Бабка-ежика• 10 октября 2025

Хто з маленькими дітьми - що плануєте робити?

Мій пост не має на меті розганяти паніку, чи щось подібне. Ситуація така, що раніше виїзд не розглядала, бо розуміла, що навіть при доволі важкій ситуації впораюсь. Але маю дитину, які от скоро лише рік виповниться. А всі і так в курсі, яка може бути ця зима. Якщо все ж таки ситуація по всій країні буде така, як на жаль, зараз в Сумській та Чернігівській обл. (блекаути, відсутність нормального опалення і водопостачання на цьому фоні) - чи плануєте виїзжати і куди? Польща найближчий варіант, але її не дуже розглядаю через те, що там ж наче треба буде обовязково працювати на місцевого роботодавця, а в моєї сім`ї на разі дохід від укр. роботодавця непоганий (можна жити на цей дохід кільком людям у країнах Східної Європи). Думаю за Румунію, чи Словаччину. Поділіться, що будете робити в разі тотального блекауту і, якщо виїжджатимете, то куди?
Дай подивлюся• 10 октября 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Здається таки не розумієте.
Ну не переймайтесь.Трусіться далі.
А ви не труситеся?
Полтавська галушка• 10 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Автор, если вы хотите надолго и минимально по деньгам, выбирайте Германию или подобные страны
Если вам пересидеть, то страну подешевле и попроще
Тут все просто.
Вы себе представляете лагерь в Германии с годовалым ребёнком?
Викасикрет• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Ну от власне, які варіанти розглядаєте?(країни)
Испанию скорее всего, в первый год полномасштабной хотели туда выехать. Даже переехали в Одессу, чтобы быть ближе к границе
автор Бабка-ежика • 10 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Чисто технически- в доме ставится инвертор, аккумуляторы, солнечные панели и генератор. Выбираете опции по своему желанию
Ну акумулятори заряджати треба. А як не буде від чого? А генератором дуже покористуєтесь, якщо блекаут буде кілька тижнів, наприклад. Це ж каса страшна піде на дизель.
Заела_пластинка• 10 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
За эти все деньги можно зимовать на условном Бали
автор Бабка-ежика • 10 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Тут все просто.
Та дохід певний я маю, я б не хотіла жити в таборі (хіба вже, якщо нема інших варінтів). Тому і розглядаю країни, де ще оренда незахмарна. Я на ’пособія’ не претендую взагалі. Мені головне, шоб дали захист (і бажано за нього не труситись, як от в Польші, по пів року подовжують і кожен раз кажуть, що все, не подовжимо, люди переживають і т.д.)
Кукусики• 10 октября 2025
Ответ дляБутербродница
А чого питаєте тільки тих, у кого маленькі діти? Вони чимось краще дорослих дітей? Ні
Ви дивна. Вибачте.
Викасикрет• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Вопрос не мне, но солнце иногда выходит)
А вообще у тех, кто осилил купить панели, генератор промышленный, инвертор и накопители (у нас на это пошло ок. 50 тысяч дол.), найдутся деньги на топливо
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Где брать мало и бензин для генератора? А их нужно будет очень много.
Полтавська галушка• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Аккумуляторы заряжаются от солнечных панелей или генератора.
Если будет блекаут несколько недель - будет полный п...ц. вы даже не представляете какого уровня
Полтавська галушка• 10 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Нет)
ГейТуда• 10 октября 2025
Я в Румынии жила пару месяцев. Мне это страна нравится. Если есть деньги, то можно спокойно ехать и снимать там жилье. А если где-то в Карпатах, то вообще красота. Я жила в Бухаресте.
Слоник-тоник• 10 октября 2025
Ответ дляДай подивлюся
А ви не труситеся?
Мені пох
Ковбой Хагис• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Якщо не секрет - можете поділитись, куди саме і чи не згортають тимчасовий захист у Вашій країні?
Це тільки на порадниці скрізь згортають тимчамовий захист і забирають виплати. Читайте канали по країнам які вас цікавлять, там вся актуальна інформація є у повному обсязі.
автор Бабка-ежика • 10 октября 2025
Ответ дляВикасикрет
Ну...то скільки % людей в Україні тоді виживе, а скільки замерзне? Ви написали витрти по ціні однушки в обл. центрі не найменшому.
...аяприкольная• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Дорослі люди собі можуть дати раду навіть в доволі критичних ситуаціях.Тому і питаю. Я не казала, що хтось кращий чи гірший.
У вас есть финансовая возможность. Купите всё для комфорта дома. И делов то....
ГейТуда• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Їдьте в Албанію. Допомогти не буде, але прихисток нададуть. Ціни на оренду помірно низькі. Тепло. І дуже гарне море.
Триндичіха Байрактар• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Примерно как в блокадном Ленинграде зимой 1942 г
Сегодня сержусь• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Я впершу таку тему створюю. Я живу у квартирі, ще з 2022 маю Екофлоу, лампочки, що перезаряжаються, мамі придбали акумулятор (не автомобільний, від крупнішої техніки, скажем так, витривалий + інвертор). Маю кілька павербенків, валізку з самим необхідним типу сухого спирту. Маю портивну туристичну горілку і кілька балонів до неї, маю навіть маленьку електричну плиту (на поч. війни казали, що газу не буде от і купила). Якби сама - то я була б готова. Але це все, вибачте, до сраки, коли на руках маленька дитина. В неї трохи інші потреби, ніж в мене.
То есть вы сначала бездумно рожали, зная, что происходит вокруг…а теперь страдаете, что у вас маленький ребёнок на руках?
Заела_пластинка• 10 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Нет)
Ну что нет, я же написала, на условном. зимой не проблема снять квартиру на тех же Балканах или Болгарии
На Бали ещё перелет потянет
А если рядом страны, то и на автобусе доедешь
Полтавська галушка• 10 октября 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Люди третьего рожали)
Нічний дожор• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
У меня близнецы 6 месяцев , частный дом автономный , а не ваш набор
Квартира не может быть автономной
Заела_пластинка• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
До 27 живите точно
Заела_пластинка• 10 октября 2025
Ответ дляГейТуда
Тоже вариант ) еще плюс один
Бутербродница• 10 октября 2025
Ответ дляКукусики
Ви дивна. Вибачте.
Ні. Для мене просто всі люди рівні. А не лише діти
Викасикрет• 10 октября 2025
Ответ дляБабка-ежика
Кучковаться будут люди, в села ехать, хаты топить дровами
Выезжать
Сегодня сержусь• 10 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Люди третьего рожали)
Ну да, скоро будет поколение третьих, по сути, никому ненужных детей .
автор Бабка-ежика • 10 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Ну то я якраз і приблизно прикидаю отаке. Що я не хочу стояти посеред двору і варити плов в казані мені і сусідам та переживати, як ми сьогодні і де спатимемо, і чи не заробить дитина на завтра пневмонію від переохолодження. Базові речі, щоб перетерпіти блекаут на 1-3 доби в мене є. А ця тема якраз для п**вого варіанту, як Ви кажете.
Like-995b• 10 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Он же от электричества работает? Какая разница какая функция у него. Я посмотрела дорогущий матрас, берет всего 15 ВТ, это очень мало, даже недорогая система должна обеспечивать его работу.
Пусть Ваша коллега займется.
Чем займется? Денег нет даже на инвертор
Директор Пляжу• 10 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Классика. Нет информации, нет денег.