Тільки тоді я була маленька, і якось це не так все було сумно. Купа бідних зараз як і тоді стоїть, просять на продукти підходять нужденні, люди рахують кожну копійку в магазині і чи можуть дозволити якісь продукти, багато бачу стали заробляти знов пісні співати тощо, бабусі одяг якийсь стоять продають. Купа тем на форумі про безхатьків. Але тоді у 90ті хоча б було ще все життя попереду і не було війни.
Просто мої думки
Ответ дляLeka_Leka
і я часто згадую. Але тоді було легше, були надії на майбутне(
А у людей похилого віку в 90 х не було надії, все життя типу зруйновано, до нових реалій, нової економіки не пристосуватися. Продуктів не було, бартер
Хто молодше і с клепкою ті крутилися. А хто доживав свій вік? Зарплатні не бачили люди місяцями, чи давали продукцією.
єдине, багатьох тоді спасали дачі, городи.
Ну і бандитизм, перший етап накопичення капіталу. Банди по районам, смотрящі, рекет.
princess of wonderland• 09 октября в 17:28
Ответ дляСалт
Да що Ви говорите
Цін не було. В 90-ті інфляція була така, що нині і не снилося
Да, 90е были треш. Работы не было, бандитизм страшнейший, цены в миллионах пока гривну не ввели, было ощущение какой-то дикости и хаоса
Ответ дляСалт
Да що Ви говорите
Вот то и говорю, у меня муж строителем работал, на 20 долларов в неделю мы полноценно питались, мясо на рынке брала.
А мой завод загибался уже, зарплату через раз платили.
Зато мамина нефтебаза процветала, она никаких проблем 90-х не почувствовала.
Ответ дляPrervana
И меня возьмите
А я б повернулася у 2000-2020
Найкращі роки. Вступ до університету, одруження, плани. Разом купили квартиру в іпотеку, ремонт, подорожі, дитину народили. Я ж бідної сім´ї дуже і той середній рівень життя був просто вау для нас з чоловіком
Viktoria_St• 09 октября в 17:32
Ответ дляmeatlug
Ще ні, але йдемо повним ходом.
І поки що - тоді гірше було. Бо бандитизм, відсутність продуктів в магазинах, ліків в аптеках і тд - ще такого нема.
А тцк на улицах хватающие мужчин это не бандитизм?
Я тут натрапила на одну англійку в інста, вона одружена з українцем. веде уроки онлайн по анг.
Каже, я не розумію як то все ви переживаєте, знову і знову. не має у вас накопичення, стабільності. власності, кожні десятки роки все згорає і ви починаєте знову.
Типу в Англії земля, дома. власність, підприємства, кошти накопичені завжди передаються по заповіту, йде все своїм чередом. А у вас - оп революції, націоналізації, розкуркулили, оп все згоріло в 90 х -накопичення
Знову накопили, стали жити краще - знову війною до вас прийшли, люди втрачають майно, заощадження, родини
Kateryna-S• 09 октября в 17:35
Ответ дляMinny
А я б повернулася у 2000-2020
Счастье молодости не зависит от цен
Ответ дляMinny
А я б повернулася у 2000-2020
С 2006 по 2014 все было чудесно
HelterSkelter29• 09 октября в 17:41
Ответ дляprincess of wonderland
Почему цены в миллионах?
HelterSkelter29• 09 октября в 17:41
Ответ дляoboeva
Купоны, талоны на мыло, сахар, очереди
Страшно,вдруг и сейчас придумают талоны.
Марика-bf42• 09 октября в 17:42
Ні, в 90-х якось всі одразу збідніли. Був прошарок багатих, але то були в більшості бандити. Зараз десь 30% має дуже непогане життя.
princess of wonderland• 09 октября в 17:42
Ответ дляHelterSkelter29
Почему цены в миллионах?
Так купоны ж были до гривны. Все было в тысячах и миллионах