Голена блондинка• 09 октября 2025
Кем вы работаете в Западной Европе, что можете себе позволить
взять в кредит квартиру, автомобиль?
И за сколько лет вам удалось это сделать?
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Цікаво, диплом взагалі когось цікавив, чи більше те, що вмієте. Які знання були потрібні, що згодилося від української бухгалтерії ? Яка оплата у бухгалтера за кордоном ?
Ні, саме наявність диплому не була принциповою . Більше цікавить досвід і практичні навики. Але я його все одно переклала і подала просто для розуміння, що в мене є відповідна освіта. Бухгалтерія по суті нічим не відрізняється, просто трохи інші підходи і правила. Оплата буде різна, залежить від навиків.
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ дляПопельшка
А как вы устроились на работу? Везде ж просят опыт работы и франц диплом.
Вам ассоциации помогли? Знакомые?
Ні, ніде на просять французький диплом. Ніхто не допомагав. Подала резюме всюди куди можна, влаштувалася на роботу касиром , а через рік подала свою резюме в бухгалтерію в цій же організації
ЛеньГуглить_правда• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую! Думала, що з нашою професію не дуже знайдеш роботу. Поки вирішила вдома йти на курси освоювати QuickBooks, щоб трохи модернізувати свої знання.
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я не проходила курси , одразу почала працювати. Але в мене багато досвіду роботи, тому це не складно
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
А що за країна? Бо в Німеччині за законом можна рік їздити, далі треба міняти, бо штраф.
Франція. У Німеччині вже якось би міняли, але це і не можливо, машина на компанії числиться і треба їхати колишньому в Україну знімати, що неможливо. Тому поки я їзжджу, але не думаю, що це надовго. Вже дивлюся на можливість лізінгу або кредиту. Я ще права не змінила, це мене теж обмежує
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляПопельшка
Бывают равные кандидаты. Меня так взяли на стажировку, потом и работу предлагали, да, из жалости, тк водили в резюме, что из Украины. Я всегда спрашивала своих работодателей почему они выбрали меня, учитывая что язык знаю плохо, и мне говорили, что из-за того что у меня войны.
Я вам серьезно пишу, а вы мне про хирургов. Все знают что медикам нужно переучиваться, там ответвенностттза жизни, а не как у вас, за деньги.
Меня взяли после стажировки и точно не из жалости. По этой специальности в жизни не работала в Украине, никакого отношения к данной области не имела, язык не знала и не знаю прям вау, но увидели как быстро поняла и запомнила - предложили. На сегодня я еду подписывать постоянный контракт на полную рабочую занятость. Интеграция завершена
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляВідповів всім
вы большая молодец, что сказать, пример для всех
А в чем она молодец?
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Приїхала на початку війни, через рік почала працювати бухгалтером
А як ви почали працювати бухгалтером у Франції без мови, без навчання на курсах? Ви ж не здали жодного сертифікату. Ну пишіть вже, що вас влаштували бо ті хто знають, як знайти роботу без мови і без навчання місцевого, не повірять в таке. І бухгалтером... може все ж асистентом бухгалтера?)
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не вірте. Брехня повна. І з касира взяли бухгалтером без місцевого диплому і без мови це як полетіла на Луну
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Спочатку адміністративним агентом, потім асистентом, потім бухгалтером. Мене взяли через навики , а не завдяки дипломам.
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Чому без мови? Я добре розмовляю. Зараз подала документи на зміну статусу, якраз здала іспит на В1. Це потрібно для титру, не для роботи
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
На бухгалтера це не можливо. Бухгалтерія різна. Я знаю чудово як беруть у Франції на роботу.
Попельшка• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Спасибо, теперь понятно. Я смотрела вакансии assistante comptable для интереса, в большинстве просят диплом BAC+2, на курсах дают диплом уровня BAC, ну и в основном, хотят с опытом от 1 года в cabinet comptable.
Вы и в Украине были бухгалтером? Имеете укр бух образование?
По сути Вас взяли без фр диплома благодаря тому, что вы там УЖЕ работали на другой позиции. Если б вы с улицы им присылали резюме свое на позицию assistante comptable, то вряд-ли они б даже на собеседование позвали.
Вы работаете assistante или comptable?
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну чарез 3.5 роки я теж добре розмовляю. В мене В1 вже давно, щараз вже В2. Ми кажемо про роботу бухгалтером через рік з зовсім іншим словниковим запасом. Я знаю про що кажу)
3@йk@• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
На справді нічого такого в цьому немає, що допомогли влаштуватися. Мені запропонувала роботу де я працюю зараз, моя знайома француженка з якою і познайомилася на курсах, подружилася з нею, потім вона стажування запропонувала у неї, а після роботу. І це нормально
Попельшка• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Вы ж во Франции?
Украинцев очень часто именно из-за жалости берут, после начала войны. Вам это сложно понять, потому что вы не знаете своих конкурентов.
Я своих конкурентов знала, т.к. это были мои одногруппники из Африки, мы в один день в одну фирму отправили резюме и меня в течении часа позвонили, а им нет.
Попельшка• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Как раз там взять могут. Скорее всего та женщина рабоатет assistante comptable, а не comptable. Раз она уже работала в той организации кассиром, то работодатель проще ее взять, чем левого человека.
Я проходила стажировку в cabinet comptabl, там было много assistante comptable без фр диплома, но они были родственниками, знакомыми директоров кабинета. Там же есть работа довольно механическая.
Вот на comptable нужно иметь BAC+5.
Язык ассистентам достаточно B1.
Вот на comptable нужно иметь BAC+5.
Язык ассистентам достаточно B1.
Попельшка• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
На какой статус переходите? Рабочий?
Попельшка• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Ну вот, вы тоже не с улицы, а по знакомству.
С улицы очень сложно даже собеседование получить.
Голена блондинка
• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
В какой стране вас без опыта и языка взяли в отель?
Голена блондинка
• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Ну может отдельные такие случаи в каких-то странах и есть. Кому как везет
Голена блондинка
• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
То есть все равно связи
Косвенно, но связи...
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Все можливо, хороші бухгалтери на вагу золота
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ дляПопельшка
Вы работаете assistante или comptable?
Так, в мене на той момент було 17 років досвіду роботи бухгалтером в Україні
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
Бухгалтеру впринципі не потрібен великий словниковий запас. При тому що я постійного спілкуюся з постачальниками - мого рівня мені цілком не вистачає.
ЛеньГуглить_правда• 10 октября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та я теж ніби 20 років працюю але не в міжнародних корпораціях , де програми і облік більш відповідні.
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Це не міжнародна корпорація, звичайна французька компанія. Облік взагалі нічим не відрізняється. Різниця хіба що в тому, що в Україні треба все здати вчасно, інакше штрафи, а тут можна все відкласти на потім і нічого за це не буде. На початках мені говорили, що я занадто швидко працюю, треба щось залишати на завтра
Відповів всім• 10 октября 2025
Ответ для3@йk@
А в чем она молодец?
Ну зачем то же выплаченными кредитами мужа иностранца похвасталась