Маргарита и Мастер• 11 октября 2025

Куди діваються розлучені чоловіки?

Маю купу знайомих розлучених подруг. Вік 35-50 років.
І не порівняти як менше знайомих розлучених чоловіків.
А куди вони діваються після розлучень?
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляРаздражевская
Женщины, подбирают всех, БМ должника алиментов быстро подобрали и родили от него, я тоже подобрала такого же, только не рожала ему
І я такого ж
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ длякнопкодав
А если мужчина подал на развод, такое не рассматриваете
Ой.
Таке чмо переборливе ще гірше, ніж ті, кого кинули
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Я не озлобленная, я уставшая сейчас, не выспалась. А мужиков просто недолюбливаю 🤷
І я недолюблюю
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская
не факт. знаю таких, что никому не нужны... придурки редкостные )))

Вот, кстати, давайте возьмем выборку М прямо тут, на Советчице:
Юра (гей-гей)
Лёша - футфетишист, ходит неприкаянный ноги ищет кому полизать
Виталик (с кучей болячек и тараканов в головушке) - хотел повеситься от никому ненужности
СирОжа-нытик с еще большей кучей тараканов в башке, потенциальный клиент психиатров, ноющий про неудавшуюся внешность, из-за которой якобы его все бросают очень быстро
И вот недавно новенький появился с ником из трёх странных слов, ищет тут кому бы вдуть на шару, но пока что никому так и не ’повезло’
а, ну еще Кузнецов (тут ноу комментс) и, может то тоже он был, странноватый чувак, который всякие горелики и своё хрючево выкладывал вкупе с грязной плитой и чернющей от жира сковородкой, мол посмотрите, как я вкусно готовлю.
Вот они, разведенные или даже ни разу не б/у, целый букет.
И шо, кому они все нужны, эти чудики?
Это я еще не всех вспомнила, дополните список местных чумачечих плииз.
А ще той, що в нього шизофренія, і вічно жаліється, що на нього баби нападають, і хочуть від нього грошей.
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
но редко уходят, объективно, даже по статистике инициатором развода чаще выступают женщины
Вони просто сцикуни і бояться брати на себе відповідальність. Тому просто роблять так, щоб від них пішли. А потім воно ще й біле-пухнасте в очах дитини, а мати така-розсяка, щось начитала там в інстє про якихось арбузерів.
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
По-разному. Я заграницей, это тоже влияет. Вот сейчас встречаюсь с двумя, это первый месяц с каждым, кто-то все равно отвалится по дороге.
Клас.
Я теж так робила на етапі вибору.
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Ника найз он же триндичиха, ненавидит женщин и Украину
Він же Мурка в бурке
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Особенно деды возмущают.
В моем дворе есть вообще древний дед лет 65-70, так он любит рассказывать пошлые анекдоты, если рядом сидят или проходят молодые девушки. Это капец полнейший.
Я як бабка поясню цей нонсенс.
Просто деякі не можуть повірити, що вони вже бабки й діди.
Ось я пішла вчитися в 42, і мені правда здається, що я ровня 18річним одногрупникам, і не розумію, чому вони мене не хочуть, а деякі на ’ви’ звертаються.
Elena-eedc• 11 октября 2025
Эта вся кодла работает у меня и я из их зарплаты отчисляю алименты, задолбалась общаться с жёнами.
Всіх підсаджую• 11 октября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Клас.
Я теж так робила на етапі вибору.
О расскажите это у меня первый опыт. Сколько вы встречались параллельно? Что повлияло на выбор? Чем закончилось?
Elena-eedc• 11 октября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Я як бабка поясню цей нонсенс.
Пять лет назад мне позвонила знакомая (тестер на майкрософте, на минуточку) из Сиетла и сказала - задолбалась я учить новое постоянно, предложила знакомая работу электрика. И чо? Прямая речь: ’пошла я в что-то типа нашего ПТУ, ржачно было - там дети 15-20 лет и мне 50, но ничего, выучилась и горя не знаю с новой профессией’.
Я таке знаю• 11 октября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Та й по півроку було.
В мене дуже було насичене життя, розповідати можна надзвичайно довго)
З останнього - зустрічалася з одним, багато витрачав грошей, супер секс, але казав, що розлучений, але дружина і діти живуть із ним, бо квартира сумісна. Я, звісно, вважала, що то брехня, і тому знайомилася з іншими, а з цим далі зустрічалася з вищеозначених причин.

Потім паралельно серйозно стала зустрічатися з іншим парубком, молодшим на 10 років. Мені тоді було 35. Познайомилася з його сім´єю, він запропонував жити разом. Я погодилася. Перший теж запропонував жити разом. І я теж погодилася, вважаючи, що він продовжує мені лапшати.
Усе це чудово продовжувалося, ми вже з обома ходили вибирали квартири для з´йому, коли перший побачив мене з другим. Я його (першого) послала, а коли вже була дома, в нас телефоном сталася серйозна розмова.

Звісно, я зробила його винним в усьому, сказала, що він живе із якоюсь бабою, і ще може мені якійсь кидати звинувачення. Що я певна, що він одружений, і обманює мене, безневинного янголятка. Тому я у шоці й в депресняку погодилася ось просто пройтися вулицею з колишнім, поспілкуватися, і нічого більше.
Він став мені доводити, що дійсно розлучений, і каже: ’Я зараз, через півгодини, буду в тебе, і ми більше ніколи не розоучимося. Згодна?’ Я думала, це понт, і погодилася.

Одружилися через 1.5 місяці після тієї розмови, скоро 8 років як, народили ще двох дітей (в мене старший ще є).
Всіх підсаджую• 11 октября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Та й по півроку було.

Короче я поняла, мои приключения просто отдыхают на фоне ваших😂
Вітаміни косметика• 11 октября 2025
вмирають. В мене друга брат вмер 48 років. Кума мого як брат мені(батько моїх племінників- вбило наше пво згорів заживо) Його двоюрідний брат вмер в 45 років інший в 35 наркотик...
Кудлата хмаринка• 11 октября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Я як бабка поясню цей нонсенс.
42річна жінка це інше, вона класна в цьому віці
Кудлата хмаринка• 11 октября 2025
Ответ дляElena-eedc
Если б не грядущий конец света, я б сама пошла учиться на повара или сварщика, почему-то думала об этих профессиях. Хотя по специальности я бух и учитель, на практике кем только ни была.
Стильна штучка• 11 октября 2025
Ой, да полно знакомых в разводе, встречаются активно, но про женитьбу не заикаются как-то. Типа ’были уже там’ плюс дети уже есть...
df364tye3• 11 октября 2025
родина подбирает , тцк ,,,
Мне без сахара• 11 октября 2025
Ответ дляНовопоштинская

Юра (гей-гей)
И шо, кому они все нужны, эти чудики?
Расскажу вам про своего бывшего-50 лет, пьет, агрессивный, мог ударить, секс может через раз, от письки воняет мочей, трое детей с алиментами, так вот женился после развода через год на 10 лет младше тетке.
Так что наши все чудики еще пристроятся 100%
Сон і дрімота• 11 октября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну з нормальними чого б розлучатись?
так може не з ними розлучались, а вони?))
Три розлучені подруги, у 2 з 3 - чоловік захотів розлучення, жінки були проти.
Борщичок• 11 октября 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Та й по півроку було.

Ну ви й вертіхвостка, прості Господі😂
А другого куди діли? На лаві запасних)
Я таке знаю• 12 октября 2025
Ответ дляБорщичок
Ну ви й вертіхвостка, прості Господі😂
А другого куди діли? На лаві запасних)
Сказала: прости заради Бога, але вимушена повернутися до чоловiка, а iнакше вiн грозиться самовбитися.
Вiн ще писав якись час, а потiм побачив мене вагiтну iз новим чоловiком, ну й мабуть зрозумiв, вiд якого щастя його бог вiдвiв.
Новопоштинская• 12 октября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Отож. Древний импотент с маразмом, сединой и прочим. Портрет каждого первого 40-50 и старше мужика.
Если выбирать то молодого красивого 20 лет
Моему 58. Машину купил, чтоб меня возить ))) Правда и мне 52.
Я та жіночка, что в случае инсульта буду выхаживать )))
Аноним НаВсеГда• 12 октября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Факт, любое мужло кому то да нужно
Печаль
Кудлата хмаринка• 12 октября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Печаль
почему?
Аноним НаВсеГда• 12 октября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
почему?
Потому
Кудлата хмаринка• 12 октября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Потому
ясно. понятно
Аноним НаВсеГда• 12 октября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
ясно. понятно
Йаа
Кудлата хмаринка• 12 октября 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Йаа
йа йа даст иш фантастиш
Аноним НаВсеГда• 12 октября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Нормальних за пару місяців підбирають хитренькі розлучені жінки) В подруги колишнього чоловіка за місяць женили. А вона ще років 5 шукала принца, поки сама не натрапила на розведенця якого скоренько прибрала до рук. Це кругообіг розлучених чоловіків, з одних рук в інші))
Потаскуны какие