Приму в дар• 11 октября 2025

В кого в дітей виривали ікла молочні і постійні 4 і 5

Щоб вмістити постійні зуби, вузька щелепа?
Невже немає ніяких інших шляхів
Я такая - жду трамвая• 11 октября 2025
Ответ дляПриму в дар
Так, і на верхню і на нижню.
ну низ повинно було розширити хоч якось. але нижня щелепа важче піддається коригуванню. так хто у вас ортодонт? може він спец і ви зря панікуєте?
автор Приму в дар • 11 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
За счёт чего должна была расшириться нижняя челюсть если ее ограничивает узкая верхняя челюсть? Я в шоке
З чого ви в шоці?
автор Приму в дар • 11 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не знаю кто он но это двоечник какой то
Вона була. Чому двієчник?
автор Приму в дар • 11 октября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
а з чого ви взяли, що у дитини автора вузька верхня щелепа?
Вузькі і верхні, і нижні
автор Приму в дар • 11 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
З того, что у нее узкая нижняя.это взаимосвязано
Так, зв´язані
автор Приму в дар • 12 октября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ми кинули свого, сьогодні були на крнсультації в нового.
Я такая - жду трамвая• 12 октября 2025
Ответ дляПриму в дар
ну і що, новий вам пообіцяв щось краще?
Капризуля• 12 октября 2025
Шукайте нормального ортодонта. Це застаріла практика - виривати постійні зуби, крім 8-к. В дитячому віці щелепа ще росте і її можна розширити. Пройдіть 10ортодонтів, 20, якщо треба, бо вирвати можна, але нові не виростуть...
Ms. Искренность• 12 октября 2025
Ответ дляЖена сантехника
Донька носила Росса, зараз кажуть зубам місця немає. І також розмірковують над 4 та 5. Швидше за все будуть видаляти 4, це більш поширена практика
Але я здивована, що нічого до цього часу не придумали більш нормального, ніж видалення постійних зубів
А який вік? І скільки носили? Цікаво, чому достатньо не розширили. Моєму сину 11, ми вже третій рік носимо пластину. Перший рік вирівняли прикус, виростили щелепу, а зараз носимо для профілактики, підтримуємо проміжки для постійних. Тільки перша четвірка хитається.
Ms. Искренность• 12 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви праві, без верхньої нижня на виросте. Потрібно розщирювати обидві.
автор Приму в дар • 12 октября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ну і що, новий вам пообіцяв щось краще?
Зовсім інше все. Хочу ще до 2-3 сходити.
Из Кукуева я• 12 октября 2025
Мне вырывали верхние клыки в детстве постоянные в подростковом возрасте чтобы влезли зубы, но они у меня росли вторым рядом. Не знаю на сколько это было оправдано, но зубы выровнялись остальные. Сейчас я думаю что правильнее бы было удали 8ки и поставить скобы, но может тогда ещё эти 8ки не выросли или кто его знает... Скобы я так и не носила.