Путающаяся• 09 октября 2025

Граница, 10 часов ожидания

Первый раз выезжала и честно в шоке, почему такое отношение, ведут себя не как с людьми, а отбросами. Вальяжные, не торопятся. Пофиг на людей
Я в шоке, что такое происходит
Істеріомама• 09 октября 2025
Ответ дляГірчинка
О, а скажіть, дорогу вже зробили? Бо перед війною раз поїхала-мало колеса не погубила. Я зараз через Краківець більше, на Шегинях і Раві Руській наші бидлани вже взагалі береги втратили
Дорога взагалі без питань, ми планували через Смільницю їхати, написали, що там дорога не сама краща, моніторила групи по перетину КПП і якраз була інфа, що на Грушеві машин мінімум, то туди й поїхали, більше геморно Львів було об´їздити.
Істеріомама• 09 октября 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ми 30.08 на Краківці стояли з 19:00 до 18:00 наступного дня
Якраз, коли їхала, прочитала, що на Краковці стоїть 40 автобусів, була в шоці, оскільки то просто безкінечна кількість часу на КПП, кошмар просто.
мадам Везувий• 09 октября 2025
Мы позавчера ехали поездом в Пшемысль, на украинской границе вместо 1.5 часа простояли 3
Yeva-c21c• 10 октября 2025
Ответ дляІстеріомама
Ви чекаєте, а у них така робота з дня в день, роками, який сенс їм бігти, перечіпаючись, якщо в черзі умовно 40-к автобусів. Вчора активно агітували в супер-пупер тур з перетином польського кордону, та ще й якраз пілся введеня ETIAS , нє, мені такий ’відпочинок’, ще й за мої гроші не підходить, тільки потягом перетин або кордон не з поляками.
А введення ETIAS тільки на польському кордоні?
Істеріомама• 10 октября 2025
Ответ дляYeva-c21c
Ні, на всіх, це контроль за громадянами третіх країн, якими ми є для Європи.
https://www.vctm.com.ua/etias-dlya-ukrayincziv-shh...
Скользкая• 10 октября 2025
Ответ дляІстеріомама
Автор, а відбитки пальців знімали, фото робили ?
Відбитки не знімають , їх просто сканують
Скользкая• 10 октября 2025
Ответ дляYeva-c21c
Ні, але польський кордон найбільш завантажений
Патріотка з дивану• 10 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Мама ко мне с Донецка в Днепр приезжала летом, 5 дней в дороге, и обратно 5 дней((( 370 евро в одну сторону.
Капец. Мама - героиня. Я б там и умерла в дороге
Пуки-куки• 10 октября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Дорога ад, прошла быстро только нашу украинскую, а больше всего домахивались Беларусь и рашисты, я в шоке, она же едит назад домой, а её шманали от и до, всё в телефоне проверяли и потом как оказалось этот пограничник писал мне с её телефона, хотел выпытать о маме информацию