Лапка• Изменено 11 октября 2025
Консервування грибів. Немає сил закрутити кришку
Дівчата, якщо чоловік через 10 хвилин приїде і дожме кришки - так буде ок? Не пропаде консервація? Бо перевертаю банку і вода трохи тече
Ангел-предохранитель• 11 октября 2025
Цю вже крути /не крути - діла не буде . Там же зусиль не потрібно , аби закрутити .
Апрель Ивановна• 11 октября 2025
Проблема в кришці, а не в вашій силі. бо ви берете не нову, а вже деформовану, навіть якщо чоловік докрутить, не буде герметично.
Шукайте іншу більш рівну кришку.
Апрель Ивановна• 11 октября 2025
Ответ дляЛапка
Зараз? Чи тоді через 10 хвилин?
Якщо через 10 хв, це ж гриби, наново стерилізуйте.
Покорительная• 11 октября 2025
Там сила не треба. Це, скоріше за все, кришка деформована (піддівав ножем хтось при відкриванні попередньому), треба замінити, бо травитиме