм тричі на день, приготуй, нагодуй, помий все, вдома створили умовно безпечний простів, щоб не переживати, якщо дитина випаде з поля зору. До дідусів бабусів ходимо раз на тиждень на декілька годин. Там я маю слідкувати, щоб дитина нічого не перевернула і тд. Батьки постійно питають, коли ми прийдемо, чому не заходимо, ніби ображаються. Я вже декілька разів наголошувала, що мені з дитиною напряжно ходити в гості. Якщо мають бажання, нехай приходять до нас, я тільки рада буду. Або можуть прийти з внуком погуляти. Приходять вкрай рідко, тому що самі працюють. Але очікують, що я буду приходити часто, щоб побавились з внуком. Я вже не розумію чи це я погана дочка, чи батьки егоїсти. Тому цікаво як це в інших відбувається
Угги в горошек• 05 сентября в 10:18
Мы не живемо в одному місті але впевнена що навіть би не хотіла щоб я йшла з маленькою дитиною...приходили би до мене...через день так точно
Вилосипедниця• 05 сентября в 10:19
На выходных.
Живите своей семьей и своими интересами. Родители молодые. Набегаетесь еще, если не дай Бог придется. Пока это ваши надуманные причины
Нехай щастить• 05 сентября в 10:20
Так і скажіть їм що вам оптимально 1 р в тиждень
У мене дитині 1 і 9
Буваємо раз в тиждень -2, взимку рідше може бути
У мене дитині 1 і 9
Латвийские_Номера• 05 сентября в 10:21
Раз в неделю. Если бы была ситуация, как у вас, то просила бы приезжать ко мне. Вами манипулируют. Пусть сами приезжают и идут навстречу.
Колгоспниця• 05 сентября в 10:35
ну как вам сказать... часто))) мой отец мой шеф, и восьмой год мы работаем вместе, вне работы мы тоже видимся часто, папа вдовец и он у нас один, а мы у него одни. Вчера я консервировала у него дома для него - маленькие огурчики, а вот сегодня 10,00 утра получила от него пизд... Так что часто)))
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 сентября в 10:41
Раз в місяць, а то і рідше. Зідзвонюємось по 3 рази на день
Ашолюдискажуть• 05 сентября в 10:49
майже щодня. через день точно. Зараз в мене дитина вже виросла, але так було і коли вона народилась. Мені було скучно самій з нею гуляти постійно і я їздила до батьків. Так і до тепер, з роботи як їду, то часто через них.
Вільний митець• 05 сентября в 10:59
Родители ко мне приезжали только на выписку, всё остальное время сами к ним ездили с сыном. Но у меня не было вечной готовки и загонов, мне надо было отдохнуть от ребёнка.
Джонсонюк• 05 сентября в 11:07
Якщо недалеко живете один від одного, то не бачу великої проблеми
Трахтибидох• 05 сентября в 11:30
Раз в неделю захожу на полчаса. Живем метрах в пятиста. Не работаем, т.е не во времени дело, просто не вижу необходимости Созваниваемся каждій день.
Рву и мечу• 05 сентября в 16:40
Живем с мамой в соседних домах - видимся не часто. Раз в неделю в среднем, бывает и реже. Но звоню каждый день. Папа живёт в Киеве (я в Одессе) с семьёй своей. С ним видимся вообще редко. Раз в несколько лет. Никто не обижается, ничего не ждет и не просит. Все взрослые люди, у каждого своя жизнь.