Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025

Фінанси - нормально, чи ні?

Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Судя по всему у автора высокие стандарты жизни, высокая планка для детей, к себе требований выше крыши. И я бы сказала, что это скорее хорошо, чем плохо. Это бесценный вклад в будущее детей. Но и потеря своего самого дорогого и невосполнимого ресурса - времени.
Все кто говорят работать, скорее всего, отдали детей в ближайшую школу в пешей доступности, живут в жилье попроще, оценки у детей похуже, успехи в хобби скромнее и т.д. и т.п. От еды до развлечений, автор расставляет свои приоритеты. Но в фокусе не она, а муж и дети. Всем хорошо, а интересы автора мимо.
И еще я удивлена, что женщинам кажется нормальной ситуация, когда муж скрывает свои доходы и самолично решает как распоряжаться деньгами. У каждого должно быть право голоса вне зависимости от того, кто сколько заработал.
Это когда базовые потребности не закрыты, кажется, что деньги решают все, кто принесёт их - тот царь и Бог. Но как только деньги появляются, главной ценностью становится свобода, а потом оказывается, что жизнь без эмоций, любви и понимания вообще не жизнь.
Муж автора считает, что он цацочка, всех кормит, молодец. А автор смотрит на него сверху и думает, могло бы быть и получше. Или мог бы не крысить. Зачем ему заначка, для других женщин?
Автор, нет у меня советов. Если не договоритесь, плохо. Но дети рано или поздно вырастут. Вариант вернуться в город я в связи с обстрелами не рассматривала бы. А вот няни и домработницы - залог женского счастья.
Представьте у меня была коллега которая имела троих детей всю жизнь воспитывала , муж сбежал к любовнице не выдержал этого, потом дочка старшая рано забеременела потому что мама везде потакала и боялась что ее бабочка скажет ей что то там по поводу воспитания
ФруктЕщеТот• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Щоб ви ніколи в такій ситуації не опинялися, от чесно. Браво нашим жінкам. Не те, щоб підтримати - ще й наваляють зверху. Сама вина...
Ну вы на себя со стороны посмотрите. У вас реально всё в шоколаде.
МинерАлочка• 10 октября 2025
Чому ви не працюєте?
Из Кукуева я• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В якій Такій? Якійсь дивний із вас керівник, ви маючи вільний час , гроші і машину лікаря не можете собі організувати, ну смішной, реально, єдиний лікар за 200 км, діти не можуть посидіти в приймальні чи в кафе поряд чи в сусідів мультик подивитися. Пробігла я по вашому тексту, текст інфантиль5ої дівчинки , а не дорослої людини. В чому вас підтримувати? приїхати вам домогосподині в якої одна дитина вже майже підліток допомогти до лікаря сходити? І так в своєму житті ми самі винні
Из Кукуева я• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Хотіти високу планку в житті і її реалізувати дві великі різниці)) от возьмём вас ви у нас хто успішна бізнес вумен, із успішними дітьми чи забезпечена домогосподиня із купою нянь? Звідки снобізм про дітей інших матерів? Щоб подібне писати як мінімум самой потрібно мати успішний успіх, але щось мені підкажете у вас, як і у автора із цим не густо, претензій до навколишніх багато, своїх успіхів недуже
Зи чоловік із висока також на Автора може подивитися і сказати, могло бути і краще із висока дивитися взагалі проще простого, надів уявну корону і вперед про високі стандарти іншим розповідати..
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
така ви піарщиця. і така організаторка.
Де взялася піарщиця?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Там жінки працюють?
В більшості ні. Одна нотаріус
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну а кто по вашему должен оплатить репетитора водителя и нанять кучу обслуживающего персонала ?
Я?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Чей выбор столько кружков и занятий?
Малих, крім англійської.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Не все вимірюється грошима. Я переживаю за майбутнє дітей.
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тому і є квартира 3 кімнатна, але зараз війна, не варіант, 23 поверх. От сьогодні нічого там не було.
Для меня покупка на 23 и до войны было не вариант)
Сами запихнули семью в село и жалуетесь
Можно все сдать и арендовать подходящее
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А хто це буде робити. Он зараз тільки приїхали, ще вечеря і уроки.
Сами,представляете
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Сами запихнули семью в село и жалуетесь
Можно все сдать и арендовать подходящее
Видова квартира раніше була, а зараз стрьомна ((((
Люблю пиво• 10 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну вот автор чувствует, что есть вероятность такого сценария и ищет выход.
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Так выход один только,на работу и перестать за всеми все разносить.Еще год два и буйный подростковый период,ей уже дети помыкают,а будет хуже.Нужно перебираться обратно в город и жить нормальной жизнью
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Он в сусідній темі безумна пише, що навпаки треба тікати з міста, що буде капець взимку. А з приводу перестати прислужувати, то ви праві. Але якщо пару днів нічого не робити, то дім перетвориться на бомжатню.
Червона ікорка• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы им только хуже делаете,лишая навыков самообслуживания
МЧСница• 10 октября 2025
Почему вы не работаете? Фиг с тем мужем себя хоть на средний класс надо обеспечивать
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Згодна, без мене ніхто нічого не може знайти. Це так втомлює.
вентиляторная• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Лишити дітей йому, а самій на роботу. Але ж діти не винні, не хочеться, щоб вони стали безпризорниками.
Папашу здать в ТЦК , подать на аліменти без розлучення, якщо не буде гроші давати і жити. Будьте цинічною , бо молоді роки пролетять , а на старості літ Ви залишитися ні з чим.
Крижана бурулька• 10 октября 2025
скажем на семью из четырех человек надо минимум 50 тыс. Вы вносите 12, остальное муж. Вам мало? :)
вентиляторная• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Гарний?! Оу?!
Ну, так Ви вибирали, від нього народили і тут різко став поганим чи рожеві окуляри злетіли?
Крижана бурулька• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
ну без вас никуда конечно :)
Слава Богу вы в селе, в попе мира, и много кружков у детей. А то неудобно бы получилось.
Люблю пиво• 10 октября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Чого вас так це зачепило? Може тому що саме у Вас ні проф реалізації, ні заможного чоловіка, ні успішних дітей?
Особисто в мене все ок. Більшість порад тут відірвані від базових цінностей автора. Забити на навчання дітей і вперед, арбайтен? Ну то ж чужі діти.
Для мене очевидно, що автор має такі потреби, як доглянута зовнішність, сучасний пристойний одяг, хороша школа для дітей, спрот, хобі, вільний час, релакс. Базові потреби в її сім´ї закриті. А пишуть їй люди, в яких діти зі школи самі йдуть пішки, самі собі розігрівають сосиски на обід, самі уроки вчать, самі по гуртках ходять, якщо ходять. За містом жити, в місто в школу дітей возити і при цьому працювати повний день? Ну це не реально. Хто інтенсивно працював, той розуміє, що це фантастика. Зараз автор обирає між своїм психологічним комфортом і комфортом дітей. Вона втомлена, немає розуміння і підтримки чоловіка. Він живе своє найкраще життя і не помічає дискомфорт автора або вважає, що це не серйозно. Жінки, які працюючи виховують дітей і мають фінансові проблеми, ніколи не підтримають автора. Їм таке за щастя, її претензії як знущання. Але ті, в кого вистачає сміливості на чесність з собою, безумовно розуміють, що стартові позиції в житті знаходяться в залежності від рівня підготовки дитини. А це і школа, і репетитори, і гуртки, і подорожі, і оточення. Нажаль організація продуктивного і комфортного життя двох школярів потребує не лише коштів, а і часу, і енергозатрат членів родини. Але дехто робить вигляд, що діти самі по собі ростуть і вибирає не помічати різниці між дітьми, які мають шанс на перспективне майбутнє і тими, хто не зможе їм скористатися. Цей шанс дуже залежить від батьків і від їх ресурсів. І от більшість пропозицій автору - забий на дітей, йди працюй, виростуть як і інші, їх шкільні успіхи і комфорт - це фігня. Але для автора це важливо.
В мене взагалі склалося враження, що у автора оточення більш заможне. Або вона сама жила краще без чоловіка. Тому що він вважає, що достатньо виділяє грошей, а автор розуміє, що цього на родину дуже мало. Він очікує вдячності, захоплення, права на свободу, хоче, щоб його не грузили, він же платить. А дружина кредитку в мінус заганяє і дивитися на нього як на жлоба.
вентиляторная• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
9 і 12
Це дорослі діти вже. Ви б самостійності і їх , і себе навчили .
вентиляторная• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А моїм 22 км треба сами їхати туди і назад, трьома маршрутками і ще ножками. Як ви це уявляєте?
Що заважає переїхати у місто ?
вентиляторная• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Якби я була впевнена в фін.частині, то можливо на багато чого б закривала очі. А так ні фінансів, ні допомоги, ні поваги.
Коли хто поважав прислугу, обслугу і домодрайку? Ніхто і ніколи.
Крижана бурулька• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Чкщо я раніше не втечу, я збиралась їх до універу доростити і валити, якщо доведуть зовсім, то раніше.
до универа. опупеть.
Крижана бурулька• 10 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Нормальные желания у автора. С утра до вечера, круглосуточно и без выходных работает как раз автор. Но семейным бюджетом распоряжается муж. Он прокачивает скилы, приобретает опыт, растёт по служебной лестнице, отдыхает после работы, сам определяет свой образ жизни и вполне удовлетворён. Его манера скрывать зарплату и упрекать жену в транжирстве отвратительны. Женщина поставила свою карьеру на паузу и жертвует самореализацией в честь своих детей. Но это и его дети. Вы, как и муж автора, обесцениваете ее вклад и не замечаете его неуважение.
Берет свои три квартиры +дом, продает и покупает одну, четырехкомнатную в городе.
Вот там где бабушки и няня были до сих пор.
Потом поднимает попу с дивана и идёт работать. Как и было до сих пор.
Фсё. Не надо жертвовать карьерой кормить детей сисей до пенсии.
Крижана бурулька• 10 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Все в правильно написали, за винятком того, що немає підтримки від чоловіка ні фізичної, ні моральної, мій труд він обезцінює.
какой? детей на кружки развести? А вы сама считаете это какой-то высоквалифицированной работой, которую надо особенно ценить? Тогда у меня для вас плохие новости.