Крем для арбуза• Изменено 11 октября 2025
Знайома впала в істерику що не щебетали з дитиною, а сюсюкали з собакою
Комічна ситуація, але блін...які цікаві люди ..
У знайомих народилась дитина. Зрозуміло, що для них вона - най-най-най і Всесвіт крутиться біля дитини. для них...
Друзям-знайомим дитину не показували рік. Нічого не розказували про неї аби не наврочитм. Розумію - мають право.
І от сьогодні, за рік і місяць нас запросили на прогулянку. Зустрітися. І хоч не було то анонсовано офіційно- але зрозуміло що познайомитися з малечею..
Ну маля прикольне...)))
Але хресний дитини прийшов на прогулянку з собакою. Шикарний золотистий лабрадор.... І моє серце тануло від щастя... Шикардюче маля - розумне і кмітливе.
Я дуже хочу собі собаку, тому цю зустріч сприйняла як ВАУ.... Воно шикарне)))
Друзі з річним малям образились:) як мені написали - ти собак краще сприймаєш аніж дітей.
Ну так... Це справедлива реакція. собача прикольне, ваша дитина - то ваша втіха... Я ж це до вашої дитини не показували ... Що не так?..
Ну маля прикольне...)))
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Вони зрозумілі, коли сім’я і близькі родичі ахають і в попу дують - це нормально, але очікувати і заставляти робити інших це саме - абсурд. А ще не дай боже не так дунеш, ще більший буде хай))
У мене близька приятелька така - весь світ їй і її малому зобовʼязаний дути от тільки чого і за що - нехрозуміло. Сама вона нікому не дує. Перестала взагалі з нею зустрічатись, бо напряжно. По телефону тільки спілкуюсь, але і то кожен раз не переслухаєш про те який же її малий)) от нафіга воно іншим людям?. Бувають опнуті мамаші які це не розуміють
Дякую. Ті ж думки
Моя дитина - то моя втіха
Бажати аби хтось фанатів від неї, не буду
Моя дитина - то моя втіха
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ото відомстили так відомстили)))) це через що Вас так на них переходить?
Хтось комусь мстив?
Хтомолодець? Я!• 11 октября 2025
Є в нас такі знайомі,правда вони те дитя з трьох місяців по всім святам тягають, весілля чи день народження , вони з малою в перших рядах , ну мале було спало у візочку , підросло і давай -вони прийдуть на свято , татко курить пʼє, мамка втомлена дитям відривається, дитя віддасть на руки комусь із друзів вони його і тягають по черзі , я не носила , не сюсюкала і не нянчила , В мене в цей час своіх троє вдома з нянькою сидять , я теж хочу відпочити , а тут таке , То мене тож в злі відьми записали , мовляв таке миле не хоче на руках тримать , А воно мені треба? Як захочу прийду в гості і потримаю , я прийшла в ресторан і хочу відпочивать
ЗдесяЯ• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Мені з ним цікавою це мої друзі. Але я вау-ефект відчула від спілкування з собакою, але не від спілквання з іх дитиною
Ви рік з ними не бачилися. Які вони друзі?
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Скоріш, у автора явно щось особисте)))) добре, що Всевишній послав вчасно песика)))
Та да, песика хочу)
Томатико• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Звернула увагу на малюка. Подарувала подарунок. Щиро пораділа бо він прикольний.
Але потім з´явився соьакевич - і ну я запала...
Ну тоді не переймайтеся. Можливо, мамі дитині також кум подобається з собакою? Приревнувала. Хз, що там. Але ключова фігура - кум. Утримувати собаку зараз недешево, видно при грошах людинка.
Подмигашка• 11 октября 2025
Ответ дляМальчижка
В неї ще гормони напевно грають сильно, ви ж пишете що теж мама, могли б зрозуміти, і пробачити.))
Там гормони може і грають, а от чого автора ніяк не попускає, що її на хрестини не покликали?
Пожарник• 11 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Схоже, що автора явно щось інше, особисте, дратує. І тому мстя її страшна
У вас забагато припущень з особистим контекстом, що скоріше видає ваші особисті негаразди.
Глубоководная селедка• 11 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ні я думаю там не в хрестинах справа. Сподобався кум, а ключик до його серця - собака
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Тогда вы могли сказать что давайте встретимся в кафе без детей,хочу просто пообщаться
Але униз зараз центра всесвіту - їхня дитина.
Я їх розуміюі запрошення погуляти було від них
Про те, що прогулянка з дитиною, доречі, не було і слова. Бо ми напередодні цікавились з позиції чи будемо робити пікнік з шашликами
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Думаєте помщуся?)))
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляПедиатор_я
Ну просто как бы я везде читаю от таких мамок и папок что рИбёнАк это пуп земли, а животные это низший сорт. Странно что автора это удивляет
Мене то дивує бо я не намагаюсь свою дитину нав´язати в центр
Глубоководная селедка• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Так розкажіть що було?
Мати займалася дитиною (що дитина робила) а ви кидали мячик собаці?
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляМальчижка
Я ж вас про вік тільки спитала, а решту ви вже дофантазували.🤪 напевно і з темою так.))
Ок)
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
а ось і причина такого вашого показаного ігнору))))
Думаєте мене тригерить відсутність запрошення на хрестини?)))
Ласунка• 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
Ви на них за щось трохи ображаєтеся чи злитеся? Вас дратує, що вони своє маля сприймають як центр всесвіту? Думаю, вас чимось ці батьки дратують зі своєю дитиною.
Так написала же: не давали год увидеть.🤣
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляМальчижка
Може ... Чесно, важко зрозуміти то я не такою була
Томатико• 11 октября 2025
Ответ дляПожарник
А до чого тут любов автора до дітей? Автор хотіла в першу чергу зустрітися з друзями і вже потім познайомитися з дитиною.
Друзі прийшли з дитиною, бо мабуть тепер їхнє життя - це перебувати 24/7 з малюком. Дійсно, автору може бути і скучно і нудно. Та і кум з собакою цікавіше. Автор має право зацікавитися, чим хоче. Тоді отакі зустрічі в принципі зайві. Це нормально не хотіти зустрічатися з людьми, в яких є малюки. Ненормально виставляти маму з малюком якоюсь нетакою. Можливо, приятелька авторки сподівалась, що авторка їй приділить увагу, а не куму з щеням.
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
Ясно. Також не розумію, взагалі навіщо такі зустрічі, якщо автор дітей не любить. Думаю, це зайве. Могли б зустрічатися без дітей, якщо є потреба.
Вважаєте що варто було пот фактум озвучити щось на кшталт: Саня, якщо ви з дитиною - то лишіть її б бабцею!
Ласунка• 11 октября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Вас навіть на хрестини не позвали?
А зачем ее туда звать?🤣
Подмигашка• 11 октября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
А тут ще й автора на хрестини не покликали, іроди
та автор, судячи з її постів, в пику їм готова була тому песика навіть яйка вилизати, аби показати, що їх дитина їй фу))))
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
А, то вам кум сподобався. Оце вже ближче до діла. Так буває. Не переймайтеся.
Ага. Кум обрав шикарного пса.
Ви в точку!
Подмигашка• 11 октября 2025
Ответ дляПожарник
А у вас, авторе, забагато клонів
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Бачились без їх дитини.переважно з щасливими татусем, бо мама була з малям
Кракадэ• 11 октября 2025
Тю вообще пофиг что там какие-то знакомые думают. Как общаться с чужим годовалым ребенком? У мамы не все в голове в норму пришло после родов, видимо. Я так не умею, годовасиков развлекать.
Ласунка• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Мені пофігу
Я в путі що мені зателефонували і озвучили те
Я навіть думки не мала що може усю-пусі з чужою собакою викличе негатив НЕ-у_власник собаки навіть))
Я не знаю, что вы делали в парке с собакой. Но здесь вы уже с 1 страницы ей умудрились достать. Скорее всего, дело вовсе не в знакомых, а в вашем поведении.🤣
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляТоматико
)))) бляха, кум - в центрі проблеми
Їй богу, не думала)))
Подмигашка• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Думаєте помщуся?)))
Та вже ж відомстили, он як радієте) а що там кум, клюнув?
Крем для арбуза
• 11 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Спати не можу, все за хрестини переживаю. Ви прям в точку
СпайдерВумен• 11 октября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Так это папа ваша компания и друг,а мама ребенка не ваша прямо подруга,а жена друга?