Обращеница• 10 октября в 08:21

Вже тиждень не проходить висип після сироватки

Вже 2 дня останні мажу еліделом, але обличчя ніби горить зсередини і вкрите дрібним висипом,як при алергії. Зуд дуже сильний. Прям вночі просинаюся від нього
Оченьценная• 10 октября в 08:25
Я б пішла до дерматолога, якщо у вас є така можливість.
Щастя-здоровля• 10 октября в 08:27
До лікаря потрібно. Якщо не можете потрапити до лікаря, то візьміть щось сильніше ніж елідел, де у складі є кортикостероїди, щоб зняти запалення.
Сижу_и_плачу• 10 октября в 08:30
Пора к врачу
Мадам Подлинник• 10 октября в 08:35
Напишіть що за сироватка
Я не тону• 10 октября в 08:41
Бо це алергія і треба пиьи протиалергенний препарат.це очевидно. А не мастити
Сижу_и_плачу• 10 октября в 08:42
Ответ дляМадам Подлинник
Напишіть що за сироватка
Так а какая разница. У меня бывает аллергия на самый безобидный и дорогой уход. Это же индивидуально
В шоколаде• 10 октября в 08:52
Мажте ще
Синди Кроуфорд• 10 октября в 08:53
Нужно типа атоксила пропить и антигистамин. Толку от элидела не будет
Админко• 10 октября в 09:06
Выпейте в жидком виде от аллергии что-то. Попейте пару дней Атоксил или смекту.
Кукусики• 10 октября в 09:44
Мажте кремом заспокійливим аптечним. Ур´яж з червоним на упаковці чи ще якимсь такого типу. Крем для атопічної подразненої шкіри будь-який.
автор Обращеница • 10 октября в 09:53
Ответ дляМадам Подлинник
Напишіть що за сироватка
Axis-y Dark Spot Correcting Glow Serum
Лия-dc17• 10 октября в 10:00
Схоже на демодекоз, але однозначно потрібно до лікаря. Спробуйте пропити пару днів якийсь проти алергічний засіб, якщо результат не з´явився то до лікаря
Борщичок• 10 октября в 10:12
Ответ дляОбращеница
Axis-y Dark Spot Correcting Glow Serum
Открыла отзывы на мейкапе, там несколько человек написали и фото выложили с высыпаниями после нее