Триндичіха Байрактар• 09 октября в 14:27

У Хорватії змія вкусила нетверезого чоловіка — і померла

У Хорватії сталася кумедна, але трагічна подія. Дворічна гадюка виду поскок (одна з найотруйніших європейських змій) загинула від алкогольного отруєння після того, як вкусила чоловіка, у якого в крові була надмірна концентрація алкоголю. Про це повідомляє NewsBar.

Інцидент трапився, коли Штеф Радуліч, який перебував у відрядженні, вирішив після ділової зустрічі прогулятися місцевими лісовими стежками.

Він випадково наблизився до змії, яка, ймовірно, реагувала інстинктивно.

«Раптом відчув різкий біль у нозі, озирнувся — і побачив поскока. Було зрозуміло, що сталося. Хотів бігти до лікаря, але побачив, що зі змією щось не так — її очі напівзаплющились, вона хиталася і двічі вдарилася головою об дерево», — розповів Штеф.

Розуміючи, що тварині зле, чоловік схопив змію за шию й побіг до пункту швидкої допомоги. Та врятувати поскока не вдалося — як виявилося, високий рівень алкоголю в крові чоловіка став для неї смертельним.

«Місцеві змії просто не звикли до такого вмісту алкоголю в крові своєї «здобичі», особливо о другій годині дня. Ми зафіксували концентрацію спирту в організмі змії — 5,1 г/кг. Таку дозу не витримало б жодне живе створіння», — пояснив лікар Мате Дрніч.

Цікаво, що отрута змії не подіяла на Штефа взагалі — алкоголь у його крові миттєво її нейтралізував.

«Я щасливий, що залишився живий, — пожартував чоловік. — Попросив лікаря надіслати мені довідку про те, що алкоголь врятував мені життя — покажу дружині, щоб більше не сварила за чарку».

Голова села пообіцяв до початку туристичного сезону встановити попереджувальні знаки.
ириска77• 09 октября в 14:29
Удалено администрацией...
Амарилис• 09 октября в 14:29
Вперше чую про змію кровосісю. Звідки в неї ті проміле набігли?
Prervana• 09 октября в 14:29
Полная дичь) змеи не вампиры, они кровь не пьют. А если мужик ей в пасть из бутылки залил бухла - так это уже совсем другая история
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 14:30
Ответ дляАмарилис
Она не хотела бухануть, просто укусила алкаша.
Амарилис• 09 октября в 14:30
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ну так вкусила, а не над´їла😁
Ответ дляАмарилис
А может и змея уже была бухая?
Амарилис• 09 октября в 14:31
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А может и змея уже была бухая?
Може вони напару бухали😁
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 14:31
Ответ дляАмарилис
Може вони напару бухали😁
Може! Але бздохла гадюка
Амарилис• 09 октября в 14:37
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Може! Але бздохла гадюка
Все таки людина вінець творіння, он, навіть гадюка здохла, а йому хоч би що, гуляє собі лісовими стежками😂
kissulichka• 09 октября в 14:41
А если бы она его укусила за член то забеременнела
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 14:42
Ответ дляАмарилис
Ище и гадюку пытался спасти. Человек с большой буквы!
Ответ дляkissulichka
Или сдохла
Амарилис• 09 октября в 14:42
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Или сдохла
Нє-нє, точно б завагітніла
Киев_Елена• 09 октября в 14:43
Весь рассказ как анекдот) не очень верится в правдивость. Мужчину укусила змея, а он так распереживался за змею, что сунул ее на свою шею и побежал ее спасать))) за себя не страшно было?
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 14:44
Ответ дляКиев_Елена
Так она ж бухая была
Anna-08e7• 09 октября в 14:50
Та даже если пьяный в хлам был, в змее то откуда СТОЛЬКО алкоголя?
кактус-c• 09 октября в 15:18
Вообще-то это произошло в Черногории, в селе недалеко от Подгорицы...
автор Триндичіха Байрактар • 09 октября в 15:45
Ответ для кактус-c
Какая разница где нажраться?!
кактус-c• 09 октября в 17:16
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Какая разница где нажраться?!
Нажраться можно где угодно, а страны разные.