Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 октября 2025
Фінанси - нормально, чи ні?
Я маю дохід 12 тис.грн щомісяця. Не працюю. Чоловік працює, вдома немає практично, через тиждень у тижневих відрядженнях, а якщо навіть і працюю в домашньому регіоні, то все на мені - їде о 7 ранку, повертається о 18-19. Двоє дітей 9, 12 років повністю на мені + побут. Дає мені 5 тисяч грн раз в два тижні на все про все. Скільки він заробляє навіть не знаю точно.
Якщо якісь форсмажори, то можу скористатися його карткою, але не бажано. Комуналка, закупи великі продуктів, гуртки, авто, техніка, дозвілля - він оплачує. Чи нормально, чи я заганяюся і багато хочу?
Цікаві думки зі сторони, дякую.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Так снимите квартиру возле школ за те деньги что Вы получаете за аренду и идите на работу.
Не зрозуміла, що ви маєте на увазі?
Червона ікорка• 11 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Чого вас так це зачепило? Може тому що саме у Вас ні проф реалізації, ні заможного чоловіка, ні успішних дітей?
Особисто в мене все ок. Більшість порад тут відірвані від базових цінностей автора. Забити на навчання дітей і вперед, арбайтен? Ну то ж чужі діти.
Для мене очевидно, що автор має такі потреби, як доглянута зовнішність, сучасний пристойний одяг, хороша школа для дітей, спрот, хобі, вільний час, релакс. Базові потреби в її сім´ї закриті. А пишуть їй люди, в яких діти зі школи самі йдуть пішки, самі собі розігрівають сосиски на обід, самі уроки вчать, самі по гуртках ходять, якщо ходять. За містом жити, в місто в школу дітей возити і при цьому працювати повний день? Ну це не реально. Хто інтенсивно працював, той розуміє, що це фантастика. Зараз автор обирає між своїм психологічним комфортом і комфортом дітей. Вона втомлена, немає розуміння і підтримки чоловіка. Він живе своє найкраще життя і не помічає дискомфорт автора або вважає, що це не серйозно. Жінки, які працюючи виховують дітей і мають фінансові проблеми, ніколи не підтримають автора. Їм таке за щастя, її претензії як знущання. Але ті, в кого вистачає сміливості на чесність з собою, безумовно розуміють, що стартові позиції в житті знаходяться в залежності від рівня підготовки дитини. А це і школа, і репетитори, і гуртки, і подорожі, і оточення. Нажаль організація продуктивного і комфортного життя двох школярів потребує не лише коштів, а і часу, і енергозатрат членів родини. Але дехто робить вигляд, що діти самі по собі ростуть і вибирає не помічати різниці між дітьми, які мають шанс на перспективне майбутнє і тими, хто не зможе їм скористатися. Цей шанс дуже залежить від батьків і від їх ресурсів. І от більшість пропозицій автору - забий на дітей, йди працюй, виростуть як і інші, їх шкільні успіхи і комфорт - це фігня. Але для автора це важливо.
В мене взагалі склалося враження, що у автора оточення більш заможне. Або вона сама жила краще без чоловіка. Тому що він вважає, що достатньо виділяє грошей, а автор розуміє, що цього на родину дуже мало. Він очікує вдячності, захоплення, права на свободу, хоче, щоб його не грузили, він же платить. А дружина кредитку в мінус заганяє і дивитися на нього як на жлоба.
У автора позиция в семье:принеси ,подай,иди на х ,не мешай.И изменится это только с выходом на работу.Она просто ждёт благодарности и потом ещё будет попрекать детей,я для вас все,а вы такие сякие не делаете как я сказала.
Червона ікорка• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Українську, літератури ( це пекельні завдання), математику нові теми пояснюю, малювання, малюю, все, що попросить, допомагаю.
Они ж в художку ходят,не могут нарисовать школьное задание?)
КаваЗМолоком• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Де взялася піарщиця?
потрібно піарити свої зусилля, бо дійсно ніхто не оцінить і дякую не скаже.
і дітей дресируйте, хай теж допомагають, футболісти, блін. частіше їм кажіть, скільки мама всього для них робить. (кстаті, даремно ви на себе забиваєте, не оцінить цього ніхто і гірше в першу чергу вам). ставте себе на перше місце, а в хлопців повинна бути дисципліна. і привчати до неї треба, поки малі, бо потім пізно буде.
у моєї баби було три хлопці, але вона їх залізною рукою тримала.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 октября 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Можуть, але часу немає на це після того, як вони інші уроки пороблять.
Омлетик• 11 октября 2025
Коро ще я зрозуміла в чому суть проблеми. Чоловік виділяє трохи більше 60 тисяч, а отримує 120+, автор хотіла б їх всі контролювати до копійки, і щоб при цьому ще чоловік уроки з дітьми робив і шось їй вдома допомагав.
Чудо Ф_ф КеДаХ
• 11 октября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Все вірно говорите. В мене хлопець і дівчина. Чоловік не дає їх тримати залізною рукою.
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Чому ви не працюєте?
Занимается детьми и вытягиванием денег с мужа плюс быт.
Да согласна это не мало, но все же автора саму это не устраивает , только виноват у нее муж а не она. На минуточку муж отваливает довольно неплохо на это все денег но ей мало а у самой времени работать нет все расписано по минутам и без работы.
Одно из главных телодвижений- убирать несколько часов вещи за детьми.
Уверенна что у многих так вещи дети бардак но у них есть более важные задачи такие как работа и ментальное здоровье
когда на некоторые вещи приходится забить чтобы не было сквозняка в другим вопросах.
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляИз Кукуева я
В якій Такій? Якійсь дивний із вас керівник, ви маючи вільний час , гроші і машину лікаря не можете собі організувати, ну смішной, реально, єдиний лікар за 200 км, діти не можуть посидіти в приймальні чи в кафе поряд чи в сусідів мультик подивитися. Пробігла я по вашому тексту, текст інфантиль5ої дівчинки , а не дорослої людини. В чому вас підтримувати? приїхати вам домогосподині в якої одна дитина вже майже підліток допомогти до лікаря сходити? І так в своєму житті ми самі винні
Засиделся человек перегиб пошел
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
В більшості ні. Одна нотаріус
Ну вот у вас общество такое и вы дадите и давите.
А тут более приземлённые люди
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Малих, крім англійської.
Один кружок + один англ я читаю достаточным.
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ну вот автор чувствует, что есть вероятность такого сценария и ищет выход.
Да тут кучу советов ей дали а она сидит в своем комфортном болоте и считает что так надо.
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Не все вимірюється грошима. Я переживаю за майбутнє дітей.
Да вообще в шоколаде. Вас грех жаловаться
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Он в сусідній темі безумна пише, що навпаки треба тікати з міста, що буде капець взимку. А з приводу перестати прислужувати, то ви праві. Але якщо пару днів нічого не робити, то дім перетвориться на бомжатню.
Вы менеджер или обслуживающий персонал?
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Згодна, без мене ніхто нічого не може знайти. Це так втомлює.
Это ваша вина .
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
скажем на семью из четырех человек надо минимум 50 тыс. Вы вносите 12, остальное муж. Вам мало? :)
Згодна
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ длявентиляторная
Коли хто поважав прислугу, обслугу і домодрайку? Ніхто і ніколи.
Згодна
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
какой? детей на кружки развести? А вы сама считаете это какой-то высоквалифицированной работой, которую надо особенно ценить? Тогда у меня для вас плохие новости.
Згодна
Люблю пиво• 11 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
А какой толковый? Переехать в город?
Забить на детей? Развестись? Устроить детям дистанционную школу, а себе работу?
Я, может, соглашусь, что детей стоит меньше баловать в быту, требовать от них большей самостоятельности. Но это же глобально не решит проблему. Спми себя они пока возить не могут. И что делать с мужем, который свои деньги жмет?
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я халтурити не хочу, ні на роботі, ні вдома.
У вас комплекс отличника.
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А жінки, які працюють за зарплату 10-12 тисяч, що ви їм скажете. Знаю багато таких жінок, роблять потрібну роботу, а от з/пл така. А я маю пасивного доходу 12 тисяч за свої минулі заслуги.
Я имею 10 тысяч денег , но я все равно считаю что правильнее ходить на работу
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляКрижана бурулька
скажу что они молодцы, что работают. Они это ведь делают ради семьи.
Может и ради себя
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Аааа, так вони не виконують функції мами, коли, о 8-9 вечора, на добраніч бажають.
Если ребенок грудничок ему надо столько то времени, если подросток то меньше.
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Сорри за вопрос, у вас дети с особенностями? Какие уроки вы делаете в 12 лет? Моей дочери 12, 6 класс, и я даже не знаю, что им там задают. Учится в лицее топ10 школ Киева, если что, т.е. нагрузка нормальная. Но никто из класса не делает с детьми уроки, это же не первоклашки.
Ну уроки я все делаю это жесть но делаю. Уборка раз в неделю. Так бардак
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЗабризкана водою
У нас многие делают уроки с детьми. У нас онлайн обучение. Жесть правда.
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Мізки шурупкають. А що має давати?
Детей мозг работает а ваш атрофируется..
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Совмещайте
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы перезагрузили детей
ФруктЕщеТот• 11 октября 2025
Ответ дляОмлетик
Ну так не будет. Не верю я в такое .
Это из области фантастики
Она похоже с кем то пообщалась там не просто шоколад в шоколад с миндалем и сидит бесится
Это из области фантастики