Крем для арбуза• Изменено 11 октября в 16:25

Знайома впала в істерику що не щебетали з дитиною, а сюсюкали з собакою

Комічна ситуація, але блін...які цікаві люди ..

У знайомих народилась дитина. Зрозуміло, що для них вона - най-най-най і Всесвіт крутиться біля дитини. для них...

Друзям-знайомим дитину не показували рік. Нічого не розказували про неї аби не наврочитм. Розумію - мають право.

І от сьогодні, за рік і місяць нас запросили на прогулянку. Зустрітися. І хоч не було то анонсовано офіційно- але зрозуміло що познайомитися з малечею..

Ну маля прикольне...)))

Але хресний дитини прийшов на прогулянку з собакою. Шикарний золотистий лабрадор.... І моє серце тануло від щастя... Шикардюче маля - розумне і кмітливе.
Я дуже хочу собі собаку, тому цю зустріч сприйняла як ВАУ.... Воно шикарне)))

Друзі з річним малям образились:) як мені написали - ти собак краще сприймаєш аніж дітей.

Ну так... Це справедлива реакція. собача прикольне, ваша дитина - то ваша втіха... Я ж це до вашої дитини не показували ... Що не так?..
Люблю кетчуп• 12 октября в 17:22
Ответ дляЗдесяЯ
А де ховаєте дитину?
А Вы свою как домашнего питомца всем показываете?
ЗдесяЯ• 12 октября в 18:04
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дитину суривати від людей то абсурд повний. Хіба що Ваша така,що Ви її соромитеся
Люблю кетчуп• 12 октября в 22:49
Ответ дляЗдесяЯ
Влаштовувати показ дитини як мавпочки -то абсурд повний. Хіба що вона у яжемамок дійсно як та мавпочка чт цяцька -цяцянка. Тягати дитину з собою на зустрічі. то теж трешак трешовий яжемамок - не всі у захопленні від чужих дітей.
Фуліганка• 12 октября в 23:01
Ответ дляЗдесяЯ
Що то за знайомі які рік дитину ховали?
а через год видите ли удостоили чести увидеть в парке
Фуліганка• 12 октября в 23:02
Ответ дляКрем для арбуза
Мама дитини сказала що на її місці інша б впала в істерику.. але вона не така - вона просто зателефонувала за годину аби повідомити що так не роблять. Бо дитя то не собака. Ігнорити дитя не можна
т.е. ей год вас игнорить можно? мадам уху ела слегка. и даже не слегка
Фуліганка• 12 октября в 23:03
Ответ дляКрем для арбуза
Так
Маля прикольне, але прикольне для батьків

А собача - класнюче..

Сказати не змогла, мені висказали фе і кинули слухавку.
ну и прекрасно, еще год с этой прикукуреной не надо будет общаться )))
а может и вообще не надо будет.