Крем для арбуза• Изменено 11 октября 2025

Знайома впала в істерику що не щебетали з дитиною, а сюсюкали з собакою

Комічна ситуація, але блін...які цікаві люди ..

У знайомих народилась дитина. Зрозуміло, що для них вона - най-най-най і Всесвіт крутиться біля дитини. для них...

Друзям-знайомим дитину не показували рік. Нічого не розказували про неї аби не наврочитм. Розумію - мають право.

І от сьогодні, за рік і місяць нас запросили на прогулянку. Зустрітися. І хоч не було то анонсовано офіційно- але зрозуміло що познайомитися з малечею..

Ну маля прикольне...)))

Але хресний дитини прийшов на прогулянку з собакою. Шикарний золотистий лабрадор.... І моє серце тануло від щастя... Шикардюче маля - розумне і кмітливе.
Я дуже хочу собі собаку, тому цю зустріч сприйняла як ВАУ.... Воно шикарне)))

Друзі з річним малям образились:) як мені написали - ти собак краще сприймаєш аніж дітей.

Ну так... Це справедлива реакція. собача прикольне, ваша дитина - то ваша втіха... Я ж це до вашої дитини не показували ... Що не так?..
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Ви знаєте значення слова флюїди? Вам не собака потрібна, а словник.
Дякую, обов´язково розглядатиму словник
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Общаться с родителями, спрашивать как им в новой роли и так далее. Если не интересно и не о чем говорить, то зачем вообще идти?
Напевно тому, що ніхто не сказав про те що буде маля
І так, ми питали напередодні про це
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Невже є такі притрушені люди? Бажаю думати,що ви троль...
Думайте. Але ситуація реальна
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
У вас хаос в голові повний. Не спілкуйтесь, якщо люди з дітьми вам не подобаються як друзі.
Навіщо ви людей ображаєте? Хіба людина не має право жити за своїми правилами - за умови що при цьому вона не чинить перешкод іншим?
Томатико• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
1. Одружена, маю дитину
2. Їх кум - мій однгруник.
3. Собаку взяв Ось,-осб. Була на броні після народження, чекав
4. Вони - мої одногруники
5. Зустрічались з ними цей рік, але без дитини. Зґз мамою менше, вона була часто з малям
Не показували бо боялись що наврочать
Так у вас там санта барбара. Ну, і хто вам подобався - кум чи батько дитини? Раз ви всі разом навчалися, тусили, дружили, бачилися, то у вас є спільне минуле. Тому там і треба шукати. Чому ви злитеся. І чому зляться на вас.
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляПартизанка
Чого не здорова?
Якщо собака класна та привертає увагу, а дитина як дитина, по факту більшості не цікаві чужі діти.
Повірте, там таий шикарний золотистий ретрівер, що ох і ах!!
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Я вже написала, така поведінка нездорова. Є певне відчуття такту, виховання. До чого тут дитина? Є батьки, до яких ця жінка прийшла на зустріч. Сподобалась собака, зробила комплімент і на тому все. Цілувати в дупу, питати про життя собаки весь час так кидати мʼяч у потрібно в інший відведений для цього час.
Дякую за вашу думку!
Добротная• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Мама дитини сказала що на її місці інша б впала в істерику.. але вона не така - вона просто зателефонувала за годину аби повідомити що так не роблять. Бо дитя то не собака. Ігнорити дитя не можна
А що треба було робити з її дитям?
Кредитная• 11 октября 2025
Вот я представила - год не видела одногруппницу, пришла встретиться, она со мной пять сек пообщалась и остальное время занималась чужой собакой. Мне было бы очень неприятно. Вряд ли вам прямо таки «закатили истерику», просто высказали свое недовольство. И это, кстати, достаточно честно - гораздо лучше, чем тихо обидеться и прекратить общение, а вы б ни сном ни духом почему так случилось. Претензия в том, что вы предпочли собаку людям, тем более если они загонялись по поводу «не показывать никому ребенка». Грубо говоря - вам оказали доверие, а вы его похерили ради собаки
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Ок,и за год папа ни разу не посидел с ребенком,чтобы мама тоже встретилась с компанией?
Читайте будь ласка уважніше. Були зустрічі і з мамою-татом одночасно, але без дитини
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
То ви випадково в парку зустрілися, з того і потрібно було починати, що зустріч була випадковою і вас ніхто нікуди не запрошував. І ви трохи кадрити Льоню почали через начебто Оскара. Це такий прийом є, хочеш підібратися ближче до людини - дій або через дитину, або через тварину. Мабуть, це дійсно дивно виглядало, що ви накинулися на чужу собаку. А от якщо зустріч була заздалегідь спланованою, то чому ви не знали, що існує і кум з собакою. Тобто все якось дивно, особливо, якщо це ваші друзі. Схоже, що з мамою дитини ви зовсім не друзі. Можливо, дружите з татом дитини. От і зрозуміла ваша поведінка. І образа мами дитини. Може, ще там кум психічну травму отримав після тієї прогулянки. Власники щенят дуже нестабільні через вибух гормонів.
Смішно бо ви не вмієте аналізувати прочитане
СпайдерВумен• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Это вы даете информацию чайной ложкой
Просто мама ребенка вам не сильно близка
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
Не повірите - собака сподобалась))
Що той кум і батько дитини?))) я їх знаю ген-ген скільки років .. в собача... Ох.... Шикарне!!!
Ласунка• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Зустрілися в парку
Вау, ви з малям!! Спокушає, привіт - приємно познайомитися!

Усі-пусіі..

Друзі, прогуляємось далі- там кав´ярня?...

О, Льоня, привіт!.. ВАУ, Льоня... Це хто?.....
Оскар?!?; шикарний!!! Скільки йому?!?
Вітаємо!!!!

І далі Оскар бігав поряд, Льоня йому кидав паличку ( мені не можна - мені так озвучили)))) в я просто гладила по голівці .. зрозуміло що не льоню... І видавала компліменти, бо блін собака шикарна!!!
«далI Оскар бігав поряд, Льоня йому кидав паличку ( мені не можна - мені так озвучили))))» - Да, жаль, что вам нельзя, было бы еще интереснее, если бы он кидал парочку вам. «Друзья» были бы от вас еще в большем восторге.🤣
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляДобротная
А що треба було робити з її дитям?
Не знаю
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляКредитная
Дякую, по поличкам пояснили
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Это вы даете информацию чайной ложкой
Я вам почула
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляЛасунка
Та да... Двояка фраза)))
Глубоководная селедка• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Ви прав. Песика готова була зацьомати!!!! В язичком і під думку!!!!
Ви б бачили ту мордаху!!!!!
Капець
Ви якась нездорова
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Капець
Ви якась нездорова
Дякую за вашу думку.
Пасхальний тролік• 11 октября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
А у Вас що в голові? Де Ви побачили, що ці люди їй не подобаються?
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Капець
Ви якась нездорова
П.с. ви певно не уміляєтесь собачками-коттками?
Докладальниця• 11 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Зачем лицемерно встречаться с ребенком и с ними,если это вам не интересно?
А кому может быть интересен чужой ребенок?
Пасхальний тролік• 11 октября 2025
Ответ дляПодвійна веселка
А що, на Вашу думку, повинна була робити автор?
Томатико• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Не повірите - собака сподобалась))
Ви за щось їх всіх хотіли підколоти. Піддіти найціннішим для них на цей момент - дитиною. Точніше своїм ігнором. Ну, або ви просто така людина. Є люди, в яких відсутнє відчуття чуйності, тактовності, манер поведінки. Ви не повірите, але більшості людей цього світу байдуже на чужих дітей. Але при зустрічах своїми манерами про це не обов’язково кричати. Також ви не повірите, що багатьом людям подобаються щенятка чи кошенята, але це не означає, що весь час треба зациклюватися на чужій (!) тварині. У вашій же ситуації, якщо це правда, що ви знайомі багато років, то причина у накопичених образах, а дитина та щеня лише привід зачепитися. Мабуть, у ваших стосунках з цими друзями з усіх боків - і вашого і їхнього є певні недоказані слова та якісь образи.
Докладальниця• 11 октября 2025
Ответ дляПартизанка
Чого не здорова?
Тут тусит кодло упоротых яжемамок
Они уверены что всем интересны их дети
Да плевать всем на ваших деточек, у всех есть свои дети или собаки там.
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Дякую.
Я правда не розумію негатив в мою сторону хоча і допускаю його існування.

Це - мої одногруники. До народження у них дитини ми дійсно дуже часто зустрічалися.
Потім були обмежені зустрічі і всі без їх дитини. Я то розумію і поважаю їх рішення.

Про сьогоднішню зустріч: вони не сказали про те що буде дитина. Хоча напередодні питали

Їх кум - це теж наш одногруники. Про його бажання взяти собаку ми знали. Він її брав з розплідника. Броньовані, навідувався, йому її не віддавали до зазначеного терміна

Собака реально шикрана. Більше того - саме про так породу ми мріємо
Глубоководная селедка• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
У моїх друзів шикарний золотистий ретривер якого я обожнюю, в мене коргі моя най ріднесенька
Були ситуації що давно не бачились з друзями, із кумами
Помилувались собакою пару хвилин і розказуємо у кого що
Добротная• 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
Ясно. Також не розумію, взагалі навіщо такі зустрічі, якщо автор дітей не любить. Думаю, це зайве. Могли б зустрічатися без дітей, якщо є потреба.
До чого тут любити дітей? Я до дітей нормалтно ставлюся, але не сюсюкаю. І діти бувають різні, як і дорослі. Бувають неприємні
автор Крем для арбуза • 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
Дякую за вашу думку!