я тут чекаю цього 15 числа як манни небесноі. я хоч і не львові но поганий приклад заразний.
треба було знімати квартиру з автономним опаленням .
Результат:
вже голосів:
148 (91.36%)
зопаленням буде затримка всюди
14 (8.64%)
це буде тільки во львові
diamond_shop• 10 октября 2025
Ответ дляYuliya-23
то ви балувані, в Дніпрі ще мабуть в доковідні часи раніше кінця жовтня не вмикали, а зараз так тим більше
так воно й не холодно. не знаю як у Львові, але в Києві вночі +10, вдень 13-15 куди ще опалювати?
Flower Girl23• 10 октября 2025
Ответ дляСвета_lana
Хочу купити буржуйку, але вагаюся, дорого. В кого є, є сенс купувати?
А куда Вы будете выводить огнеупорный воздуховод, для отвода продуктов горения? Или у Вас не квартира, а частный дом?
diamond_shop• 10 октября 2025
Ответ дляSantaMonika
Автор, це не найбільша проблема
І ви новини читаєте ? Ви думаєте, що Львів якась інша країна ?
До 15 ще дожити треба
❗️Наступний масований удар може бути вже протягом наступних двох днів.
Станом на зараз споряджено 8 бортів Ту-95МС/Ту-160, які, ймовірно, завантажені по 7-8 крилатих ракет.
Краще забезпечити себе запасом питної води та резервними засобами живлення.
До 15 ще дожити треба
а що ті корита полагодили вже? вони останні вже роки 2 більше як по 2 ракети не піднімають, бо ресурс вичерпано
Flower Girl23• 10 октября 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Самое время властям потратить деньги на утепление домов, а не на всякую х..ню, было бы теплее в домах
А когда это власть, хоть что-то делала для людей?
diamond_shop• 10 октября 2025
Ответ дляBlackwater
Не фантазируете. В Днепре включают отопление когда среднесуточная меньше 8 градусов будет и отключают когда больше 10( в цифрах могу немного ошибиться) но к дате точно отопление не привязано
так всюди так, не тільки в Дніпрі, я не розумію автора, це точно зараз не найгірше що нема опалення
diamond_shop• 10 октября 2025
Ответ дляsky-labs
Что же случилось с собственной добычей, покрывающей все нужды государства?
Или ее-таки не было никогда, собственной добычи в таких объемах?
новини читайте іноді
Ответ дляmar_mar
В моєму місті пишуть що котельні готові до запуску, але як буде то хз, може дадуть рознарядку зверху тягнути до морозів. Ще й погода така паскудна 3 тиждень, холодно і без кінця дощ, сонця вже давно не бачили, я щось давно не пригадую такого.
Не дадут, а уже дали такое указание.
В нас був приліт в сусідній будинок. Відповідно в нашому половини вікон нема. Хто мав кошти, ті зробили, дехто отримав компенсацію. Але й досі купа вікон закриті плівкою. В решті ОСББ сказало, що опалювальний сезон не почнуть поки не будуть стояти всі вікна. Воно то логічно, але у людей просто нема грошей
Ответ дляЯ не Сірожа
Чому таке здивування?
Економлять газ.
В Миколаєві Кім ще на минулому тижні сказав, що початок опалювального сезону відтягуватимуть по максимуму, і що до 1 листопада не варто і сподіватись на тепло в квартирах.
Економлять газ.
Миколаїв хоч на півдні - тепліше. В мене кіт вже два тижні практично живе під ковдрою)
Марика-bf42• 10 октября 2025
Ответ дляО_Юми
Судячи з того, що на зараз ГВ немає ніде в Києві, про опалення і мови не йде в найближчий час.
Ответ дляО_Юми
пусть осбб и ставит вікна
Ответ дляАлина-eb61
е в мене - есть химические грелки кроме звичайних - десь кило 20 прислали -
есть греющие вкладкі в жилетку на юсб
А як вони, ефективні ? А то моя підліток в похід зібралася на канікулах, я в шоці від цього рішення, цей рік не типово холодний. Думала над такою штукою.
Ответ дляIncol
да - греют 4 часа очень хорошо - потом нужно достать потрясти и еще два часа горячие - замерзнуть не дадут - и весит несколько грамм
но дорого конечно - у меня большой ящик - на случай полного пиздеца зимой посчитала сколько нужно чтоб несколько месяцев греться непрерівно
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляАлина-eb61
я не про аварійне відключення - а про нову норму яку ще й мое місто перейме не дай бог
Началось нытье ! Мужчины ВСУ сейчас в грязи в холоде в окопах, под кацапскими бомбами, а тут элитные девицы стонут шо в хате будет не 26, а 18. Позорище!
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляSlava2002
Если есть деньги на отопление, то 500 грн на дуйку уж как то можно выкроить.
Если не будет отопления и все включат дуйки, то электричество быстро накроется.
Ответ дляТриндичіха Байрактар
какая я девица - я бабушка
Ответ дляТриндичіха Байрактар
я стону что квартиру сняла без автономного отопления - думала централизованное лучше так как не зависит от графиков света
моя подруга с єтими графиками не успевала дом протопить котлом в морозі
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Дрова нужны. Если не будет отопления, то накроется свет, и тогда согреет только костер
Ответ дляТриндичіха Байрактар
в многоєтажке ага
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляАлина-eb61
Автономному нужна вода и свет. Так что не вариант!
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляАлина-eb61
в многоєтажке ага
В подъезде на 1 эт костер
Ответ дляТриндичіха Байрактар
В подъезде на 1 эт костер
в смісле рядом с подьездом если что во дворе - ну у меня лес рядом - может біть и дойдет до такого . топор пока не выбрасываю
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляАлина-eb61
Если лес то вообще отлично, тогда и готовить можно на костре.
Ответ дляАлина-eb61
в мене вітродуйка і матраси електрічні - але коли світла не буде - як вже було - хоч батареі були горячі
А у нас коли в перший рік не було світла 3 доби, то і тепла не було - насоси не працювали.
Сьогодні світла немає з ночі до сих пір. Поверх високий, все на електриці. Вже запас води потроху зникає, в набрати ніде - води в районі теж немає.
Та й не допреш наверх
Фрау Донна Роза• 10 октября 2025
я вообще плохо переношу эти регулярные отключения света, газа, воды и отопления
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Их все хорошо переносят