Файна_зупка• 11 октября в 22:39
Подивіться сукню, будь ласка
Я її вже купила, вона дуже гарної якості, м´яка тепла. АЛЕ. Я мадам не дуже хрупка і тендітна, розмір взяла ХЛ, зріст невеликий, 164. Так багато чорного з голови до ніг, виглядає трохи мрачнувато. Чи його можна розвеселити, можливо якийсь аксесуар додати?
З взуття носити буду з черевиками і кроссівками (фото додаю)
бифидобактерияЖоржик• 12 октября в 00:19
Ответ дляКастрюлька
Не треба ніяких поясів і шаликів. Максимум масивний браслет або сережки. Або взагалі без нічого, мінімалізм
про сережки согласна, а браслет куда, поверх рукавов?
12 галюцинаций• 12 октября в 01:03
Ответ дляЧебураха з перцем
шарфик яркий
ага. газовый платочок з люрексом.
Железобетон• 12 октября в 01:44
Ответ дляРассказница
может поясок тоненький в тон платью - смотрите сами идет он туда или нет
Там огромные карманы, вряд ли пойдет пояс.
Безсовісна кума• 12 октября в 09:12
Навіщо купувати чорне, якщо вважаєте, що його потрібно ’розвеселювати’? Цілком самодостатній колір.
Сукня нормальна.
Бутерброд з ікрою• 12 октября в 10:50
Ответ дляБезсовісна кума
Сукня нормальна.
💯
Навіть на моделі видно, як виглядає зі світлими кросівками, при цьому авторка ’ой, ні, то буде дві світлі плямки під темною плямою’
Нетутешня• 09 ноября в 08:27
Якщо носити на вихід то я тут бачу якісь термоядерно червоні, зелені або під бірюзу довгі буси, можливо з навіскою в кілька ниток з масивними сережками, або щось з металу типу під срібло.