Прогноз погоды
diamond_shop• 10 октября 2025
точний прогноз на завтра ви дізнаєтеся післязавтра - класика!
колись слухала голову Гідрометцентру, вона сказала, що синоптики точно можуть прогнозувати на три доби максимум, далі все в тумані, дивитися прогноз на декілька місяців наперед це гадання на кавовій гущі
єдине що - останніх зим п´ять восени усі кричали що зима буде холоднющою, прям усі замерзнуть. так що зараз може бути навпаки на жаль
а гадання то марно, зустрінемося навесні, обговоримо, яка була зима насправді
diamond_shop• 10 октября 2025
Ответ дляНоунэйм
Как и все предыдущие зимы
ну от порівняйте - весну 2024 та весну 2025 - порівняно із попереднім роком були холодні - весна, літо та осінь, бо минулої осені у Києві до 29 вересня було +28, а цього року аж ніяк не така погода, ще й у серпні було пара тижнів холодно, а червень так взагалі, на початку трохи спеки й усе! ми на пляж на озеро пішли на початку липня вперше бо погоди не було