Алина-eb61• 10 октября в 15:51

ЩОООо? Львів відкладає початок опалювального сезону на кілька тижнів!

я тут чекаю цього 15 числа як манни небесноі. я хоч і не львові но поганий приклад заразний.
треба було знімати квартиру з автономним опаленням .
Результат:
вже голосів: 162
148 (91.36%) зопаленням буде затримка всюди
14 (8.64%) це буде тільки во львові
serebro16-72be• 10 октября в 15:52
Хмельницький теж казали що будуть відтягувати по максимуму
Стешк@• 10 октября в 15:53
Ну, мені сказали, що взагалі не знають чи буде опалення (Полтавська обл)
Черный Ловелас• 10 октября в 15:54
Рекомендую купить спальный мешок, лишним не будет.
Елена1265• 10 октября в 15:55
У нас ни света, ни горячей воды, так что не думаю, что отопление включат вовремя…
Gupa• 10 октября в 15:55
Це не найгірше, що може бути!
Len00K• 10 октября в 15:55
Було б це нашою найбільшою проблемою цієї осені -зими
КлавдіяЧерепиця• 10 октября в 15:56
Н-да. Началось(
Обогреватели на акумуляторах лишними точно не будут
Yuliya-23• 10 октября в 15:56
то ви балувані, в Дніпрі ще мабуть в доковідні часи раніше кінця жовтня не вмикали, а зараз так тим більше
Я не Сірожа• 10 октября в 15:58
Чому таке здивування?
Економлять газ.
В Миколаєві Кім ще на минулому тижні сказав, що початок опалювального сезону відтягуватимуть по максимуму, і що до 1 листопада не варто і сподіватись на тепло в квартирах.
Mary4444• 10 октября в 15:58
Ответ дляYuliya-23
То і погода різна зазвичай у Дніпрі і у Львові, не?
mar_mar• 10 октября в 15:58
В моєму місті пишуть що котельні готові до запуску, але як буде то хз, може дадуть рознарядку зверху тягнути до морозів. Ще й погода така паскудна 3 тиждень, холодно і без кінця дощ, сонця вже давно не бачили, я щось давно не пригадую такого.
автор Алина-eb61 • 10 октября в 15:58
Ответ дляЧерный Ловелас
е в мене - есть химические грелки кроме звичайних - десь кило 20 прислали -
есть греющие вкладкі в жилетку на юсб
Я не Сірожа• 10 октября в 15:59
Ответ дляYuliya-23
В Миколаєві опалювальний сезон з 22-го року раніше листопада не починався.
автор Алина-eb61 • 10 октября в 16:01
Ответ дляGupa
Це не найгірше, що може бути!
ну да але до чього ми докотилися
я зараз серіал дивлюсь другий раз - хорошая жена 2009 года и думаю какая легкая біла жизнь в том году

думала в 26 році буду такий прогресс порівнянно с 2009 - а получаеться регресс
SantaMonika• 10 октября в 16:01
Автор, це не найбільша проблема
І ви новини читаєте ? Ви думаєте, що Львів якась інша країна ?
До 15 ще дожити треба
❗️Наступний масований удар може бути вже протягом наступних двох днів.

Станом на зараз споряджено 8 бортів Ту-95МС/Ту-160, які, ймовірно, завантажені по 7-8 крилатих ракет.

Краще забезпечити себе запасом питної води та резервними засобами живлення.
автор Алина-eb61 • 10 октября в 16:02
Ответ дляmar_mar
вінніца ?
mar_mar• 10 октября в 16:03
Ответ дляАлина-eb61
вінніца ?
Ні).
автор Алина-eb61 • 10 октября в 16:04
Ответ дляЯ не Сірожа
та для мене це прифронтове місто з усіма прелестями тому не дивуюсь що там так
автор Алина-eb61 • 10 октября в 16:07
Ответ дляSantaMonika
Автор, це не найбільша проблема
До 15 ще дожити треба

ну елекричество понятно - можно пережить - 4 часа в день дадут и спасибо .
вода - есть механическая колонка во дворе с подземой водой - можно наносить
но без опалення и без єлектрики холодно - и купаться и домашние дела делать
Blackwater• 10 октября в 16:08
Ответ дляYuliya-23
Не фантазируете. В Днепре включают отопление когда среднесуточная меньше 8 градусов будет и отключают когда больше 10( в цифрах могу немного ошибиться) но к дате точно отопление не привязано
Yuliya-23• 10 октября в 16:09
Ответ дляBlackwater
а я і не фантазую.Я кажу про те шо бачу останні роки
Len00K• 10 октября в 16:09
Ответ дляАлина-eb61
Й що ви пропонуєте у зв´язку з цим ?
Slava2002• 10 октября в 16:09
День для обурення ви не той вибрали. Купа людей сидить без світла і води вже пів доби. І ту Щоооо в файному Львові не має опалення.
Blackwater• 10 октября в 16:10
Ответ дляYuliya-23
Ну мы наверное в разных днепрах живём))
Я не Сірожа• 10 октября в 16:11
Ответ дляАлина-eb61
Хм, по вашому, в прифронтових живуть люди, яким тепло необхідне менше, ніж вам в Львові? ’Ви не з такої сім´ї, ви з багатої’, так варто розуміти ваше повідомлення?
sky-labs• 10 октября в 16:13
Ответ дляЯ не Сірожа
Чому таке здивування?
Економлять газ.
Что же случилось с собственной добычей, покрывающей все нужды государства?
Или ее-таки не было никогда, собственной добычи в таких объемах?
автор Алина-eb61 • 10 октября в 16:14
Ответ дляSlava2002
я не про аварійне відключення - а про нову норму яку ще й мое місто перейме не дай бог
Я не Сірожа• 10 октября в 16:15
Ответ дляsky-labs
Розумієте, коли в сусідах - скажений кончений пес, який регулярно обстрілює наші газосховища, тец і енергосистему в цілому, то трапляються ось такі пердимоноклі(
Здохне скажений пес-сусід, стане легше.
Slava2002• 10 октября в 16:15
Ответ дляАлина-eb61
У вас є світло? Є обігрівач? Що заважає грітися? Наразі, при + на вулиці, це дешевше ніж опалення.
автор Алина-eb61 • 10 октября в 16:16
Ответ дляЯ не Сірожа
я з точки зору переселенця з 14 року - яке місто вибрати а не про то що в кажете
прифронтові міста я не разглядала - тільки подалі від болот