Аноним ФЕЯ• Изменено 10 октября в 22:56

Чи маю я за це відповідати?

Привіт, дівчата)
Працювала просто менеджером, в з першого жовтня я старший менеджер по продажам. Тут вчора запитує мене керівник чому слабкі продажі у вересні та відчитує, але ж тоді він керував менеджерами, а не я. Зараз я з´ясовую причини низьких продаж у вересні та розглядаю можливі варіанти покращення продаж. Я б до цього норм віднеслись, якби я тоді вже працювала, а так мені це трохи не сподобалось. А ви як думаєте?
Тріль підпільний• 10 октября в 22:57
Думаю, шо старшим менеджером ви працювати будете недовго
Соображалочка• 10 октября в 22:57
А открыть рот и сказать что он руководил, нее?
автор Аноним ФЕЯ • 10 октября в 22:57
Ответ дляТріль підпільний
Через що у Вас склалась така думка?)
автор Аноним ФЕЯ • 10 октября в 22:57
Ответ дляСоображалочка
Так я казала) але він перевів тему.
Дайте згадаю• 10 октября в 22:57
Я сказала, який керівник був-такі і продажі.
автор Аноним ФЕЯ • 10 октября в 22:59
Ответ дляДайте згадаю
Взагалі продажі менеджерів за останні пів року ну дуже слабкі, і мені дивно, що керівник не впроваджував ніяких рішень стосовно їх покращення. А тут я кілька днів працюю і я винна(
ЖаннаНеАгузарова• 10 октября в 23:00
Може він не для упрьоку. А вам для досвіду, щоб ви перевірили і вже в жовтні збільшили продаж
Поліцейський патруль• 10 октября в 23:00
Ответ дляАноним ФЕЯ
Яка сфера? В нас також жахливі продажі, особливо вересень-жовтень. Думаю це кінець бізнесу
Чорнобаївка• 10 октября в 23:01
Я лично думала, что на такого рода совещаниях руководитель ’ бла бла бла бла бла...’ А подчиненные сидя с виноватым видом и слышат шуршание моря ’ шшшшш...шшш....’
Дайте згадаю• 10 октября в 23:02
Ответ дляАноним ФЕЯ
От паразит. Відповідальність він перекладати може, а продажі підвищувати ні.
Хай навчить як це робити, як такий грамотний. Хоча чого він там навчить.
автор Аноним ФЕЯ • 10 октября в 23:02
Ответ дляПоліцейський патруль
Будівельні матеріали
Поліцейський патруль• 10 октября в 23:03
Ответ дляАноним ФЕЯ
Будівельні матеріали
В нас меблеве виробництво і це жах(((
Альфред Шнитке• 10 октября в 23:09
Ответ дляАноним ФЕЯ
так вы же были просто менеджером- вот ему и интересно - Почему? были низкие продажи у ВАС???
Альфред Шнитке• 10 октября в 23:10
Ответ дляАноним ФЕЯ
как это несколько дней? вас повысили ?или вы в другую фирму ушли?
автор Аноним ФЕЯ • 10 октября в 23:14
Ответ дляАльфред Шнитке
А до чого тут я?) він не про мене запитував, а про інших менеджерів. Я свій план виконала на 128%
автор Аноним ФЕЯ • 10 октября в 23:14
Ответ дляАльфред Шнитке
Мене підвищили нещодавно
Млинці зі смайликом• 11 октября в 01:58
Так это продажи, вас теперь будут пушить за весь отдел, вы чего ожидали? Спрашивали наверняка не чтобы вам вставить, а чтобы услышать мнение, что происходит и как это изменить. Кроме того, первый месяц это ни о чем. Хотя бы 6 надо, чтобы в кухне идеально разобраться, что к чему.