КАПСЛОЧНИЦА• 09 октября 2025
Где купить такую сумку не за 100 тыщ
Дольче Габанна в оригинале от 80 до 120 стоит в зависимости от цвета и размера
Доль Чекомбана• 09 октября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Большинство с фейками ходят. Особенно смешно наблюдать таких в метро, в китайском ширпотребе и с «биркин»
Ну а що людям робити? Сподобався колір і фасон, хочуть собі таку, а на оригінал грошей нема, от і купують репліку відповідно своїм можливостям. З чим-то ж треба на роботу ходити.
Тектологиня 80lv• 09 октября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Лучше уже кожаную ноунейм, чем дикий фейк из дермантина
Доль Чекомбана• 09 октября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Може і так. Я постійно собі купую італійські шкіряні ноунейм. Якось пару раз брала в Зарі шкірозамінники, не сподобалось - куточки за лічені місяці труться, ручка може потріскатися. Наче і дешево, модно-актуально, але ну дуже швидко псуються
ДА да да• 09 октября 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Власний досвід, це ж не тільки власне життя, а ще й спостереження за такими як ви 😉
Мене чоловік не возить, я сама за кермом
П. С. Не відповідайте, не має сенсу продовжувати спілкування
Сама, сама. То все ясно, чому така нервова.
КАПСЛОЧНИЦА
• 09 октября 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Якщо дуже кортить і жити без неї не зможете купіть якісну копію
А де купити якісну копію?
Добрая свекровь• 10 октября 2025
Ответ дляa.ostroverh
У байеров на неё часто скидки
Это блогеры - перекупы, а не байеры
a.ostroverh• 10 октября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Это блогеры - перекупы, а не байеры
Я под заказ у них привозила пару лет назад, она еще тогда так распостранена не была у нас
Стоит сейчас больше без дела