Попельшка• 10 октября в 19:00

Соціальний працівник

Питання для тих, у кого є досвід.
В обов´язки додається: догляд за людьми похилого віку та особами з інвалідністю, а саме допомога у самообслуговуванні та веденні домашнього господарства.
Я ось не дуже розумію, це просто сиділка? Чи як? Чи важка така праця?
пицунда• 10 октября в 19:03
у меня к знакомому приходит...постоянно носит сумки с покупками по этажам. заказы еды. если грязно моет пол готовит еду иногда. но он брезгует если честно...тяжелая работа платят копейки
Позитивна• 10 октября в 19:04
За ті гроші, що платять - надзвичайно важка робота. Та навіть якби і платили нормально - все одно важка
Зазвичай люди похилого віку, до яких ходять соцпрацівники, мають мають поганий характер, не памʼятають нічого (це мʼяко кажучи)
автор Попельшка • 10 октября в 19:09
Ответ дляпицунда
Дякую за відповідь
автор Попельшка • 10 октября в 19:10
Ответ дляПозитивна
Розумію. Дякую вам
Уравнобешенная• 10 октября в 19:17
До сусіда приходить 2 рази на тиждень на 2 години. Це принести покупки, сплатити комуналку, виносить мусора, інколи щось допоможе прибрати, не готує.
Якщо є близькі родичі, то будуть вираховувати з пенсії 20%.
Там підписують договір, в якому зазначаються послуги, які потрібно і як часто їх надають. Наприклад, миття вікон раз на квартал чи півроку, генеральне прибирання раз на 1 місяць. На людину 2-3 години, з урахуванням дороги, часу мало залишається
І вони не сидєлки, типу годувати з ложки, чи міняти памперси. Особистою гігієною вони не займаються
Щастя-здоровля• 10 октября в 19:26
Знайома соцпрацівник. Приносить їжу , оплачує комуналку. Легке прибирання. Якщо платно додатково, то оплата похвилинно. Не сіделки точно.
Тумба-юмба• 10 октября в 19:29
Ответ дляЩастя-здоровля
может оплата погодинно,а не похвилинно?
Щастя-здоровля• 10 октября в 19:59
Ответ дляТумба-юмба
может оплата погодинно,а не похвилинно?
Ні, похвилинно. На день 4-5 потребуючих, які можуть жити далеко один від одного. Все офіційно