Бабка-ежика• 10 октября 2025
Хто з маленькими дітьми - що плануєте робити?
Мій пост не має на меті розганяти паніку, чи щось подібне. Ситуація така, що раніше виїзд не розглядала, бо розуміла, що навіть при доволі важкій ситуації впораюсь. Але маю дитину, які от скоро лише рік виповниться. А всі і так в курсі, яка може бути ця зима. Якщо все ж таки ситуація по всій країні буде така, як на жаль, зараз в Сумській та Чернігівській обл. (блекаути, відсутність нормального опалення і водопостачання на цьому фоні) - чи плануєте виїзжати і куди? Польща найближчий варіант, але її не дуже розглядаю через те, що там ж наче треба буде обовязково працювати на місцевого роботодавця, а в моєї сім`ї на разі дохід від укр. роботодавця непоганий (можна жити на цей дохід кільком людям у країнах Східної Європи). Думаю за Румунію, чи Словаччину. Поділіться, що будете робити в разі тотального блекауту і, якщо виїжджатимете, то куди?
Кукусики• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Маня, це ти?
Це якесь недолуге. Чи так на голову трохи скорботне, чи платять з-за поребрика. Ну хоч би вже посоромтлось все а один коментар напихати, це вже навіть не по методиці)))
Пустощі-веселощі• 10 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Делайте жилье автономным, все не могут выехать(
Все не могут конечно, но кто хочет, те выезжают или давно выехали
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ для...аяприкольная
У вас есть финансовая возможность. Купите всё для комфорта дома. И делов то....
Ну купити дім окремий+як тут пишуть все для нього (сон. батареї, промисловий генератор і т.д.) в мене нема фін. можливості. Доходу вистачить, щоб дуже скромно жити в умовній Словаччині/Польщі/Румунії/Молдові/можливо Португалії, але не більше. А так, я в багатоповерхівці живу, неможливо забезпечити тут норм умови при багатоденному блекауті.
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
То есть вы сначала бездумно рожали, зная, что происходит вокруг…а теперь страдаете, что у вас маленький ребёнок на руках?
Ну так, треба було ще чекати 4 роки, а потім ще 4 поки війна скінчиться, а потім ще невідомо скільки, а потім клімакс. Гарні поради)
Директор Пляжу• 10 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Какой информации? Лежачая мать, сын подросток
Что ей нужно и сколько это стоит, чтобы матрас работал. Судя по его потреблению это что-то самое простое, инвертор и батарея ей не нужны.
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Климакс приравнивается к победе
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ дляНічний дожор
У меня близнецы 6 месяцев , частный дом автономный , а не ваш набор
Квартира не может быть автономной
В мене мінімальний набір. Тому і тема власне створена.
Невгамовна сила• 10 октября 2025
Странная тема. Ребёнка в войне вы не боялись родить, а зимы боитесь?
Я испугалась всего еще в 22 и увезла детей
Заюшка_хозяюшка• 10 октября 2025
Уже писала в соседней теме
Могу дать контакт, может кому поможет.
ЗИМОВА ОРЕНДА в ГРЕЦІЇ від 250€ + коммунальні за квартиру за місяць.
3 1 ЛИСТОПАДА ПО 1 ТРАВНЯ.
ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА, від 250€ + комунальні за місяць, від 6 місяців до 1 року і більше року.
Є різні варіанти:
вч. 1 лінія. Квартири з 1 спальнею, де можуть
бути до 4 гостей. З 1 листопада по 1 травня
від 250€ + комунальні за квартиру за місяць. Комунальні приблизно 150€ за місяць.
• 0 лінія. Квартира з 2 спальнями, просторною терасою і красивим видом на
море. З 1 листопада по 1 травня 500€ +
коммунальні за квартиру за місяць.
Комунальні приблизно 180€
ЛОКАЦІЯ
Місто Кьятон ( Kiato), 110 км від Афін (півострів Пелопонес, берег частини
Іонічного моря).
Могу дать контакт, может кому поможет.
3 1 ЛИСТОПАДА ПО 1 ТРАВНЯ.
Є різні варіанти:
море. З 1 листопада по 1 травня 500€ +
коммунальні за квартиру за місяць.
Комунальні приблизно 180€
ЛОКАЦІЯ
Іонічного моря).
Полтавська галушка• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Ну то я якраз і приблизно прикидаю отаке. Що я не хочу стояти посеред двору і варити плов в казані мені і сусідам та переживати, як ми сьогодні і де спатимемо, і чи не заробить дитина на завтра пневмонію від переохолодження. Базові речі, щоб перетерпіти блекаут на 1-3 доби в мене є. А ця тема якраз для п**вого варіанту, як Ви кажете.
При п...м варианте выезжать будет вся страна. И по плохому сценарию
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Усі виїдуть!
Пустощі-веселощі• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Как вы Португалию приравняли к Молдове и Румынии:)
Директор Пляжу• 10 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Я не знаю, но у нее уже паника. А если нет света и воды как еду готовить и мыть маму?
Воду запасти, для нагрева использовать газ баллон туристический с горелкой, сухой душ, военные используют, это всё недорогое
Ей же не 5 лет.
Заела_пластинка• 10 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Усі виїдуть!
У кого есть деньги, то почему нет ?
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
У кого есть деньги, то почему нет ?
У кого есть, те как раз тут себе создали условия.
Полтавська галушка• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Сейчас в условной словакии жить семьёй- это 100 тыс грн с месяц. Это по скромному. У меня кума в Жилине живёт
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ну давайте всі припинять народжувати. Я так розумію, що Ви вертатись не збираєтесь, бо якщо збираєтесь - Вам пенсію хто платитиме? Хто буде в старості Вам послуги надавати усі? Такі ж старі люди, як і Ви (на момент Вашої старості)?
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Яка пенсия, тут хочаб опалення видали!
Директор Пляжу• 10 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Сухой душ для дерьма по всей кровати (
Значит нагреет воду на горелке и вытрет как обычно, если нужно именно так. Есть проблема, нужно готовиться, какие варианты?
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Уже писала в соседней теме
Могу дать контакт, может кому поможет.
3 1 ЛИСТОПАДА ПО 1 ТРАВНЯ.
Є різні варіанти:
море. З 1 листопада по 1 травня 500€ +
коммунальні за квартиру за місяць.
Комунальні приблизно 180€
ЛОКАЦІЯ
Іонічного моря).
Могу дать контакт, может кому поможет.
3 1 ЛИСТОПАДА ПО 1 ТРАВНЯ.
Є різні варіанти:
море. З 1 листопада по 1 травня 500€ +
коммунальні за квартиру за місяць.
Комунальні приблизно 180€
ЛОКАЦІЯ
Іонічного моря).
Дуже дякую! Оце справді корисна інформація
Мамаша в бигудях• 10 октября 2025
Ответ дляБутербродница
А чого питаєте тільки тих, у кого маленькі діти? Вони чимось краще дорослих дітей? Ні
Не знаю, чи писали далі, але, маючи підлітка, то простіше як раз з маленькою дитиною. Мої аргументи:
- не потрібне навчання, достатньо ігор за мамою;
- не потрібен повноцінний душ двічі на день, бо не воняє;
- можна спати разом, а з підлітком - це вже не альо;
- річну малявку можна нагодувати сумішшю/кашою/грудьми.
І т. д.
Навіть, вибухів моя дитина у 9 років вночі не чула і не боялася, а зараз моніторить.
І т. д.
Пургену мне• 10 октября 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Мені і вдома добре. Все є для комфортного життя.
Приватний будинок.
До нас друзі з Києва їдуть. Зимувати.
Приватний будинок.
До нас друзі з Києва їдуть. Зимувати.
Зашибись хвастанула
Бабка-ежика
• 10 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Маєте на увазі, як на початку війни: кілька діб/тиждень у корку на пункті пропуску?
Мамаша в бигудях• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Дорослі люди собі можуть дати раду навіть в доволі критичних ситуаціях.Тому і питаю. Я не казала, що хтось кращий чи гірший.
Буде Вашому 12-13-14-15, то поговоримо про ’дорослих людей’